Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van a férfiakkal? 3 (!)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a férfiakkal? 3 (!) társkereső oldalra regisztráltam. Nézegetik az adatlapomat, képeimet szivecskézik, szimpatikusnak jelölnek, tetszik gombra kattintanak, küldenek pók(???)-ot, vagy mit. De nem írnak.

Figyelt kérdés

Nem is értem. Nekem kellene kezdeményezni? Az egyik oldalon 22 férfit jelöltem szimpatikusnak 8 napja. Ebből 1 látta a jelölésemet. Kezdem azt hinni, hogy kamu profilok.

Milyen tapasztalatotok van az ilyen oldalakkal kapcsolatban?



2022. máj. 28. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Nagyok az igények. Csak a szép arcú, jó alakú max. 25 éves nőkkel elégszenek meg a mostani, elszállt férfiigények miatt. Az Insta és társai a felelős ezért, rengeteg bomba nővel vannak tele ezek a helyek, csak választani kell közülük. Az átlagos nem érdekli a férfiakat.
2022. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Annyi kreativitás nincs bennük hogy valahogyan rád írjanak, ezért inkább szivecskéznek meg ezek a hülyeségek és tőled várják a kezdeményezést.


1-es jó vicc, az átlag társkeresőző férfi bármivel beérné aminek sunája van.

2022. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%

Csak talonba raktad teged - nem vagy eleg jo a szamukra.


Majd elovesznek akkor, amikor az insta modell csaj nem jott ossze a szamukra.


Sajnalom !

2022. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kreativitás hiánya és/vagy csak unaloműzésből,egókeresésből regisztráltak és/vagy találtak az oldalon mást is, aki jobban érdekli őket.
2022. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Válaszom megegyezik azzal, amit ugyanezen kérdés fordított nemekkel előadott litániájára adtam, mivel a szituáció teljesen ugyanaz, talán még a troll is mögötte.
2022. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Asszem ha nem jelölöd vissza őket, nem tudnak rádírni. Már ha nem előfizetők, mert akkor írhatnak bárkinek.
2022. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Vagy nem mernek írni, vagy nem tudnak mit írni ugye a szia már nem jó ha csak így kezdi. De több oka is lehet.
2022. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet. Az is lehet, hogy már évek óta inaktív profilok, csak az oldal nem törölte őket, hogy úgy tűnjön, van választék.

Az is lehet, hogy kamuprofilok, ennek is 2 típusa van: üzemeltető által kreált illetve megkeseredett Vérpistikék általi önigazolás, hogy a nők csak a külsőre/pénre mennek.


Valós profilok estén pedig éppen tőled jobb csaj is képben van, ezért inkább vele foglalkoznak.

2022. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Troll??? Jó vicc, köszi!


Mondjuk átlagosnak mondanám magam, talán kicsit felette, de az igaz, hogy nem vagyok 25 éves, 41 vagyok. Ettől függetlenül a legfiatalabb szivecskézős 22 éves volt, de vannak többen a huszas éveikben járók.


Igen, tudom, van olyan oldal, ahol csak kölcsönös szimpátia esetén tudnak írni, de akik szimpatikusnak jelöltek, és én visszajelöltem, azok sem írnak! Egy-kettő, aki bátor volt, az is letudta a "szia, mizu?", vagy ennél egy fokkal jobb, amikor leírja azt, ami az adatlapján is van. " Én egy 45 éves, 178 cm magas, barna hajú férfi vagyok, egy kedves, szimpatikus nőt keresek...."

2022. máj. 28. 15:09
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

"41 vagyok"


Itt van a kutya elásva, bár nem feltétlenül, mert tudok olyan 55 éves nőről akinek a netes ismerkedés sikeresen megy, pedig nem valami botox-múmia vagy fekszik le akárkivel aki jön.

2022. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!