Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uraim! Miért lett ez ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Miért lett ez ekkora szokás?

Figyelt kérdés

(Egy konkrét esetet írok le, de többe is belefutottam már.)

Egy közel egy éves ismeretségről van szó egy sráccal. Egészen jó volt a kapcsolatunk, de végül nem jött össze köztünk semmi. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, mert azért fontos vagyok a számára.(Eleinte nehéz volt megtartani azt a bizonyos távolságot, de mára már örülök, hogy így alakult.) A srác heti rendszerességgel azóta is mindig ír. Megkérdezi, hogy hogy vagyok, satöbbi... Néha egész jól el szoktunk dumálni. Viszont nagyon sűrűn előfordul, hogy ír, én válaszolok, majd ír (2 óra elteltével és van amikor köztünk is online van), de mondjuk csak két szót meg a mosolyt. És ez így megy, alvásig. És semmi értelmesről nincs szó. Ezek meg először rosszul estek, aztán elszomorítottak. Mára már ott tartok, hogy nem szívesen válaszolok és nem is kezdeményezek beszélgetést.... Megérteném, ha fix dolga van vagy ilyesmi, de ebben az esetben ez nem merül fel. Néha teljesen ok nélkül ír, éppen pillanatnyi dolgokat vele kapcsolatban (elmegyek biciklizni). Megmondtam neki, hogy kötelezően nem kell írnia, megvagyok. És persze azt mondta, hogy nem kötelezően ír.


A valakivel beszélgetek dolog csak nálam olyan, hogy akkor igyekszem minél hamarabb válaszolni? Mert, fordított esetben én is mindig akkor kezdeményezek beszélgetést valakivel, ha tudom, hogy rá fogok érni, vagy olyan tevékenységet végzek (főzők), ami mellett lehet írni. Vagy esetleg mondom, hogy most nem tudok beszélgetni, ne haragudjon... Vagy ilyenkor csak unatkoztok és kell valaki? Vagy meg kell győződni, hogy még mindig válaszol-e a lány? Csak nem tudom mire vélni...



2017. máj. 4. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Uszik es fut is?:)))csak nagyon ismeros az eset.
2017. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozott, közben mással is foglalkozik, eszik, tv t néz, mással is beszél....

Leginkább csak az unalom űző az ilyen viselkedés.

2017. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem ilyen vagyok. Szeretek beszélgetni,és számomra a beszélgetés nem 1-2 szó.
2017. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a tapasztalatom, bár nekem lányokkal. Írok két mondatot: a válasz egy smiley. Megint írok vmit, esl. kérdezek is: a válasz egy smiley. Vagy kettő. De nem mondaná azt, h bocs, most nem érek rá, beszéljünk később vagy ilyesmi...
2017. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uez belulrol,mert mar tul jol ismerem es ilyeneket is megoszt:


Jon-megy porog ezerrel,dolgozik,kozben folyamatosan csetel,amelyikkel erdekesebb a tema,abban a messenger beszelgetesben tobbet idozik.Volt h beszelgettunk,majd pontban 22.00kor eltunk es masfel ora mulva ujra online lett,kerdeztem h mi tortent,semmi csak elment futni...


Valojaban ekkor ment fel hozza valaki aki annyira "megerintette" h utana rogton ugrott a gephez es jott csetelni.


Szexmanias,figyelemzavaros,mindig kell neki az uj impulzus,de a biztonsagot az adja neki ha rairogat a regiekre is,sot biztos vagyok benne h a legbizalmasabb infokat az eleterol,a csaladjarol nem mindenki kapja csak ez a szuk kor.Van h napokra eltunik,van h minden nap bejelentkezik,van h megkerdezi h mizu es aztan 4oran at nem nezi meg a valaszt,mikozben online van,van h megigeri h ha talakozunk elvisz etterembe,mikozben mar 2eve nem talalkoztunk.Van h csak el akar dicsekedni egy sporteredmenyevel,egy virtualis buksisimogatasert cserebe.Ilyen.Nem kell erzelmileg belefolyni es nem kell varni h irjon.En pl sosem keresem es megis 4eve tart.

Nehez "baratsag" az ilyen Kerdezo.Nem szazasak ezek a pasik.

2017. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 10. 14:06
 7/7 nemethkaroly válasza:
Nekem hasonló az esetem csak lányokkal. Ha ír is, olyanokat ír amire nem tudok választ adni. Ha valamit feldobok vagy érdeklődők akkor megint semmilyen választ ad. Próbálkoztam, de már nagyon feladóban vagyok.
2022. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!