Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha folyamatosan azt tapasztaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyamatosan azt tapasztalnátok, hogy nem azoknak tetszetek akiket vonzónak tartotok, összejönnétek egy nem túl vonzó nővel vagy inkább tovább keresnétek fejlesztenétek magatokat?

Figyelt kérdés

Jól elvagyok egyedül, egyáltalán nem vagyok társfüggő, de azért szeretném, ha egyszer lenne partnerem. Próbálkoztam lejjebb adni az igényeimet amik nem irreálisak, nem listába szedett igények csak annyi, hogy tartsam vonzónak, legyen kedves, tudjunk értelmesen beszélgetni, megbízható legyen kb. ennyit várok el. Nem tudok ennél lejjebb adni, próbáltam, de nem ment. Úgy vagyok vele, hogy inkább élek egyedül és addig próbálom fejleszteni magam.

Veletek is volt ilyen, hogy nem azok közeledtek felétek akiket vonzónak tartottatok? Belementetek egy nem túl vonzó nővel vagy, ha egy nő olvassa ezt a kérdést nem túl vonzó férfival? Megéri csak azért egy kapcsolat, hogy ne legyél egyedül? Ha belemennél ilyenbe nem éreznéd rosszul magad?


2022. jún. 4. 06:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akinek volt több kapcsolata és nem magához mérten nem voltak csunyak nyilvan a továbbiakban sem szeretne olyant aki kevesbe vonza.
2022. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!