Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy dagadt férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy dagadt férfi (nem incel) ?

Figyelt kérdés

Ha tényleg nem tehet a súlyfeleslegről. Viszont neki a vékony nők tetszenek! És komolyan 20 éve küzd a túlsúly ellen, nem lusta, nem zabál. Egyszerűen ilyen. Orvos se tudott neki segíteni.


Alapjáraton férfias, tud kommunikálni a nőkkel. Szinten minden rendben van vele, az életével - egyedül a nőkkel nem halad semmire.


2022. jún. 10. 06:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha voltál orvosnál és nincs bajod akkor valamit mégis elszúrsz. 21 évig én is azt mondtam magamnak hogy hát nekem lehetetlen. Aztán elkezdtem bele energiát fdktetni, tudást felszedni és lefogytam. Hosszú volt éy nehéz de muszáj olt.


A kérdésedre

- lefogyni

- egyedül maradni

2022. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Azért ha valaki kövér, nemtől függetlenül egész szánalmas ha elvárja a másiktól hogy ő viszont vékony legyen.

Ha nem megy a fogyás az egy dolog, de ha nem vagy képes elfogadni a nyilvánvaló magadfajtákat, az a te szégyened. Ez esetben nyilván jóeséllyel egyedül maradsz

2022. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12 "de ha nem vagy képes elfogadni a nyilvánvaló magadfajtákat, az a te szégyened"


Nem. A vonzalom nem tudatos döntés kérdése. Nem úgy megy, hogy eldöntöm, hogy "na holnaptól kezdve nekem akkor 130 kilós nők tetszenek". Ez nem döntés kérdése!

2022. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"A vonzalom nem tudatos döntés kérdése."

Nem, de azért tudatosan befolyásolható.

Én például messziről kerülöm a kövér nőket eleve mivel én sem vagyok kövér. De ha én is az lennék, nyilván átgondolnám és megpróbálnék esélyt adni az ilyen emberek megismerésére, hogy esetleg valami vonzalom alakuljon ki bennem. Ebben az esetben én is mindent megtennék hogy vonzónak lássam az illetőt, pl. erőltetném az intimitást hogy kötődést generáljak ha lehet. Ha egyiknél nem megy megpróbalnám mással.

Mivel az lenne az én fajtám, ha azokat nem bírom, akkor tulajdonképpen saját magamat sem bírom!

2022. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14: Csakhogy nem létezik ilyen, hogy "én fajtám"... Nem úgy megy, hogy kiesett egy fogam, holnaptól a fogatlanokhoz vonzódom, aztán amikor megcsináltatom a fogam, onnantól majd varázsütésre megint az ép fogú tetszik majd. " mindent megtennék hogy vonzónak lássam az illetőt, pl. erőltetném az intimitást hogy kötődést generáljak ha lehet. Ha egyiknél nem megy megpróbalnám mással."

Csak csalódást szülne neked is, nekik is. Nem tudod erőltetni az általad nem kívánt kajákat sem, hogy majd egyszer hátha tudatosan finomnak érzed.

2022. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs a háttérben semmilyen egészségügyi ok, akkor nagyon furcsa ha a kalóriadeficit (kevesebbet viszel be, mint amennyit elégetsz -> fogyás) nem működik. Simán lehet, hogy gőzöd nincs se a makrotápanyagokról,se a napi beviteledről. Keress fel egy jó edzőt/szakembert aki ért hozzá, pl. Borszéki Péter Budapesten, online is konzultál, képzett edző és a táplálkozáshoz is ért. A vendégeinek szép eredményei vannak diétában, életmódváltásban.
2022. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!