Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez az ötlet hülyeség volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ötlet hülyeség volt? Hogyan lehetett volna többet kihozni?

Figyelt kérdés

A munkahelyre egy lány hordja a kaját nekünk. Most szabadságon voltam gondoltam ide is rendelek haza. Amikor fizettem célzásként odaadtam egy cetlit a számommal meg a nevemmel.

Nem akartam letámadni, mert azért csak sietett. Így van ideje átgondolni.

Mindenesetre azért érdekel, hogyan lehetett volna elérni a randit?

Az nem zavar ha nemet mond, inkább az hogy ha nem tettem meg a tőlem telhető legtöbbet.


29 F



2022. máj. 30. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez jó volt, feltéve, hogy nem csak kezébe nyomtad kaján mosollyal, hanem el is mondtad a szándékodat. Pl.: Nem szeretnélek a munkádban hátráltatni, de szívesen meginnék veled egy kávét. Ha neked is van kedved, ezen a címen keressél
2022. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Ha a szándékod (hogy hívjon fel téged) egyértelmű volt, akkor ezzel a közeledéssel semmi gond. De hogyha csak ott egy cetli azt se tudja mit kezdjen vele, ma már nem egy szokványos közeledés ez.
2022. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó megoldás. Nemnyomultál, nem volt kellemetlen szóváltás sem. Ha nem érdeklődik irantad, mindketten ugy csinaltok mintha semmi se tortent volna. Ha igenakkor meg nyertel
2022. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne csodálkozz ha többet nem lattod.
2022. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oda kellett volna írnod hogy szívesen megindult vele egy kávét valahol.

Így joggal gondolhatja,hogy fizetős lánynak (is) nézted.

Én nem hívnálak fel a lány helyében.

2022. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jav.meginnál
2022. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ne csodálkozz ha többet nem lattod."


Mi az a lattod?xD

2022. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy szó nélkül odacsúsztattad a cetlit, az bizony jó nagy hülyeség volt. Nekem az első gondolatom az lenne a helyében, hogy prostinak nézel.
2022. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!