Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek ha lehetne, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek ha lehetne, akkor Gigachad-ként folytatnák az életüket vagy már annyira megutálták a nőket a sok megaláztatás miatt, hogy inkább MGTOW-ként élnének?

Figyelt kérdés
Szerintem azért jó incelnek lenni, mert így legalább a nők a valódi arcukat mutatják nekünk és nem megjátszák magukat, mint a chadek-nek.

2022. máj. 26. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%

#9


És ez engem miért érdekeljen? Ti bajotok. Valóban nem nagy fegyvertény egy ronda nőt megalázni, de azért csekély kárpótlásnak én beírtam azt az 1-2 esetet, amikor ronda nőket hülyítettem. Jó érzés volt kicsit visszaadni valamit abból a sok empátiából, ami a nőkből árad :D. Amúgy olvasd el még egyszer 4-es hozzászólásom és figyelj rá nagyon. 2 dolog kellene, hogy kitűnjön neked, ami nagyon ellentmond a női mantrának:

- normálisan próbálkoztam házibuliban, nem random idegennek, nem egyéjszakás kalandokat keresek, nők állandóan rinyálnak, hogy nincs "normális férfi" aki udvarolna nekik, stb.

- jóképű haverom egyszer nem szólt ahhoz a lányhoz, egyszerűen elkapta és smároltak, aznap éjjel még pár másik csajjal is eljárt így, nem tudom végül kit vitt haza, erősen be volt már piálva

Azt elfelejtettem mondani, hogy csaj 25-30 között volt, nem 13 éves, ahol még

számít rá, hogy lányok kinevetik.


Én az összes incel helyében azt csinálnám, amit én és visszaadnám a szivességet ronda nőknek. Hadd legyen nekik még rosszabb ;). Több példát nem írok, mert azok ennél hosszabbak lennének, igaz még durvábbak...

2022. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Mi az a valódi arc? Hogy nem jönnek össze puszta szánalomból azzal akihez képtelenek vonzódni, olyannal viszont örömmel összejönnek aki bejön nekik?


Bárcsak tényleg ezt jelentené a kétszínűség............

2022. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
11-es incel nyomoronc: tehát amikor elutasít a jó nő, nem neki vágsz vissza valami szellemeset, hanem képletesen azokba rúgsz bele, akik semmit sem ártottak neked. Gratula! Eddig sem becsültem sokra a fajtádat, most már remélem, hogy magányos masztimatyiként éled le az életed...
2022. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én gigachadként mindennap (de legalábbis minden héten) más csajt szednék föl, oszt ennyi. Nem szívatnék senkit, kedves lennék velük. Szép kedvesen lehúznám róluk a bugyit és élném a világomat.


Az is súlyos beteg, aki halomra kúrhatná a legjobb nőket, de neki csak valami idióta bosszúhadjárat járna a fejében...

2022. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

#13


Miért zavar ez téged? Szép nőket jóképű férfiak használják (szexuálisan...), rájuk miért nem aggatsz ilyen szép dicsérő jelzőket? Miért nem nézed le a női fajtársaid, mert engednek a jóképűek kísértésének??? Látod, ezért tettem azt rondákkal, amit. Nekem jó érzés volt. Annyit mondjuk nem ér, hogy emiatt rondákkal túl sokat foglalkozzak, hosszú évek óta szóba se álltam egyel se, de inceleket bátorítom, hogy tegyék ugyanezt mint én. Valakinek a ronda nőket is kezelésbe kell venni, ha már a szépeket a jóképűek elintézik...

2022. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös, senkit sem tudok becsülni, aki kihasználja a másikat, pláne nem kicsinyes rosszindulatból. Magyarázhatod a bizonyítványt, attól még védhetetlen és gyomorforgató a mentalitásod. Ezért is maradsz (remélhetőleg) örökké a saját markod szeretője.
2022. máj. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

"jóképű haverom egyszer nem szólt ahhoz a lányhoz, egyszerűen elkapta és smároltak, aznap éjjel még pár másik csajjal is eljárt így, nem tudom végül kit vitt haza, erősen be volt már piálva"


Mennyire érdekes amúgy hogy szine minden incelnek van egy marha jóképű modell kigyúrt "gén.lottó-ötös" haverja és mindegyikben van valami közös: szavak nélkül szednek fel nőket amikor akarnak de közben ilyen bosszúszomjas lúzerekkel barátkoznak meg mennek bulizni. Egyáltalán nem gyanús. XD

2022. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17


Ráadásul nem is egy ilyen barátom van ;). Legközelebbi barátaim 1 kivételével mind ilyenek. Több száz nőjük volt már. De nem feltétlen kell nekem elhinni, elég csak lemenned egy szórakozóhelyre és figyelned. Mivel ronda vagy hozzád senki se fog odamenni, szép lányok meg ahogy mondtam néha szó nélkül adják oda magukat jóképűeknek. Elég durva dolgokat megengedhetnek barátaim maguknak. Ilyen ez.

2022. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2022. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk mindig vicces látni ahogy ezek az incel jofiuk hónapokon keresztül napi szinten alázzák szanaszét a nőket a szar morális értékük miatt, aztán önként és dalolva vallják be hogy a legközelebbi öribarijaik a leglinkebb, másokat kihasználó emberi söpredékek😅

Na mi van, akkor a züllöttség mégsem undorító?

2022. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!