Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan férfiakat akik családra, akár nagyobb családra vágynak?

Figyelt kérdés

Sosem a karrier volt igazán fontos számomra hanem, hogy anya lehessek. Úgy érzem abban tudnék kiteljesedni és nem bánnám ha egyszer főállású anya lehetnék. Viszont nehéz olyan férfit találni aki szintén ezt szeretné.

24/L



2022. máj. 22. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat a kérdésért de mennyi spórolt vagyonod van? Mert 3gyerek felnevelése elég drága.

Nekem tetszenél mint család centrikus nő. De mint írtam milyen módon járúlnál hozzá a család megélhetéséhez?

Pl kertészkednél vagy tyúkot tartanál?

2022. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%

Ateista mernok vagyok. Mindig is 2-4 gyereket szerettem volna.


Not talalni erre a feladatra szinte lehetetlen.


Ferfiakbol viszont szerinten van ilyen boven.

2022. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
Én benne lennék, csak ronda vagyok, így esélytelen, hogy valaki legyen velem...
2022. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!