Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tesz semmit, azert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tesz semmit, azert, hogy valamire vigye? Miert nem gondol a jovojere? Miert kedves 2 hetig, majd egy felre ertett dolog kapcsan kiborul a bili es tobb napos szeretet megvonas kovetkezik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 3 eve egy 34 eves pasival, par evvel fiatalabb, mint en. Az anyukajaval lakott, mert a fizetesebol nem tudott volna kulon menni. Fel ev mulva ugy dontottunk, h hozzam koltozik, persze addig is, szinte nalam lakott, (en akkor alberletben laktam),mert a sajat lakasomban felujitasi munkalatok zajlottak. A koltsegeket onnantol fogva (kb. Egy even at) megosztottuk, bar en tovabbra is tobbet vallaltam, mert tudtam, h nem keres tul jol es tudtam, h nincs egy forint sporolt penze sem. Szerettem volna, ha tesz felre. (De persze, a kis maradek penzet, rendre elkoltotte kulonfele szorakozasokra, amibe sokaig nem szoltam bele, mert az o dolga, de tudtam, ha egyszer komolyra fordul a kapcsolatunk, en egyedul keves leszek ahhoz, h mindkettonket joletbe tartsam, tehat neki is le kell tennie valamit az asztalra.)

Nagyon kedves, figyelmes pasasnak tunt az elejen. Nem is hittem el, h ilyen is letezhet, ezert nagyon sok dolgot elneztem neki, nyilvan senki sem tokeletes alapon, ahogyan en sem. Persze, kesobb aztan kimutatta a foga feherjet, igy a toleralt, ambar nem rajongott dolgok melle beficcent meg par igen erosen ellenszeves tulajdonsag, de a legnagyobb problemam megis a kovetkezo volt: En egy teljesen onallo, onfenntarto no vagyok es ugy ereztem, kaptam magam melle egy gyermeket.

Ha bmit el kellett intezni, ha levelet kellett irni, ha bmit ki kellett fizetni, ha vhova el akartunk utazni, menni, ha vmire akartunk sporolni, ha vmit akartunk csinalni, ha vmi gondja volt stb. mindent nekem kellett leszervezni, intezni, csinalni, kitalalni, megmondani, sporolni, vasarolni, lebeszelni, kifizetni, foglalni, eltervezni stb. Ha kulfoldre utaztunk, a-tol z-ig mindent en szerveztem, meg a szabikat is ugy pakoltam, h a legjobb legyen mindenkinek, a vasarlas is az en feladatom volt az agyalas, a mit erdemes megnezni, az utvonal is, sot meg a kommunikacio is, mert o egy nyelven sem beszel egy szot sem, a dolga legtobbszor csak a vezetes volt es mivel neki egy nagyon regi autoja volt, legtobbszor ugye az enyemmel mentunk, tehat meg a szerviz is ram maradt az utazas elott. Kezdtem iszonyuan elfaradni mentalisan es megunni vele az eletet, kertem, h probaljon meg par dolgot levenni a vallamrol, mert ez sok nekem. Mondtam neki, h segitek a nyelvtanulasban vagy elmondom, h mit vegyen a boltban, hol vagy hogyan foglaljon bringat a turahoz pl.

De, rendre azt valaszolta, h a nyelvekhez hulye, elalszik, ha elkezd olvasni, ezert sincs erettsegije sem, mert tanulni sem tud. (Amit egyebkent nem is tudtam.)

A boltban meg, igazan nem tudja pontosan mit kell venni, menjunk egyutt.

Kertem, h a kozos jovonk erdekeben probaljon picit korultekintobben koltekezni.

De erre legtobbszor azt mondta, h: menjunk a lakasodba, akkor majd fogok tudni jobban sporolni, sot olyan ajanlattal rukkolt elo, h fizeti a teljes rezsit, de ezt nem ajanlana fel senkinek, nekem is csak azert mert engem nagyon szeret.

(Mondtam neki, h erettsegizzen le, mindenben tamogatom es tanuljon valami szakmat, ami erdekli, amit szeret, de persze a valasza, az volt, h o: keptelen ra).

Mondtam, h akkor probaljon meg munkat nezni, hatha talal vmit, ami jobban fizet, de ez sem volt megfelelo otlet.

Bar, a lakasom elkeszult, de ugy ereztem, h jobb, ha meg 2-3 honapot csiszolodunk es varunk a koltozessel, mert addigra mar nem voltunk a legnagyobb boldogsagban.

Vegul nem kerult sor arra, h egyutt bekoltozzunk, mert egy tobb napig tarto csendes vitas helyzet utan vegul visszakoltozott az anyukajahoz.

Par nap mulva, konyorogve kerlelt, h fogadjam vissza es igazabol o nem gondolta komolyan a koltozest, csak par naposra tervezte.

Vegul belementem a dologba, de a sok keseruseg utan nem szerettem volna, ha ujra hozzam koltozik, ezert abban maradtunk, h heti 3-4 napot talalkozunk es meglatjuk hova alakul a dolog, nyitott voltam barmire.

Termeszetesen ugyan azon a ponton allunk meg most is, mint masfel eve.

Osszessegeben, kb. Mint 3 eve. Semmit nem valtozott, en azota csomo dologba belekezdtem vannak celjaim terveim. O meg mindig azt mondja, h neki egyedul nem megy, o nem tud tanulni, o neki nincsenek celjai, o neki jo igy, nincs anyagi kerete, h tanuljon, nem keres annyit, h lenne ertelme gyujtogetni. Hat ok, de ha latja, h en mindent megteszek azert, h jobb v tobb legyen nek/em/unk, megyek a celjaim fele, probalok tobb lenni, akkor ot miert nem motivalja semmi, vagy legalabb az, hogy szeret???

Hogy tudja elviselni, h egy szot sem beszel idegen nyelven es mindenhol a noje dumal o meg a hatterben hallgat??

Amit meg nem sikerult megfejtenem, h miert csinalja azt, h 1-2-3 hetig elete szerelme vagyok, majd megsertodik vmin, amit igazabol felre ert, v bemagyaraz maganak, de nem tudom neki elmagyarazni, h rosszul latja, nem bantom, de mintha a rosszat latna bennem, a tetteim, szavaim mogott, pedig ismer, h nem akarom en ot bantani soha, inkabb, csak segiteni szeretnek. Megis, mintha atkattanna valami benne, megbantottnak erzi magat, majd egyszer csak hirtelen megsertodik es elfordul tolem.

En pedig szenvedek egy sort, es szetstresszelem magam azon, h hogy a fenebe tortenhetett mindez megint, mikor az elobb meg ugy imadott, mint soha senki en pedig azon voltam, h fennmaradjon ez a josag, ami koztunk van!

Igazabol, mondhatjuk, h mar csak ezert vagyok vele, persze, ha ezt az egeszet lehet egyaltalan meg kapcsolatnak nevezni.



#szerelem #kapcsolat #Szeretet utalat #Nincsenek celjai
2022. ápr. 16. 03:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Annyit meg hozzafuznek, h olyankor, mikor eltavolodik, egeszen kritikussa valik, es hirtelen minden dolgomba belekot, egy friss pelda: megkerdezte, h ket kulonfele illatu krem kozul melyik tetszik nekem jobban. En elmondtam neki, erre o kiakadt ram, h jobb, ha inkabb meg sem kerdez, mert nekem semmi sem eleg jo, meg egyebkent is, kar engem barmirol is kerdezni stb..

Kopni-nyelni nem tudtam, h mit rontottam el mar megint.. :( Hat azt, h neki a masik izlett jobban.. De hat, ez miert akkora baj?

Vagy pl. Rendre azt hiszi, en nullanak tartom ot, pedig nem!!!

Kepes kiforgatni a szavaimat, ugy, h ezt higgye el rolam..

Vagy, h miert nem en toltam vissza a bevasarlo kocsit, vasarlas utan.

Persze ezeket mindig egy par het eltelte utan vagja a fejemhez, es meglep, h mennyi mindent felreert es csak gyulik benne..

2022. ápr. 16. 03:22
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Keress másikat. O ennyire képes ennyit akar.

Az egész életed ebből fog állni hogy viseled a szerencsetlenkedeset.


Nálam is ez van én hittem benne hogy tanul és majd okosabb lesz mert mesél róla, kozel 2 milliót fizettem nyelvtanárra majd külföldön evőeszköz kellett volna erre angolul rakezdett "kéne egy esszcajg" így. Gondoltam biztos külföld, erre amikor rájöttem hogy amikor a sütő kiírja hogy warm up és o 6 éve tanulja. (Én finanszírozom)


Most is azért vagyok fenn mert éppen megsértődött meg hazug vagyok mert 2 éve voltam egy helyen ahol nem volt térerő. Megleptem öket elmentünk oda (őket mert gyerekek már vannak ) és a gyerekek jól érezték magukat de igen ám, azóta javult a telefonos térerő, amikor ott voltam pár órat nem voltam elérhető. És én hazudtam neki és be van sertodve.

... Különben a nyaralást en intézem , és tulajdonképpen mindent, bár itt párom meg se nézi hova megyünk max megkritizalja ha ott vagyunk. ...


Én a mai fejjel tovább állnék, sajna a gyerekek miatt már tùrnöm kell, de hidd el, egy ilyen ember mellett lenni nem alapja a boldogságnak.

2022. ápr. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

A gond az, hogy itt nem "összecsiszolódásról" van szó, hanem komplett átalakításról, egy 100%-ban új embert akarsz faragni belőle, ami sosem fog összejönni.

Eleve ott volt a baj, hogy összejöttél vele.

Bár gondolom a szokásos történet volt, szépen át lettél ejtve több dolgot illetően.

Nem véletlenül tart ott ahol, ez neki így jó, neki éppen elég, megfelelő ez az élet.

Ő nem akar lakást felújítani, tanulni, fejlődni stb.

Az meg, hogy nem avatkozik bele semmibe annyiban érthető, hogy miért tenné, ha te mindent megoldasz?

Valószínű kontrollálod is őt, most elvárod, hogy legyen "férfi", de ha meg az lenne, eleve nem jöttél volna össze vele...

Ismerős a helyzet, a tipikus 2 dudás egy csárdában történet.

Viszont bizonyos habitusú emberkék mellett mindenki kontrollmániássá válik, ezt már tapasztaltam.

Nyilván, ha erősen átmész passzívba, akkor ő lesz a probléma megoldó.

Jópár közhelyet írtam, de ezek evidens dolgok szerintem.

2022. ápr. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésre válaszolj: minek vagy vele?
2022. ápr. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud es akar tobbet adni, de a te igenyeid nagyobbak. En ha szeretem es jo vele, megrartanan, ha bem akarok gyereket. De kizarolag ugy higy feljar hozzam, szexelunk, beszelgetunk. Minden mast magam oldanam meg es csak magamra. Barataimmal kirandulnek, magamra foznek.
2022. ápr. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Add vissza anyukájának 😅😅 agyonra kényeztette, mert azt hitte azzal jót tesz neki. En dolgoztam utazasi irodaban es ami feltűnt, hogy sokkal több nő kereseett meg, mint férfi, de párban utaztak vagyis a nő intézett mindent, a rejegyet a szallas, az autoberlest a fakultativ programokat, gondolom a bőröndökbe is ő pakolt a párja csak felöltözött és kész. Amugy az egyik rokonomék is ilyen család, a férfi nem csinál szó szerint semmit, volt amikor elmosogatott de a fele mosószer elment, ezen röhögtek a feleséggel milyen poén, hogy 35 évesen nem tud mosogatni, meg a feleség mindig mondja, hogy három gyereke van 2 van +a ferj. Hogy a nőnek ebben mi a jó azt nem értem, mert tényleg ő intéz mindent, sőt a háztartási dolgok is rá hárulnak, miközben a ferje a gyerekekkel playstation-özözik.
2022. ápr. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Tudod, valoszinuleg mindig ugy hiszem, h abban az 1-2-3 hetben kapott figyelem es ??szeretet?? egyszer majd csak soha tobbe nem er veget.. :)

(Mint, ahogyan a legelejen volt, mert, vagy 4-5 honapig nagyon kedves, szeretetteljes volt velem.)

S, ha nem erne veget, talan elviselnem a dolgait.. Mert, van miert.. ;)

De mivel, folyton bezizzen egy ido utan, nem igazan van mas dolog, amibe kapaszkodhatok, h tuleljem a nehez helyzeteket, vagyis a hirtelen kialakult szeretetmegvonast.

Tudom, butan hangzik, de elegge emocionalis beallitottsagu vagyok, sokszor nehezen megy a racionalitas.. Persze, azert is tettem fel a kerdest, illetve osztottam meg a kapcsolatunkbol egy kisebb reszletet, mert erdekelt, h ki-hogyan latja kivulallokent..

Hisz koztudott, h a legjobb pszichologusnak is van pszichologusa.. :)

Tehat, aki benne van egy kapcsolatban, sokszor nem latja realisan a helyzetet..

2022. ápr. 16. 06:15
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok!!


Nagyon koszi nektek, h idot szantatok a kerdesem megvalaszolasara!!!!

Nem is gondoltam, h ennyien lesztek, s ilyen hamar.. :)

Csuuucs.

2022. ápr. 16. 06:18
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen férfiak eleve nem társat keresnek, hanem pótanyát. Nem kell jól kinézni, hanem azt nézi, hogy tudsz e vezetni, főzni, es hajlandó vagy e kb. mindent alá rakni, mwgszervezni. Mert ő nem fogja.
2022. ápr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Fozni? :)

Huhhhat..

Probalkoztam vele, de annyira finnyas volt, h feladtam.

Kb. Osszesen 10 fele etelt eszik meg, de azokat is nagyon kulonlegesen: a hagyma levest hagyma nelkul, :D paprikaval, kicsit tobb soval, na jo, viccet felre teve: huslevest hus es repa nelkul, csak csirkemellet a husok kozul es azt is csak frissen, max par orasan es sorolhatnam..

Uh maradt a pizza, hamburger.

(Pedig az elozo parom imadta, h fozok rank.) :D

2022. ápr. 16. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!