Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat miért taszitják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért taszitják annyira a nagyobb hasú lányok? áplot, divatos, csinosnak mondott nö vagyok, vékonynak tünök, vékonyak a lábaim, pici fenék, nagy cicik, de van egy kis hasam, olyan 3-4 hónapos terhesnek felel meg.

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy a pasiknál tudat alatt is a derék-csipö arány a döntö. Nekem nagyon keskeny a csipöm, mellé nagyobb has, de nem lóg. Évek óta senki nem udvarol. Már szinte senkinek nem kellek, még szexre se kellenék. Tényleg nagyon sokat számit a has?? Amit ugyan most dolgozok le, nyárra tuti lemegy. Légyszi öszintén. Mi kirekesztettek vagyunk kicsit nagyobb hasúak?
2012. jan. 27. 12:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Már válaszoltál is a kérdésedre,mert úgy nézel ki,mintha már terhes lennél.
2012. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azt olvastam a nagy hasról, hogy senkinek nem kellünk, mert tudat alatt a pasik terhesnek látnak, tudják nem az, de tudat alatt mégis. És ez energiamezöket mozgat meg, látatlanban is megérzik és elkerülik az ilyen csajokat. A legtöbb nönek széles a csipöje, nagy a feneke, vastagok a combjai, nekem ezek mind keskenyek. De nekik áltakában a hasu lapos, a legtöbb nönek. Nos nekem ez nagy, meg az oldalam széles fent. Úgy tudom ez nagyon taszitó. Tényleg?? tapasztaltam már, ha lement a hasam, sokan néztek, udvaroltak, de igy soha, nagy hassal. pasik irjanak.
2012. jan. 27. 12:31
 3/40 A kérdező kommentje:
aha, köszi elsö. ez tényleg igy van. világéletemben csak nösek környékeztek meg szinte, vagy akik le akartak húzni. ez a hasam miatt lehet ugye?? a sza.r nöseknek ugyis mindegy, hogy anyukát, terhes nöt, vagy babzsákot du.gnak... normális pasinak nem kell egy ilyen csaj, aki amugy elég szexi, széparcú, hosszúhaju, relativ jo alakú, csak a has...
2012. jan. 27. 12:33
 4/40 anonim ***** válasza:
Huhh... elég kellemetlen lehet. Őszinte leszek: engem is taszít, de ne légy elkeseredett. Egy ilyen lányt ismerek, aki a hasától függetlenül nem egy szépség, de sosem volt gondja a pasizással, és most épp boldog párkapcsolatban él.
2012. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ez nem igaz. Ha valamiért nem udvarolnak neked, akkor az nem a hasad. Én magam sem vagyok sovány, nekem is van hasam, erős combom és hatalmas melleim is. Nem telt egy negyedév, hogy valaki ne próbálkozott volna be. Most, hogy már évek óta kapcsolatban élek, most is ez megy. Szerintem az önértékeléseddel és kisugárzásoddal van a probléma, n em a hasaddal. Ezen dolgozz, és ha jólesik, csinálj felüléseket, de nem ez az elsődleges. Az, hogy magad nem tudod elfogadni. Ez látszik. Természetesen vannak, akiknek nem tetszik az ilyen testalkat, de rettenetesen sokan vanank azok is, akik pont tojnak rá, amíg sírva nevetünk egy randin, és isteni a hangulat, és tudod, hogy mit csinálsz az ágyban. Szerintem máshol van a bibi, keresd! L28
2012. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten vonzanak a kicsit nagyobb hasú lányok, és nem hiszem, h ezzel egyedül lennék. Nekünk férfiaknak amúgy sem a külső a legfontosabb általában, szal biztos nem a hasad miatt nem próbálkoznak nálad. Valszeg van is, akinek tetszel, csak legfeljebb nem veszed észre, mert csúnya az illető.
2012. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Igaz én nő vagyok, de én is azt tapasztalom, hogy nem a has a mérvadó.

Két gyereket szültem, nem vagyok vékony. Kövér sem. Valahol a kettő között. Ikreim vannak így a hasamon is maradt némi felesleg.

Eladó vagyok, így sok férfival találkozom. Mind azt mondja, hogy még így két gyerek után is csinos vagyok. Sokan bókolnak. Akivel beszélgetek mind azt mondja, nem az a lényeg, hogy egy nő gebe legyen. Lehet valaki csinos úgy is ha nem 45kg.

Valószínű neked van gondod a hasaddal, különben nem foglalkoznál vele. Próbáld elfogadni magad akkor mások is úgy állnak hozzád.

2012. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
egyszer már egy öregebb alkoholista is megjegyezte, hogy nagy a hasam. vagy azt hiszik terhes vagyok, vagy hogy sörözök?? vagy hogy jol bezabáltam és nemsokára telerakom a wc-t? :) eléggé taszitó lehetek. ha állok vigyázba, nem látom a nunimat ha lenézem, mert kidülleszkedik a hasam. ha melltartoban állok kb a mellemig kilog a hasam, szoval egy sikban vannak. ha leülök, van 2 nagyobb hájredö rajta. régen 3 volt, mára már csak 2. de dolgozom rajta, akkor is nekem lesz a legszebb hasam fél év múlva, annyit fogok azért is edzeni. minden nap edzek most. és akiket eddig ismertem, és udvarolni fognak, arrogáns leszek, nekik nincs eséjük, mert ha csak olyan csinosan kis hassal kellek, akkor nincs eséjük. és ha újak udvarolnak, sokan mondjuk, mert olyan szép leszek, akkor csak millárdossal állok majd le, ez lesz a pasik büntetése. ha nagy hassal nem kellettem, akkor nekem meg csinosan ök nem fognak kelleni átlagos pénztárcával. amugy ez a csinosvagy duma ez demagog. minden nönek ezt hazudják. talán üritenének egyet. én nem hiszek a csinos vagy dumában. a tettekben hiszek, akiinek kell is a nö.
2012. jan. 27. 12:55
 9/40 anonim ***** válasza:
Bélféreg.
2012. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
ja, és nincs derekam se :). semmi. csak ha nagyon nagyon kihuzom magam és kinyomom a fenekem, akkor tüni úgy, hogy van egy kis derekam. most néztem meg magam a tükörben, teljesen egy sikban van a hasam a mellemmel. a hátamra is rakodott zsir. egybevan az egész. lehet ezért nem tetszem?
2012. jan. 27. 13:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!