Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a gyökér srácokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gyökér srácokba leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Általában olyan pasikba esek bele, akikbe nagyon nem kellene. Ezek a tipikus 'mindent leszarok' alakok, akiknek csak a ma számít, sokszor bunkók a nőkkel, viszont tudnak elég macsók lenni, ha odateszik magukat.


Én ellentétben teljesen más vagyok, céltudatos, határozott, egyáltalán nem bunkó, ezért legtöbbször ezek a kapcsolatok nem is működnek. Kezdem már unni, hogy ezért nincs normális párkapcsolatom, mert nem tudok a szívemnek parancsolni és akkor is a fentebb említett jellemzőkkel bíró srácok jönnek be.


Mit tanácsolnátok?


24/N



2022. máj. 21. 23:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%

"Igen, miért talán megver az állítólagos barátod?"


Ő fixen nem. Csak röhögne rajtad.


"Csodálatos de ez ugyanúgy lehet kamu, mint amit a kérdező ír."


Lehetne, de nem az.


"csak ha a femináci elvtársnődet hazugozza valaki."


Mitől lennék én FEMINÁCI?

Kikérem magamnak. Semmilyen olyan nézetet nem vallok.


"a másik felét meg sose tagadta senki."


De, volt már olyan, aki tagadta, szóval az már nem igaz, hogy senki.


"nagyobb valószínűséggel választanak a nők egy jóképűt aki flegmázik velük, mint egy átlagost aki kedves."


Nagyobb valószínűséggel, mivel aki az adott nő mércéje szerint csak átlagos, azt jó esetben nem fogja választani.

Én arra mondom, hogy átlagos, akiből látok sok hasonlót, és nem emelkedik ki a tömegből nekem, és semleges számomra. Akihez vonzódom, arra nem fogom azt mondani, hogy átlagos.

Ha pedig nem akar önkínzó lenni az ember, akkor olyan párt választ, akihez vonzódik

Nem jönnék össze olyannal, aki flegmázik, sérteget, nem törődik velem, teperni kell érte, vagy akár buta, s.eggfej, stb., akkor sem ha nagyon jóképű. Ugyanannyi esélye van, mint annak, aki átlagos, de kedves: nulla.


Amit még sokatok nem ért meg, az az, hogy ha össze is jönnek nők olyannal, aki tetszik nekik, jóképű, de flegma/phaszkalap, akkor az esetek többségében nem úgy néz ki, hogy tudja már az elejétől, hogy olyan, de olyan jópasheeeeka, hogy nem tud ellenállni, mintha épp a fogyókúra közepén falna fel egy tábla csokit, mikor tudja, hogy nem kéne (biztos létezik ilyen is, de nem ez az általános). Úgy néz ki, hogy normál esetben olyan emberrel ismerkedik, aki tetszik neki, tehát szerinte helyes, az ismerkedés elején pedig a legtöbb ember igyekszik a legjobb arcát mutatni, a hibái később derülnek ki. Ahhoz, hogy időben ki tudja szűrni az ember, tapasztalat és emberismeret kell. Férfiakra is vonatkozik.

2022. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

,,Nagyobb valószínűséggel, mivel aki az adott nő mércéje szerint csak átlagos, azt jó esetben nem fogja választani."

Kár hogy ez a mérce nagyjából a felső 20%nál kezdődik.

,,Úgy néz ki, hogy normál esetben olyan emberrel ismerkedik, aki tetszik neki, tehát szerinte helyes, az ismerkedés elején pedig a legtöbb ember igyekszik a legjobb arcát mutatni, a hibái később derülnek ki."

Hát igen ez az amit a nők megtehetnek, mi meg nem. Nekünk be kell érni azzal ami jut...

2022. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
76%

"Hát igen ez az amit a nők megtehetnek, mi meg nem. Nekünk be kell érni azzal ami jut..."


És mit szeretnél? Időnként jótékonyságból tegyük szét valakinek, aki nem tetszik? Vagy erőszakoljuk magunkra a vonzalmat? Ha igen, akkor hogyan?

Komolyan érdekelnek a megoldási javaslatok.

2022. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
92%

Semmilyen megoldási javaslat nincs. Illetve ami az inceleknek néha van, azt inkább hagyjuk...

Én sem fogok olyannal összejönni akihez nem vonzódok.

Ez van, majd megdöglök egyedül.

2022. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 30as.

28as vagyok, a 27es válasz nem az enyém.

Én egy szóval nem mondtam, h a kérdező hazug!

Itt a legtöbben a jó pasikat bunkónak tárják, sokszor a csúnya pasik azok, mert tele vannak komplexusokkal.

Ha meg kimennél az utcára és körbe néznél elég sok nem túl helyes pasi mászkál jóbb nővel.

2022. máj. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésbe benne van a válaszod. Bunkók, gyökerek. Te mégis összejössz velük. Ergo az ilyen srácok pozitív visszacsatolást kapnak folyton a magadfajtától. Akkor mégis miért változtatnának, hisz működik a hozzáállásuk - stratégiájuk. Amúgy bármilyen fura, de az ilyen csávok valójában nagyon is híján vannak az önbizalomnak, nekik minden pillanatba bizonyítani kell, rajnak kell tűnni, a social státuszukat fenn kell tartani, stb. Egy lufi az összes ilyen arc, hebegnek habognak, amint egy valódi nőt kellene megfogniuk, mert a felszín alatt nincs semmi eredetiség - mélység, hanem csak egy zavarodott kisgyermek.
2022. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#35

,,Ha meg kimennél az utcára és körbe néznél elég sok nem túl helyes pasi mászkál jóbb nővel."

Ha meg a személyeskedést abbahagynád és tényleg kimennél az utcára akkor látnád hogy ez nincs így. Vagy maximum csak te gondolod nőként jó nőnek aki nem az, ami így belgondolva a legreálisabb.

Mond azoknak ezt akik, akik 30 év alatt szüzek, nemhogy szinglik...

Akinek a száma 18ban Magyarországon 27% volt, ti meg úgy csináltok mintha ez valami alig létező kisebbség lenne.

2022. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem valami életszerű hogy ugyanaz a leszarom viselkedés a gond de nem veszed észre. Itt az idő összesíteni régi pasikat hogy lásd mik voltak az intő jelek. Mi volt az ami jelezte a bajt de nem tűnt fel. Ha megvan a lista akkor újabb ismerkedéskor használd. Mindegy milyen jó pasinak tűnik, ha ugyanazt a leszarom jelet mutatja mint előtte többi akkor kuka.
2022. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!