Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy gyönyörű nőt nem hívnak el randira?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó, aki egy igazán gyönyörű nő, testileg nagyon vonzó, de mellette intellektuálisan is a toppon van. Évek óta egyedül van, és lassan 30 éves lesz. Szerintem bármelyik pasit levesz a lábáról, mégsem találja a párját, mégsem hívják el randira.

Én most nyáron készülök az esküvőmre, és ő még egy partnert sem tud magával hozni. Nem kifejezetten zárkózott, inkább olyan, mintha láthatatlan lenne és ő is szenved ettől. Azt érzem, hogy az esküvőm miatt kicsit irigykedik rám, de elnézem neki, mert inkább csak borzasztóan elkeseredett, és nem direkt csinálja.


2022. máj. 30. 08:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Van valami defektje amit nem látsz.
2022. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%

Akkor a merce is kisse toppon van nala, amit nem utnek meg a pasijeloltjei, szerintem.....



37F incel

2022. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
A szépség relatív, de tegyük fel, hogy tényleg a vonzóbb nők közé tartozik, és intellektuális szinten is magasan van. Akkor biztos, hogy a személyiségében, kisugárzásában kell keresni a hibát, ha még csak randira sem hívják. Lehet veled, mint baráttal máshogy viselkedik, mint egy potenciális randipartnerrel.
2022. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
Hat itt azert van egy kis ellentmondas. A gyonyoru nok altalaban nem lathatatlanok :D Testileg vonzo, ez csak a te velemenyed vagy a ferfiak velemenye is ez? O mit tesz azert h ez ne igy legyen, ismerkedik, probalkozik es ezeknek ellenere sem megy?
2022. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Szerintem alapból gyönyörű, akár modell is lehetne, gyönyörű bőr, fogak, szimmetrikus arc, dús haj, mellette van szókincse, szerény és dolgos.

Legutóbb arról beszélt, hogy nem tud hol ismerkedni, pedig tavaly nyáron rengeteg helyre mentünk el együtt, az is igaz, hogy a pasik akik fel akartak volna szedni mind csak szexet akartak volna.

2022. máj. 30. 08:41
 6/27 A kérdező kommentje:
Egy kicsit sajnálom, mert kár lenne, ha pont ő öregedne meg vénlányként. Mindenesetre ma fogunk találkozni és megpróbálom rábeszélni, hogy menjen el egy pszichológushoz, de felmerült bennem a kérdés, hogy miért van az, hogy még csak el sem hívják őt randira?
2022. máj. 30. 08:42
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon jár el sehová, ami nem munkahely, bolt vagy buli. Nincs nagy haveri, ismerősi köre és szociális hálója.
2022. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7: ez igaz, általában magányos tevékenységeket választ, vagy csak velem meg a tesóival jár el egykét helyre.
2022. máj. 30. 08:47
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

7: Na ne már. Az emberek elég nagy része pont munkahelyen ismerkedik (több ezer fős gyárak, stb.)

Persze az is igaz, hogy ha olyan helyen vagy, ahol 1-2% körül van az ellentétes nem aránya, az szívás.

2022. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy akin látják, hogy nyitott, azt az utcán is vagy bárhol leszólítják. Több ilyen ismerősöm is van. Látszik, hogy kedvesek, mosolygósak, nyitottak. Nem igazán áll fenn a kiosztás, megalázás veszèlye, ha rájuk néznek.

Engem sem hívtak randira soha élőben, úgyhogy elég sokat gondolkoztam ezen. Az én kisugárzásom elutasító volt, és látszott, hogy szigorú vagyok, nem gondolom meg magam, és valahogy mindenkinek az az érzése máig, hogy meg kell felelnie, illetve tartanak tőlem.

Simán lehet ilyesmi a barátnőddel, hiába szép. A férfiak pedig gyávák. Inkább mennek oda egy kevésbé szép, de nyitott nőhöz, mint egy széphez, aki elutasítónak látszik.

2022. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!