Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a sikertelen, kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a sikertelen, kevésbé előnyös külsejű férfiaknak azt tanácsolják, hogy a saját szintjükön keressenek társat, azok tulajdonképpen a szabályozott piac mellett érvelnek?

Figyelt kérdés

Ugyebár nyilván azért jönnek ezzel az ötlettel, mert ők a saját szintjükön kerestek (és találtak) párt, és gyaníthatóan úgy gondolják, hogy másoknak is így kéne eljárni.


Hangsúlyozom, ezt nyilvánvalóan nem incelek, hanem párkapcsolatban élő átlagemberek, sőt, feministák vagy egyéb incelellenes emberek javasolják állandóan.


Ha ez tényleg ennyire egyszerű, akkor úgy gondolom, hogy megvan az incelprobléma és a párkapcsolati piac általános válságának a megoldása.


Íme: [link]


Mindenki a saját szintjén keres és talál párt, senki nincs diszkriminálva és senki nem élvez előjogokat, az állam nem "utalt ki" senkinek senkit. Mégis hol lenne ezzel a probléma? Amennyiben valami nem világos, azt is kifejtem, hogy ez a gyakorlatban hogyan működne.



2022. jún. 11. 13:14
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
93%
Az evolúció során szépen kialakult, hogy kinek van sikere a szaporodásban. Az ember viszont ügyes, és a rátermettebbje ki tudja játszani ezt a rendszert. Aki viszont béna ehhez, annak marad a hülyeségeken való agyalás. A társkeresés nem jótékonysági akció, nem jár alanyi jogon mindenkinek nő/férfi. Bizony meg kell dolgozni azért, hogy legyen társad. Kinek több meló ez, kinek kevesebb. Ilyen az élet.
2022. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
73%

"Az a baj mivel én kb. 3.0-s vagyok az alábbi skálán így nekem 3.0-s nővel kellene leállni."

Sosem értettem ezeket az értékeléseket. Én például a 3.0-3.5-ös csajok között is találtam tök jól kinézőket. De mivel jól néznek ki ezért nyilván nem az alja akitől te sem akarnál semmit.

Ha ez a baromság így helyes volna, és tényleg elég lenne lemenni a "saját szintre" akkor már régen lenne nőm nekem is.

De ezek az értékelőlapok messze nem a valós szinteket tükrözik

2022. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
18%

"Magánügy... Senkinek semmi köze hozzá."

Amint befolyással lesz a népesség növekedésére (azaz csökkenésére) máris nem lesz magánügy, hanem fontos közügy. Amíg a nők így vagy úgy de szaporodnak, addig nem számít, de mihelyst esik tőle a népesség, politikai üggyé válik a dolog.

Lásd Japánt, ahol "magányügyi" miniszter van kinevezve a helyzet kezelésére

2022. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
96%
#23: a népesség növekedésére? Dugig a Föld, csak szólok.
2022. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
95%

23

Vajh, hányszor kell leírni nektek ugyanazt?

Alacsony a gyerekvállalási kedv, és ezen az sem segítene, ha férfiakat és nőket arra kényszerítenék, hogy együtt éljenek. Nem a párok száma alacsony, hanem az általuk vállalt gyerekeké.

2022. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

A természetes szelekcióval jönni nevetséges érv, ez tízezer éve volt jellemző az emberre, a civilizált ember ezt már rég meghaladta. Egy vitában az ilyen primitív fasisztoid megjegyzéseket inkább kerüljük.


Az államnak mindössze annyi a dolga, hogy biztosítsa a rendszer jogi/törvényi hátterét, és innentől kezdve csak a folyamat elején, mintegy üzemeltetőként jelenik meg. Senki nincs kiutalva senkinek, ahogy írtam, így jogfosztás sem történik, csak egyszerűen kiegyenlítettük a pályát, ami jelenleg igencsak megborult.

2022. jún. 11. 17:55
 27/44 anonim ***** válasza:
80%

#26: ilyen államból én specielazonnal emigrálnék.

És igenis történne jogfosztás, csak az ostobácskább (úm. "egyszerű" emberek számára nem szembeötlő módon. Ismerjük már jó ideje, ez Orbán Viktor kedvenc módszere, hogy a vasmarok a legtöbb ember számára csak akkor észrevehető, amikor már túlságosan késő. Szóval etesd meg a kedves rokonságodat, kérdező, a bullshiteddel, mert minket nem fog sikerülni.

2022. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
90%
Ööö, de jogfosztás, ha két ember együtt akarna lenni, és az állam nem engedi. Jó reggelt kívánok!
2022. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

#27 Nagyon jó, hogy ezt megemlítetted. Az a helyzet, hogy már senki nem kíváncsi a demokráciára és senki nem hisz a jogállamban, ezért uralkodnak a populisták világszerte Bolsonarotól, Boris Johnsonon keresztül Orbánig, és ezért fog visszatérni Trump is 2024-ben. Nem tudsz egy országot mutatni, ahol boldogabbak lennének az emberek azért, mert jól működik a demokrácia.


Ilyen alaphelyzetben, ha a demokráciába és az emberi jogokba vetett hit ekkora válságban van, az általam felvázolt újraelosztás még csak egy nagyon puha manőver, itt ennél sokkal durvább dolgok is vannak és lesznek. A kutyát nem érdekli, senki nem tüntet már, úgyhogy ne gyertek nekem a jogokkal.

2022. jún. 11. 18:34
 30/44 anonim ***** válasza:
31%
Tudod mi nem érdekli a kutyát sem? Pár magányos incel hisztije. Az.
2022. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!