Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 32 éves, szűz férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 32 éves, szűz férfiként érdemes prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam és kitartásom ,bár volt 2 nővel randim 20 és 30 között, az első innen a gyikről, a második jóval később tinderről.


Van egy mérnöki végzettségem, de otthon a szülőkkel lakom.


Nem tudom mire lennék alkalmas, de úgy érzem komolyat nem akarok, de profin csajozni meg nem tudok.


Nagyon rossz így, mintha egy helyben toporognék és nem mozdul ez a helyzet semerre.



2022. jan. 25. 20:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
53%

Tehát ingyen b*szni azt akarsz, tenni semmit ne kelljen érte, és persze CSAK DUGNI, semmi komoly!

Állj be a sorba!

2022. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Mit vársz ettől? Egy prosti lerendez 10 perc alatt (zuhannyal együtt), de ettől csak nem leszel szűz. Ezt még szexuális tapasztalatnak sem mondanám, nemhogy abban segítsen, hogy a való életben hogy kell csajozni.
2022. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
Már rég kellett volna. Csajozni nem fogsz tudni attól, hogy a prosti lerendez, de kevésbé leszel feszült, mert rájössz, hogy a szex nem nagy dolog és egyáltalán nem is bonyolult.
2022. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem nem érdemes. Mondja ezt egy 40 éves szűz. Csajod meg tutira lehetne, még nekem is lehetett volna már, csak sajnos rondaként nyilván csak ronda nőkre számíthatsz. Sok olyan van, akinek ez bőven jó, lehet neked is. Ha így van, akkor nincs miért aggódnod.

Mókás, de én vékony vagyok nagyon, viszont a pár lány közül, akinek életem során tetszettem kb. fele jó nagy darab volt. Azt viszont nem tudták, hogy a pöcsöm is nagyon kicsi. Gondolom néztek volna jó nagyot, ha esetleg igent mondtam volna, hogy mégis mit akar itt ez a nyomorék :).

2022. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%

Én se vagyok szűz, pedig a GYIK jelentős része szerint elmebeteg vagyok és ronda.


Neked is sikerülhet!

2022. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
53%

Olyan téren érdemes, hogy utána nem kattogsz azon, hogy "Vajon milyen érzés lehet?", mert tudni fogod. Olyat válassz aki külsőre tetszik neked valamennyire, ha más téren nem is, hát "anatómiailag". Mínusz egy stresszfaktor, +1 kellemes emlék.


Nem leszek tőle se nemesebb, se jobb, se semmi, de amikor elér a halál, úgysem lesz veled más, mint a kellemes emlékeid. Csak az marad mindenkinek a végére. Akkor meg nem mindegy...?


Persze ideálisabb volna rendes szerelmet keresni, meg fejlődni meg ilyesmik - de az nem mindig opció :) Az élet nem így van megalkotva. Lehet valamikor úgy volt, de a kialakított civilizációban eléggé kötöttek a szerepek.

2022. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Elég nagyok az elvárásaim külső terén, én is 16 éves korom óta mozgok. És olyan lányokhoz pedig úgy tapasztaltam, csak fizetős esetben lehetne közöm.
2022. jan. 25. 20:45
 8/40 anonim ***** válasza:
25%

Bakker, ha túl nagy elvárásaid vannak akkor nem lesz puncizás..


Mikor nagyon éhes voltam én simán farkaltam 20 évvel idősebb nőt is.

2022. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
2 szerinted hogy kell csajozni? Vagy tetszel nekik és a fingod is rózsaillatú az orruknak vagy pöröghetsz a fejeden mindhiába. Amikor tevéssel kelted fel egy lány érdeklődését az általában úgy zajlik hogy "káromkodsz, lökdösődsz, szidsz mindenkit, játszod a gazda rosszfiút ...aztán vele kivételesen normális vagy" de ettől a csajok kevésbé eszes része olvad el
2022. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

7.


Akkor menj és fizess. Lehetne rosszabb is, mindig lehet rosszabb. Abból gazdálkodj, amid van.

2022. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!