Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag pasik hogy találják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasik hogy találják meg a párjukat, ha a társkeresőn a nők 99%-a vissza sem ha átlagos a pasi (sok tucat átlag pasi ismerős tanúsítja), és nincs baráti társasága? Menjen oda random minden szimpatikus nőhöz? Ez az egyetlen esély logikusan nézve.

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Menjen.
2020. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

A) Lassan, nehezen

B) Kompromisszumot köt

C) Dolgozik azon, hogy legyen baráti társasága

D) Dolgozik azon, hogy ne átlagos pasi legyen

2020. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

"és nincs baráti társasága?"


Miért nincs?!

MIÉRT?


Általános iskola, Gimnázium, kollégium, egyetem, főiskola, munkahely, edzőkör, lakóházban lévő emberek, egyéb hobbik ... hogyan nem alakult ki egy-két barátság és barátikör?


Nem tudom az ilyet feldolgozni. Értem én, hogy én szélsőségesen kapcsolat orientált vagyok, de nekem van vagy 8-10 baráti köröm. ...


Nem tudom elképzelni, hogy egyet sem hoz össze az ember.


24F

2020. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Vaaaaagy legyen tagja több baráti társaságnak vagy közösségnek, amik valamilyen érdeklődéséhez köthetőek. Tapasztalataim szerint ez a legsikeresebb módszer.


Persze lehet várni a csodát is.

2020. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Dolgozzon azon, hogy ne legyen átlagos. 1% eltérés az átlagtól már épp elég és nem is igényel sok melót.
2020. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

D) Dolgozik azon, hogy ne átlagos pasi legyen


Hogy ne legyen az? Gondolom legyen gazdag. A kigyúrás nem segít, hiába leszel 100 kilós izomagy mint én, a nőket a fej érdekli csak (tapasztalat)

2020. dec. 20. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

#3

Van 2-3 baráti köröm, az összes kizárólag férfiakból áll, vagy 15 fiúra jut 2 lány, akiből az egyik évek óta foglalt.


De nézzük:

Általános+gimi: 12 évfolyamosba jártam, az osztálytársak nagyobbik fele nem igazán szeretett, én sem őket egyébként. Potenciális kapcsolat továbbá kizárva amiatt is, mert a legtöbben nagyon egyszerűek voltak, nem tanultak tovább.

Egyetem: műszaki szak, 5%-os lányaránnyal. Másik karról szereztem barátnőt, de erőmön felül mentem emiatt minden közösségi eseményre.

Kollégium: dettó

Kollégiumi öntevékeny kör: szintén, 30 fős csapatban van 5 lány, mindenki őket akarja, illetve emellett az egész évfolyam és koli is.

Munkahely: mérnökiroda, 100 fő, 6-8 nő, ebben benne van a 40 éves házas és a takarítónő is.

Hobbi & másodállás: önmagában egy kicsit magányos tevékenység, hiába emberekkel foglalkozol, szorosabb kapcsolatot nem vagy nehezen alakit ki velük az ember. (Munkában, és pláne ebben nem szivesen ismerkedek, mert az tuti a minőség rovására megy, engem ott nem ezért fizetnek.)


Volt párom akit élőben szereztem, volt akit online, ennek ellenére azt gonsolom vannak olyan életutak amikor az embernek nincsenek a közelében nők a párján kívül. Amin lehetett volna korábban változtatnom, hogy egy másik gimnáziumba megyek, hátha ott jobb társaság lesz.

2020. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

átlagember (főnév)


Másokhoz leginkább hasonló, mindennapos személy, aki képességeivel, jó vagy rossz tulajdonságaival nem emelkedik ki a közösséget alkotó többi ember közül.


Lehetsz az átlagnál:

- sportosabb

- jómódúbb (igen, eddig a kettőig te is eljutottál)

- kiemelkedőbb valamilyen művészetben

- tájékozottabb, műveltebb

- empatikusabb

- szociálisabb

- határozottabb

- stbstbstb


Az, hogy te ezek közül csak a jóképűséget, sportosságot és pénzt vetíted ki, mint a nőknek fontos dolgokat, az a te értékrendedről árulkodik, nem az ÖSSZES nőéről. Ugyanis még ha ez igaz is lenne a nők 95%-ára, akkor sem az összesre.

Onnantól, hogy a saját értékrendedet tisztázod és annak megfelelsz, nagyobb lelki békével tudod keresni azt a nőt, aki meg NEKED felel meg, mert nem vagy rászorulva a te értékrendedtől eltérő emberek elfogadására.

És igen, tudom, hogy ezt könnyű mondani, de borzalmasan nehéz ide eljutni, mégis ezt kell megtenni.

2020. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

"Átlag pasik hogy találják meg a párjukat,..."


Az átlag pasiknak meg kell várniuk, míg a nők abba a korba kerülnek, amimkor szembesülnek azzal, hogy a jó pasik már nem kérnek belőlük. A legtöbb nő csak akkor hajlandó egy átlagpasival foglalkozni, amikor már végképp nincs más választása: a vonzó férfiak már egyre inkább kerülik, viszont az idő egyre inkább sürget, hogy egy stabil pénzforrást találjon maga mellé, ha nyugodt anyagi körülmények között szeretne gyereket szülni, nevelni. Ekkor jönnek képbe az átlagpasik.

2020. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy szarsz mindenre és totál elengeded az elvárásaid. Magyarán bármelyik csajra ráhajtsz amelyik egy kis érdeklődést mutat feléd.
2020. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!