Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet vagy hülyeség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet vagy hülyeség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, az osztálytársam. Az osztályban néha beszélgetek vele, de igazán sokat az osztálytársaim miatt nem nagyon tudok. Tavasszal fogunk menni egy versenyre, ahova csak mi ketten megyünk az osztályból. Jó ötlet lenne, hogy majd meghívom, hogy jöjjön el hozzám gyakorolni. Persze nemcsak gyakorolnánk, hanem beszélgetnénk is, esetleg megnéznénk egy filmet. Szerintetek eljönne? Nem hinné azt, hogy csak tanulni akarok vagy ilyesmi?

Szerintem hogyha tudnánk kettesben beszélgetni, és jobban megismerne, lehetne esélyem nála.



2014. jan. 11. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feljössz gyakorolni? Meg hát. ;)
2014. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Én akárhány lányt hazahoztam,mind a szex-re gondolt.Mondhattam én bármit.
2014. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Nem tudom.Én akárhány lányt hazahoztam,mind a szex-re gondolt.Mondhattam én bármit."


Pedig én nem azt szeretném...

2014. jan. 11. 15:43
 4/8 PearlDiver ***** válasza:
Először ne magadhoz hívd gyakorolni, hanem pl könyvtárba. Ott már meghívhatod valahová, ha megvan a szimpátia, akár magadhoz is, vagy randizni!
2014. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az iskolankban csak egy kis konyvtar van, ott nincs hely gyakorolni, kulonben is ez egy matekverseny es a tanarnonktol kaptunk feladatlapokat, nem konyvbol dolgozunk. Azert koszonom az otletet.
2014. jan. 11. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem így nem lenne gáz, bár ha felhívsz egy lányt magadhoz mindig egyből sexre gondol. De próbálkozni lehet.
2014. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Matekverseny, akkor ez a csaj főnyeremény lehet! :)

A könyvtárat csak példaként mondtam, a sulin belül valahol csak van egy olyan hely ahol van némi nyugalom meg le lehet ülni, de ha meg nincs akkor egy teázó vagy városi könyvtár is kiválóan alkalmas célpont.

2014. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Matekverseny, akkor ez a csaj főnyeremény lehet! :)"


Az. Főnyeremény. :D


"A könyvtárat csak példaként mondtam, a sulin belül valahol csak van egy olyan hely ahol van némi nyugalom meg le lehet ülni, de ha meg nincs akkor egy teázó vagy városi könyvtár is kiválóan alkalmas célpont."


Köszönöm az ötletet, elgondolkodom, hogy hol lehet ilyen hely.

2014. jan. 12. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!