Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen se tudták megmomdan...

20 hetesen se tudták megmomdani a babám nemét. 😐 El vagyok szomorodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem látta hogy kisfiú 16 hetesen.

Ma 20 hetesen se tudta megmondani mert "nem látja".


2018. jún. 4. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi nem értem. Honnan tudod h kisfiú ha azt mondod hogy nem tudja megmondani a doki a nemét? 😊 Nekem 12 hetes terhességemtől màr talánra mondta hogy lány, de biztosra csak 24 hetesen tudta megmondani.
2018. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Pont ezt akartam kérdezni, amit az első.
2018. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Csak egy orvosnál voltál? Hátha másik látja! Nekem legalábbis úgy volt! Az egyik mèg nem tudta megmondani a másik meg 2 nap múlva megmondta.
2018. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem!

Azt mondta hogy nem lát kisfiút!

Szóval nem láott fütyit de azt se mondta hogy lány!

Ma meg azt mondta hogy akkor nemét eddig se tudtuk és most se derül ki még!

2018. jún. 4. 12:01
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Hmmm.. 20 hetesen már -ha esetleg nem is mondja biztosra- de valamit látnia kell. Ez érdekes. Menj el másik dokihoz.
2018. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld meg másik orvosnál, másik rendelőben, hátha a friss szem és a másik gép jobban megmutatja, ha ilyen fontos.


Az én babám 18 hetes koráig úgy takargatta magát, mintha kötelező lenne. Nem tudtam elkezdeni beszerezni a dolgokat, csak 22 hetesen, de ezen kívül nem látom okát, hogy szomorkodni kéne. Vagy te nagyon kisfiúra vágysz ?


Nem értem, miben változtat vagy segít, ha most gyorsan kideríted, de tégy máshol próbát, hátha.

2018. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Megint visszajöttél, látom :D
2018. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom mindig azt mondogatta, hogy csak akkor biztos a baba neme, hamár megszületett/igaz nekünk meg tudta mondani, hogy kislány...de nem 100%-ra/ így inkább unisex színekben vásároltunk és a szobájába is úgy válogattunk színeket stb...végül lány lett és a következő ruha és egyéb vásárlásnál már lányosabb holmikat vásároltunk...mostmár igazi hercegnő, tipikus lány lassan 5 éves...egyáltalán nem bántam, hogy pl a babakocsija nem tipikus szín volt ami utal a baba nemére, hanem semleges...név választásnál lányt és fiú nevet is választottunk...bár igaz mi nem választottunk, hogy melyiknek örülnénk jobban, mert nagyon vágytunk egy picurra☺
2018. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy elszomorodva? Istenhátamögötti helyen laksz,ahol "gyerek születik,vagy kislány"? Szörnyű elmaradott hely lehet..
2018. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Pink or blue testre gondoltam.
2018. jún. 4. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!