Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte nők, nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte nők, nektek tetszik Gigachad? Ez most a férfi társkereső kategóriában a csúcs szint? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nem teljesen valóságos azt tudom, azért ennyire nem magas és nem izmos a való életben és az állkapcsa sem ilyen erő de azért tényleg hasonló szinten van.


Ez lenne a mostani top férfi ideál?


2022. máj. 29. 16:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
selejt gyáván tombol :D
2022. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy mondod 22. Tomboltok mindenhol, szerencsétlen incel lúzerek 🤡
2022. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
22 Jaj most kaptam meg a szép szerelmes leveled 😍😍😍 De ha nem gond inkább itt válaszolok: a defekáció inkább a te specialitásod 😉💖💖💖
2022. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
94%

#24 nem ennél a kérdésnél, de máskor már kaptam ettől a nyomorulttól én is priviket, hasonló tartalommal mint a tied 😅 ilyesmiket hogy "kakis bugyi, szaladj büfögni".

Kisfiús anyuka vagyok szóval edzett vagyok a pisi-kaki-büfi tengelyen mozgó poénok világában, bár így 10 év felé közeledve már annyira nem jellemző, de az oviban még semmi sem volt ezeknél viccesebb 😃

Ez a retardált vagy egy kisegítő sulis 12 éves troll vagy egy értelmi sérült felnőtt...

2022. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%
25 Hát akkor tényleg valami szarságbajnok lehet 😂
2022. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

#27

Kisfiús anyuka lennél amikor mindenhol incelként tombolsz? Mesélj még 🤡 A privátjaid megvannak, kérésre bármikor bizonyítom képernyőfotóval a létezésüket.

2022. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#29 Most akkor gagyi incel vagy, vagy kisfiús anyuka? 🤡

És milyen anyázásomat bizonyítottam, amikor ezt te írtad le az imént másodszor is? Te tényleg értelmi sérült vagy...

2022. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
15%

#30 cicuka, milyen jó, amikor totális agyhalott próbálja rám kenni a selejtségét.

akkor most elmagyarázom a nagyon gagyi szinteden, te mindenhol selejt, aztán utána még frusztráltabban böföghetsz és gyalázkodhatsz :D


nálatok az incel szó jelentése: "k. anyád." miközben az eredeti jelentése az önkéntelen cölibátus.

és minden esetben dühödten-frusztráltan inceleztek, amikor beégtek, vagy amikor valaki kritizálja a nőket, vagy nem nyalja fényesre a dagadt seg.getek.

és azért inceleztek, mert vitaképtelenek vagytok, mert nem tudtok semmi értelmeset és logikusat válaszolni, így nyilvánvalóan alulmaradnátok. ezért próbáljátok érzelmi-gyalázkodó szintre vinni, hátha kiprovokáltok valami beszólást és lehet előadni az ártatlan áldozatot. és a nickemmel való selejt hulladék gyalázkodásod is erről szól, érved nincs, ezért gyalázkodsz, és provokálsz, és nyilván annak a jelentése is, hogy a k, anyámat.


szóval további jó k. anyázást buta, egyszavas ercsi leányanya :D

2022. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

No, bírságbajnokom, én most lépek. Holnapra döntsd el légyszíves, hogy mi vagy, gagyi incel, fiús anya, alfacsed, reptilián vagy akármi. De akkor ahhoz tartsd magad a továbbiakban is. És vegyél be savlekötőt hogy ne böfögj annyit, kellemetlen és nem is egészséges.

Jóccakát,

egy nagyon nem ercsi leányanya

2022. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
92%
#31 akkor neked meg Balázskának köszönhetjük itt az elmebajos kérdéseket meg válaszokat? Elég gazdag a termés, minden napra jut belőled valami hülyeség :D
2022. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!