Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eléggé el vagyok szomorodva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé el vagyok szomorodva, titeket mi motivál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves pasi vagyok, tudom eléggé fiatal, viszont sok a rossz tapasztalatom és nincs motivációm.

Eddig 2 kapcsolatom volt és mindkét lány eléggé toxic lett és kihasználásba ment át a kapcsolat.

Szóval eléggé félek ismerkedni alapjáraton és introvertált is vagyok.

Viszont így is vágyok egy kapcsolatra.


Ti mit tanácsoltok?



2022. jún. 2. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Szard le a múltat , élj és tapasztalj.

Aki fut az el is eshet , de egyre gyorsabban fogod majd leporolni.


Nem csak a nőkről szól ez az egész , hanem saját magadról.

2022. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Saját magad motiváld!

N 30

2022. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá, csak sodródj az árral, majd szembe jön az akinek, akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy, introvertáltként.

De azt tanácsolnám hogy fejleszd az önbizalmadat, csináld amit szeretsz. Introvertáltság nem egyenlő az önbizalomhiánnyal, félénkséggel.

2022. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abból tudod ösztönözni magadat, hogy volt sikerélményed.

Ez a dolog nem tűnik jelentősnek, viszont mégis hatalmas jelentősége van minden tapasztalatnak.

Sokkal nehezebben maradsz egyedül mintha pl. nem lett volna dolgod nőkkel egyáltalán

2022. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!