Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "100kg alatt nem férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "100kg alatt nem férfi a férfi" a legtöbb nő gondolkodásában/párválasztásában jelen van?

Figyelt kérdés

A mai napig emlékszem rá, hogy egyszer előttem egy csinos nő ezt a fent említett mondatot kimondta. Egy vékony férfi a legtöbb nőnél esélytelen?

Amikor ezt hallottam egy nő szájából, azóta még inkább úgy érzem, hogy esélytelen vékonyként a pártalálás.



2022. máj. 25. 22:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Mindjárt jönnek a fingcelek chadezni , meg a másik fogalmi zavarkodni

3.2.1

2022. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
A százat nem kell szó szerint érteni, de azért az nem mindegy, hogy egy srác 65 vagy 85 kiló. Uram bocsáss, nem várható el mindenkitől, hogy rá akarjon indulni egy iskolás-forma gyerekre.
2022. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Én szép nőnek számítok, 68kg vagyok, a barátom pedig 55kg,181cm.

Imádom a vékony fiúkat, ahogy még másik rengeteg lány is:D

2022. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Előző...178 magas nő vagyok, 57 kilósan orvoshoz akartak küldeni. Akkor egy még magasabb férfi 55kilósan...Vagy inkább fiúról beszélünk még, nem férfiról?
2022. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
Nincs.
2022. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Öhm....

Akkor én a büdös életbe' nem akarok "férfi" lenni.

Egyrészt: nagyon nem mindegy a méret. Mert ha én a százhetvenegynéhány centimmel 100 kilós lennék, akkor egy zsírgombóc lennék. Az bőven 30 feletti BMI-t jelent. Még a 80 kiló is sok, egy 5-öt legalább fogynom kéne, már csak az egészségem megóvása miatt is.

Egy 180 centis esetén ez kicsivel több, mint 30-as BMI, ami elhízottnak minősül, és az ideális testtömeg ennél 25 kilóval kevesebb.

Egy 190 centisnél pedig a 100 kiló az a normál tartomány teteje.

Szóval... 100 kg felett nem a férfi, hanem a cukor- és gerincbeteg kezdődik.

Nem mellékesen: az sem lényegtelen, hogy az a testtömeg milyen összetételű.


Ami pedig a lényeg: nem szabad az ilyen hülye mondásokra alapozni. Kinek ez jön be, kinek az. Én túlsúlyos vagyok. Amikor legutóbb barátnőm volt, egy 5-össel több voltam (85 kg, 30-hoz közeli BMI), és teljesen fel volt háborodva, amikor én közöltem, hogy a célom kb. 10 kiló leadása. Mert szerinte így nézek ki jól, és a sovány alkat nagyon nem áll jól egy pasin.

Másik exem már azt mondta, hogy lehetnék soványabb is, de neki nem baj, ha ilyen vagyok.

És melléjük kaptam nem kevés negatív megjegyzést, hogy mennyire kövér, dagadt, (és ezek minél becsmérlőbb szinonímái) vagyok.

Következtetés: ez nagyon durván az emberek egyéni ízlésén múlik.

Sovány vagy? És? Valakinek pont ez jön be. Ha felhíznál 100-ra, egész biztos, hogy legalább ugyanannyi nőnek nem tetszenél, mint most, de azt is meg merem kockáztatni, hogy úgy jóval több lenne, aki elutasítana.

Nem ezen fog múlni, hogy találsz-e valakit. Egy véleményből nem szabad nagy átlagra vonatkozó következtetéseket tenni.

2022. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem dagadt férfira gondoltak a 100 kiló esetén.
2022. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%

Sem a 100 kilós, sem az 50 kilós nem nyerő.

Muszáj végletekben gondolkodni?

2022. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%
Csak akkor esélytelen egy férfi a nőknél, ha 30 éves kora felett a szüleivel él. Minden más, eltérő helyzetű és adottságú férfi megtalálja a párját előbb vagy utóbb.
2022. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
ez sokaknál csak egy duma, főleg olyan emberek kapcsán, akiknek nem akaródzik tenni a túlsúlyuk ellen.
2022. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!