Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi baja lehet egy gyönyörü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet egy gyönyörü nönek, hogy egy ronda pasival (mint én) simán elmenne randira? Önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Kimondom, egy ronda pasi vagyok! Számtalan visszajelzés bizonyitja. Nemrég teljesen véletlenül belebotlottam egy gyönyörü, szöke, zöldszemü fiatal nöbe. Pontosabban nekimentem az autójának és zavaromban felajánlottam, hogy miután elszállították az autóját majd én hazaviszem. Nem volt nagy koccanás, de régebbi autója van és valami elment ahogy az elejébe mentem. Belement. Majd kárpótlásképpen az ottani Starb@ kávézóba bementem kávéért és elkezdtem zavaromban beszélgetni vele. Szégyelltem magam az anyagi kár miatt. Aztán elvittem haza. Én végig zavarban voltam, ideges voltam, azt se tudtam mit beszélek. Majd este jött egy üzenet, hogy jó volt a kávé és megismételhetnénk máskor is!

Nem tudom mire vélni! Mit láthatott bennem? Ez önbizalomhiány lehet egy szép nö esetében, hogy a notre dami toronyörrel akar kávézgatni? Elég hihetetlen az egész.


2021. márc. 12. 18:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Milyen a te autód?:D
2021. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Megfogtad a személyiségeddel.
2021. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Talán mert nem akkora baj, hogy "ronda" vagy?

Csomó "ronda" pasit ismerek barátnővel/feleséggel.

Gondolom szimpinek talált.


30n

2021. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak udvarias és aranyos voltál, amit volt ilyen szerencsétlen körülmények között bemutatnod is, így gyakorlatilag a megnyerő viselkedéseddel nyűgözted le. (bevallom ez engem is levenne a lábamról, még csak így leírva is)
2021. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki esetében van olyan, aki nem találja rondának
2021. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Te lettél a millióból az egy kivétel. Lottózhatnál is, hátha az is bejön.
2021. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
21%
azt nem említetted hogy van-e pénzed. az a kávézó drága volt? miylena kocsid? Biztos hogy egy lepukkant suzukis csávóval aki még vezetni sem tud, nem ment volna el.
2021. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Leírta: Jó volt a kávé.
2021. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

#7: igen, a Starbaxba vitte, ahol egy espresso huszonhárom ezer forintnál kezdődik. Nagyon drága hely. Nyilvánvaló, hogy ezzel vágódott be a csajnál.


Te ne is álmodozz starbaxos kávéról, az elit hely, nem a tömegeknek lett kitalálva.

2021. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
14%
hát ha tényleg jó drága kávét ihatott veled, akkor az üzi erre vonatkozott. ismételjétek meg máskor is hogy jó drága kávéval itatod:-) a pofádra nem kíváncsi:-)
2021. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!