Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek ha lehetne, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek ha lehetne, akkor Gigachad-ként folytatnák az életüket vagy már annyira megutálták a nőket a sok megaláztatás miatt, hogy inkább MGTOW-ként élnének?

Figyelt kérdés
Szerintem azért jó incelnek lenni, mert így legalább a nők a valódi arcukat mutatják nekünk és nem megjátszák magukat, mint a chadek-nek.

2022. máj. 26. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem annyira sok az, aki a jelenlegi körülmények között tipikus Chad életre vágyik, ahhoz a többség túl nihilista. Az incelek nagy része inkább átszabná a piacot, tehát igazságosabbá tenné, vagy kiirtaná a többséget alkotó normie/NPC tömegeket és egy új társadalmat hozna létre.
2022. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Én gigachad lennék, aki iszonyatosan aláznám a szép nőket ahol csak érem őket. Valahol ki kell élni a sok frusztrációt, amit okoztak nekem. Rondaként most is megtehetném ezt ronda nőkkel és 1-2-szer már meg is tettem igaz nem voltam durva, de kitudja mit hoz a jövő ;).
2022. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
2-es: mond meg őszintén: hogy bántottak téged a nők? Mondj példát
2022. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
1 gyors példa: odamentem egy házibuliban egy szép lányhoz. Beszéltem hozzá kb. 20 másodpercet, majd odaszólt barátnőjének nevetve, hogy "nem igaz ez itt udvarol nekem". 1-2 órával később, mikor továbbmentünk szórakozóhelyre, házból kilépve igazi Chad haverom minden előzmény nélkül felvágta csajt egy motorháztetőre és elkezdtek smárolni. Ez 1 a sok közül, többit hosszabb lenne leírni.
2022. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

En Gigachad kulseju MGTOW lennek, aztan hulyitenem es friendzone-olnam a noket, foleg a 30 felettieket :)



37F incel

2022. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

"kiirtaná a többséget alkotó normie/NPC tömegeket":


Ennek semmi értelme. Ha a társadalom jelenlegi formája maradna, a nők megtalálnák a mostani incelek között is a felső 10% Chadet, a többi meg hoppon maradna. Ugyanezért nem lenne jó egy eugenika program se. Ha minden férfi legalább 190cm lapátállú szőke herceg lenne, az csak feltornászná a nők minimum elvárását 2 méterre.


"és egy új társadalmat hozna létre.":


Na ez az, amire szükség lenne, különösen egy olyan világban, !hol --még a feministák szerint is-- a szexualitás és a gyerekszülés szét lett választva, egymástól függetlenek.

2022. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

#4

Ez megalázó??? Tehát ha valaki elutasit, akkor az megalazás... - Világos

2022. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

#7


Csak annyira megalázó, mint egy dagadt nőnek, aki rádmosolyog röhögve azt mondani, ronda dagadt vagy a saját szinteden próbálkozz. Szóval igazad van, tényleg nem megalázó, ha kinevetik és éreztetik az emberrel, hogy ronda.

2022. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Meet szerinted a ronda nöknek konmyebb????? Ugyanolyan nehéz, és szar, mint nektek! Mi max dugásra vagyunk jók, vagy arra sem!
2022. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nőként nem kellenek a chadek, hoppá... Ilyenkor mi van? Szinte látom, ahogy a gyakoris incelek agya dob egy system errort ettől a hihetetlen információtól
2022. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!