Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hatékony megredszabályozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hatékony megredszabályozás a szex megvonás?

Figyelt kérdés

Engedelmes lessz tőle a párotok?

És megteszi amit akartok?

Milyen gyakran alkalmazzátok?



#szex #Engedelmes férfi
2022. máj. 28. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Én soha nem alkalmazom, soha, több alkalmat fel tudnék sorolni, amikor a párom "utasított el", mint ahányszor én ezt megvontam tőle. A szex az egyik legkedvencebb időtöltésem a párommal. Majd magammal cseszek ki, mert rá haragszom, nem? :D


Felejtsd el a bevásárlást és listaírást egy hétre, annak több haszna lesz, komolyan mondom. :D

2022. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A szex megvonás az egyik legbutább büntetés. Nem alkalmaznám soha. 31/N
2022. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik exem próbálkozott ilyesmivel. Közöltem vele, hogy én szexelni fogok vagy vele vagy mással.

Utána nem próbálkozott ilyenekkel.

Van akinél működik.

2022. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Mit értesz szexmegvonás alatt? Szexelni akar a párjával, de nem teszi, mert (okok), vagy nem akar szexelni a párjával, mert az egy szar volt?
2022. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 Hát azt mikor a nő azért nem szexel a párjával hogy így helyezze nyomás alá. És az könnyebben beadja a derekát avval kapcsolatban amit akar a nő.
2022. máj. 28. 21:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Érdekes nőket ismersz. Az ilyet azonnal ott kéne hagyni.
2022. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellenkezőjét alkalmazom, ha el szeretnék érni valamit nála, az beválik, pedig átlát rajtam.
2022. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Néha nem értem, ha problémák vannak vagy veszekedések, egyáltalán hogy lehet szexelni? Johogy nem akar olyankor a másik es nem büntetésből nem akar, hanem mert egyszeruen egy sz.rembernek néz éppen.
2022. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8

Szerintem ezt akkor hozzák elő, amikor nem oldják meg a problémát napokig, hetekig, és az egyik fél így akar nyerni.

2022. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8. Bezzeg ha nekem nem tetszik valami. Fogjam be!
2022. máj. 28. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!