Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők társkeresőkön, ha nincs rajtuk felesleg, akkor bele is férnek a jó alakú kategóriába?

Figyelt kérdés

Én kiírtam több dolog mellett az adatlapomra, hogy jó alakú nővel ismerkednék. Elég sokan írnak, gondolom, úgy érzik, beleférnek a kategóriába, mert nincs rajtuk felesleg. Miért? Ez nem azt jelenti, hanem hogy formás a popsi, a mell, vannak jó formák, nem cingár vagy alaktalan comb stb... nekem nem tetszenek a kisfiú formájú nők.

Én is adok magamra, edzem, úgy kajálok, hogy az hozzásegít a kidolgozott test folyamatos felődésében, nem gondolom, hogy meg kellene békélnem ezzel.


2020. okt. 13. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

"nekem nem tetszenek a kisfiú formájú nők."


Akkor írd oda. ÍSenki nem gondolatolvasó, hogy neked mi tetszik.

2020. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyes, nem velük van a gond, ők nem írnak :D
2020. okt. 13. 13:34
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne? Valószínűleg a saját normáik szerint jó alakjuk van. Az, hogy neked nem felel meg, az egyéni ízlés kérdése, jogod van válogatni.
2020. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

#3


Félreértettem, de mindegy. Amit írtam, az igaz.

2020. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert a jó alak szubjektív? Szerintük jó alakjuk van és kész. Ha neked ilyen kritériumai vannak, akkor írd oda részletesen és még van oldva a probléma.
2020. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Senkit nem érdekel, hogy neked mi tetszik.
2020. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amiért sok férfi is azt képzeli, hogy egy jó testű jó pasi már attól, ha nincs elhízva.
2020. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
A jó alak szubjektív. Attól, hogy neked nem tetszenek a csontosabb, kisebb cicijű nők, másoknak még igen, és a közízlés szerint is simán benne vannak a jó alak kategóriában.
2020. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresők adatlapjain rengeteg humorral fogsz találkozni - a jelenség a pasik között is létezik. 😀 egy rakás faszi odaírja h “izmos”, pedig rajtam több izom van sokszor, mint némelyiken. 😀 (és nem vagyok egy Soós Alexandra 😀)
2020. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki túlértékeli magát a társkeresőn, és megpróbálja, hátha.
2020. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!