Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a másik értetlen primitív es ilyenért duzzog sértődik érzelmi megvonas stb van, teendő?

Figyelt kérdés

Pont az értetlenség a gyenge pontom:(

Amikor úgy a hülyének áll feljebb, meg aki át se látja a helyzeteket, meg amikor még nagypofával neki áll támadni is ráadásul, es amikor fel van vilagositva, akkor meg nem ért semmit, és teljesen jogtalanul szemétkedik, olyankor hogyan engedjem el hogy aki hülye az is marad, sz.rjam le, de ő gyűlölködik tovább azért?



Elkeserítő amikor azt hiszi az ember ha tanult, művelt szocializálttal jár, hogy vele lehet beszélgetni ill megbeszélni, és az a baromi csalódás, hogy értetlen es még ő utál jogtalanul...? Ilyenkor mit hogyan?



2021. szept. 7. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Fogadjunk, hogy te vagy a nő?
2021. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Bennem az alapvető kérdés merül fel így elsőre, hogy miért vagy párkapcsolatban valakivel, aki szerinted primitív, értetlen, hülye, szemétkedik és gyűlölködik?


Mert ha pl. egyik szomszédodról vagy kollégádról írnád ezeket, és így kérnél tanácsot, azt még érteném.

2021. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vita hevében..

Ebben a témában igen értetlen primitív hulye.


Azt gondolom nem olvastad hogy amigy azt is irtam tanult művelt szocializált..


A kettőt nehéz összetenni gondolom.hát nekem is.

2021. szept. 7. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben a témában igen értetlen primitív hulye."


Melyik témában?

2021. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

"Azt gondolom nem olvastad hogy amigy azt is irtam tanult művelt szocializált.."


Minden elolvastam, amit írtál.


Ettől még pont ugyanúgy nem értem azt, hogy hogyan kerültél bele egy párkapcsolatba valakivel, aki szerinted primitív, értetlen, hülye, szemétkedik és gyűlölködik, vagy ha ez ismerkedéskor nem derült ki, de azóta már látod, akkor miért vagy azóta is vele, mióta ezt felismerted.

2021. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mert tanult művelt szocializált.

A kulcsszoban is áll. Csalodas nekem benne az a szint, amit most kaptam tole.

2021. szept. 7. 22:27
 7/10 A kérdező kommentje:
De ilyen egyszeri alkalmak miatt még nem ítélném el. Vagy elkéne...?
2021. szept. 7. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

az hogy valaki jó jegyeket szerzet az iskolában és gyorsan tanul nem egyenlő az társadalmi életre való logikai készséggel..

tehát ha bedobnak egy kőművest és egy sebészt a dzsungelbe nagyobb eséllyel a kőműves fogja tovább húzni .

2021. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Gyakorlati pèldàt küldj, mert ez csak az egyik oldal , közben meg ki tudja ki az ostoba
2021. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milosevic is inteligens ,tanult ember volt.

Hágában a börtönben halt meg.


Az ismerősöm háziorvosát pedig bíróság elé állították .A jó, és művelt doki rendszeresen verte a feleségét,aki ezt egyszercsak megunta.


Egyszeri alkalom után nem erdemes messzemenő köv.levonni.

Lehet egy borzasztó kimerítő,vagy idegesítő napja,amit végül otthon nem tudott kordában tartani.De itt sem üvöltözesről meg kvaanyad-ról, verekedésről beszélek,hanem max egy hangosabb vitaról vagy szóváltásról.

Viszont ha ez gyakori ,illetve jelleme másokkal is ilyen indulatos,akkor sajnos ez a továbbiakban is előforduló jelenség lesz.

2021. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!