Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan fotós, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fotós, aki hajlandó sikerdíjért dolgozni, aminek a feltétele, hogy a Photofeeleren legalább 8-as értékelést kapok a Dating kategóriában?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, szóval nehezített pálya... Nem vagyok valami fotogén, ezért mondták, hogy menjek el profi fotóshoz, de ha már fizetek érte, biztosra akarok menni. Inkább fizetek többet is, csak legyen értelme.

2020. jún. 6. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Ezt inkabb valamelyik olyan temakorben kene megkerdezni, ahol tobbsegeben fotozassal foglalkozo emberek valaszolgatnak.
2020. jún. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, az őidejét ki kell fizetni. Nem az ő hibája, hogy ronda vagy. Egy ilyen oldalon meg nem azt nézik, milyen jól sikerült fotó, hanem azt, hogy mekkora a pockod, milyen az arcot. A világ legjobb fotóján is lehet nem vonzó ember, ahogyan egy koszos tükörből készült selfien is lehet egy bomba nő/pasi.
2020. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Mit értesz az alatt, hogy nem vagy fotogén? Konkrétan ronda vagy, vagy jól nézel ki, de úgy gondolod, hogy a fotók ezt nem adják vissza eléggé??

Ha valaki ronda alapból, azon szerintem semmijen profi fotós nem segít már, nem fog megszépülni meg vonzóvá válni ezáltal.

2020. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!