Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "100kg alatt nem férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "100kg alatt nem férfi a férfi" a legtöbb nő gondolkodásában/párválasztásában jelen van?

Figyelt kérdés

A mai napig emlékszem rá, hogy egyszer előttem egy csinos nő ezt a fent említett mondatot kimondta. Egy vékony férfi a legtöbb nőnél esélytelen?

Amikor ezt hallottam egy nő szájából, azóta még inkább úgy érzem, hogy esélytelen vékonyként a pártalálás.



2022. máj. 25. 22:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%

Ezt kb senki nem érti szó szerint. 100kg a férfiak többségénél már nem az optimális testtömeg.

Én 180 centisen már 90 kilóval is rosszul éreztem magam, nekem 70-75 közt ideális :D

Akinek nem tetszik, kapja be xD

2022. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%

100kg? A lumbágó, a térdprotézis, a cukorbetegség meg a szív problémák nem érnek annyit, hogy "igazi" férfi legyek egy "igazi" nő kedvéért, aki pislog kettőt és máris mással szemez :)

Akinek nem vagy jó 100kg alatt annak nem leszel jó felette sem, csak akkor más lesz a kifogás...

2022. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én még sosem kérdeztem meg egy pasimat sem, hány kg. Vékonyabb nő vagyok, 168 cm, nem kell hatalmas izom kolosszusnak lennie a férfinak ahhoz, hogy tetszen. Mivel én is szoktam sportolni, és van valamennyi izom rajtam, ezért tetszik, ha egy férfi is ugyanúgy sportol és kicsit izmosabb nálam. (De nem kell sokkal izmosabbnak lennie.) Úgy nőiesebbnek érzem magam mellette. De ez az én egyéni preferanciám, mert hasonló életstílusú férfi tetszik.
2022. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

100 kg zsír vagy izom? Nem mindegy, teljesen más az összkép.

Btw, sose volt 100 kiló közelében sem pasim. Ilyen 66-802 közt alakult, átlag kb. 180 magassághoz.

2022. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%
#24 azért 802 kilóval már bőven rekorder volt a pasid :D
2022. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD

Igen, 82 kg akart lenni :D

2022. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%
Nàlam ez igaz, tetszenek a macis alkatúak. De ez ízlés dolga nem ítélem el a vèkony alkatúakat sem, csak nem vonzanak szexuàlisan.
2022. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
19%
Látszik, egyesek képtelenek elképzelni, hogyha valaki magasabb egy tízessel az átlagnál + van annyira vállas, hogy fel tudja magát 20-szor húzni + piszkavas helyett combja meg vádlija is van, és nem egy ilyen húsz centi széles csípőcsont a genetikai adottsága, akkor az van úgy 95-100 kiló, hogy aztán ott SEMMIFÉLE toka meg hurka meg hordó meg mackó nincsen, és még rohadt messze van mindenféle szekrény kidobóember kinézettől is. Sőt, ha nem jár buggyos ruhákban, még le is vékonyozzák, és jóval kevesebbnek hiszik.
2022. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!