Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a gyökér srácokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gyökér srácokba leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Általában olyan pasikba esek bele, akikbe nagyon nem kellene. Ezek a tipikus 'mindent leszarok' alakok, akiknek csak a ma számít, sokszor bunkók a nőkkel, viszont tudnak elég macsók lenni, ha odateszik magukat.


Én ellentétben teljesen más vagyok, céltudatos, határozott, egyáltalán nem bunkó, ezért legtöbbször ezek a kapcsolatok nem is működnek. Kezdem már unni, hogy ezért nincs normális párkapcsolatom, mert nem tudok a szívemnek parancsolni és akkor is a fentebb említett jellemzőkkel bíró srácok jönnek be.


Mit tanácsolnátok?


24/N



2022. máj. 21. 23:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Na engem egy istentelen gyökérnek neveztek minap

Akkor most még én is tetszenék neked?

Nem kell aggódni, nem lehetek eléggé gyökér sajnos

2022. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Kérdező... Meg ne haragudj, de amit csinálsz, az az önsorsrontás iskolapéldája. Kifogások a részedről azok faján vannak. Megmagyarázod, hogy miért jó neked a sz*r, és emellett makacsul ki is tartasz. Innestől nem lehet veled mit kezdeni.


Egészen nyugodtan lehet lepontozni.

2022. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
37%

,,Nagyon sokan írnak ki ide olyan kérdést "viccből" ami erősíti a nemekre vonatkozó sztereotípiákat és a negatív dolgokat. "

Sztereotípia a feminista, libsi szótár szerint:amikor valamiről kimondja valaki hogy úgy van ahogy:D

2022. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem egyedi eset. A normalis sracok sltalaban senkinek sem kellenek.


Lehet legbelul te is egy gyoker vagy ezert vonzodsz a lelki tarsaidhoz?

2022. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
31%

"Sztereotípia a feminista, libsi szótár szerint:amikor valamiről kimondja valaki hogy úgy van ahogy:D"


Szerintem nincs úgy, ahogy ti mondjátok.

Amit én tapasztalok, az kevésbé valós, egyből kuka?

Csak az mondja az igazat, aki valami lenéző vádaskodást mond a komplett női nemre?

2022. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

,,Amit én tapasztalok, az kevésbé valós, egyből kuka?"

Pont hogy ti vagytok azok akik állandóan mindenkit lepontoztok meg elküldtök az anyjába ezen a fórumon ha leírja amit tapasztal meg mindenkit lehazugoztok.

Nevetséges hogy meg akarod magyarázni itt is hogy a kérdező biztos csak egy incel...

És még neked állj feljebb🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Te is hamarabb választanál egy jóképű aki flegmázik veled, mint egy kedves de átlagost, hiába állítasz bármi mást.

,,Csak az mondja az igazat, aki valami lenéző vádaskodást mond a komplett női nemre?"

Ez nem vádaskodás kisszívem, hanem a valóság. Hiszen a női nem képviselői földre szállt angyalok, aki mást állít az csak egy nőgyűlölő.

2022. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

"Te is hamarabb választanál egy jóképű aki flegmázik veled, mint egy kedves de átlagost, hiába állítasz bármi mást."


Na, most jön a személyeskedés.

Élőben is meritek ezt amúgy?


Nem, akármit vergődsz az idegbeteg emojikkal, nem választanám egyiket sem.

Már választottam 9 éve egy jóképű, de jólelkű férfit. Nem flegmázik velem, tisztel.

2022. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
66%

26!

Te írod, hogy lehazugoznak mást...Te mit csinálsz? "Te is hamarabb választanál egy jóképű aki flegmázik veled, mint egy kedves de átlagost, hiába állítasz bármi mást."

Szóval inkább maradj csendbe.😂


Ti szoktatok itt a jóképű férfiakat szidni, hogy bunkók, holott ez nem teljesen igaz...attól mert jól néz ki van bőven normális.

Én meg azt tapasztaltam, h a csúnya pasik bunkók, mégse általánosítok!

N 30

2022. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
19: Mondjuk megismerni, mert talán alakulhat ki vonzalom, ha nem élből barátzónába rakod, mert nem néz a kutyájának.
2022. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

#27

#28


,,Na, most jön a személyeskedés.


Élőben is meritek ezt amúgy?"

Igen, miért talán megver az állítólagos barátod?


,,Nem, akármit vergődsz az idegbeteg emojikkal, nem választanám egyiket sem.


Már választottam 9 éve egy jóképű, de jólelkű férfit. Nem flegmázik velem, tisztel."

Csodálatos de ez ugyanúgy lehet kamu, mint amit a kérdező ír.

Márpedig a mindennapi tapasztalat alapján valószínűbb az hogy a kérdező igazat ír, mint az hogy a gyakori kérdéseken írkáló nőknek jóképű pasijuk vanxd

,,Szóval inkább maradj csendbe.😂"

Érdekes a kérdező hazugnak lett nyilvátíva, azzal nincs bajod csak ha a femináci elvtársnődet hazugozza valaki.

Inkább te maradj csendben mucika😂😂😂

,,Ti szoktatok itt a jóképű férfiakat szidni, hogy bunkók, holott ez nem teljesen igaz...attól mert jól néz ki van bőven normális."

Az első fele sima hazugság, a másik felét meg sose tagadta senki.

Mellesleg én sem ezt írtam, hanem azt hogy nagyobb valószínűséggel választanak a nők egy jóképűt aki flegmázik velük, mint egy átlagost aki kedves.

Ezt hogy nem sikerült megérteni? Ennyire butuska vagy?

2022. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!