Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzóbbnak tartják a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóbbnak tartják a nők azt a férfit, aki két másik sikeres benyomását keltő férfival társalog, mint ha két incellel?

Figyelt kérdés

Tehát a férfi ugyanaz, és akár tetszhetne neked, volna benne valami, ami megfogna. Magát a férfit még nem ismered, csak a kis idő alapján, amit együtt töltöttetek, így gyakorlatilag az első benyomás része az, hogy kik társaságában van.


Az egyik esetben ezt a férfit két másik jó megjelenésű, pozitív benyomást keltő férfival látod bandázni, egy másik esetben ugyanez a férfi két nolifer, introvertált, szemüveges, fogszabályzós, pattanásos, kövér (vagy nagyon vézna), félénk, nem divatosan öltöző, nem jóképű férfival. Bár eltúloztam a tulajdonságokat, ez már nagyon csúnya lenne, szóval nem ez mind, de ezek valamely variációi.


De azokat sem ismered, akikkel van, tehát akár a sikeres megjelenésű is lehetne egy utolsó s.ggfej, illetve a szerencsétlen kinézetű is lehet jó ember.


Hogyan számít neked az, hogy milyen társaságban van?



2022. máj. 22. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem számít, kivel van társaságban. Csak az számít, ő milyen. Eleve a barátait sem ismerem, csak a megjelenésüket.
Kismértékben befolyásol, de ha alapvetően vonzó a férfi, akkor nem ezen fog múlni.
Ez sokat elmond róla. Elég, hogy döntést hozzak meg. Ha negatív incelek a barátjai, valószínűleg nem olyan ember, akit keresek.
5 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

A szavazás is hülyeség meg a kérdés is.

Nem érdekel, hogy mennyire jóképű vagy menő barátai vannak.

Viszont érdekel, hogy kik azok. Ha olyan arcokkal haverkodik, akiket látva átmegyek az utca másik felére, az róla is sokat elárul. Alkesz, csöves, drogos, bűnöző haverok kizáróok. Ha mellette alsónadrágmodellek, akkor is.

2022. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
1. Azért nem mindenki az az ember akit elsőre gondolsz. Tudom ha valakinek nem hófehér a bőre az csak agresszív,buta ember lehet.
2022. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem pont ezt írta az 1-es...
2022. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Azt ugye tudod, hogy az inceleknek inkább fejben vannak gondjaik mint megjelenésben?
2022. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne bandázzon senkivel. Nekem a falka férfi mindig ijesztő.
2022. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem lehetnek együtt a haverok? Wtf...
2022. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

A "bandázás" nálam negatív dolgot jelent.


De egyébként... mivel férfiak mondták, hogy férfiak egymás közt gusztustalanul beszélgetnek a nőkről, nekem mindig negatív gondolataim támadnak erről.

2022. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert jobb ha inkább nőkkel megy el egy bárba/bowlingozásra/tengerpartra/akárhova? Akkor meg az lenne a baj. Vagy maradjon otthon örökre?
2022. máj. 22. 13:15
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy totál egyedül? :D
2022. máj. 22. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát én egyedül szoktam. Mondom, nekem a férficsapat ijesztő, akármilyennek néznek ki.
2022. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!