Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a sikertelen, kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a sikertelen, kevésbé előnyös külsejű férfiaknak azt tanácsolják, hogy a saját szintjükön keressenek társat, azok tulajdonképpen a szabályozott piac mellett érvelnek?

Figyelt kérdés

Ugyebár nyilván azért jönnek ezzel az ötlettel, mert ők a saját szintjükön kerestek (és találtak) párt, és gyaníthatóan úgy gondolják, hogy másoknak is így kéne eljárni.


Hangsúlyozom, ezt nyilvánvalóan nem incelek, hanem párkapcsolatban élő átlagemberek, sőt, feministák vagy egyéb incelellenes emberek javasolják állandóan.


Ha ez tényleg ennyire egyszerű, akkor úgy gondolom, hogy megvan az incelprobléma és a párkapcsolati piac általános válságának a megoldása.


Íme: [link]


Mindenki a saját szintjén keres és talál párt, senki nincs diszkriminálva és senki nem élvez előjogokat, az állam nem "utalt ki" senkinek senkit. Mégis hol lenne ezzel a probléma? Amennyiben valami nem világos, azt is kifejtem, hogy ez a gyakorlatban hogyan működne.



2022. jún. 11. 13:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan dobjuk el a demokráciát mert a kérdező nem tud kettyinteni esténként, hát én befosok a nevetéstől. XDD
2022. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem olvastam a kommenteket mindet, de aki jobbat akar mint a "szintje", az miért nem tesz azért, hogy jobb legyen? Csomó mindenen lehet változtatni, pl ha valaki kövér, le tud fogyni. Van olyan ismerősöm aki pont így volt, kövér volt, nem adott magára, aztán lefogyott, edzett, fodrásszal vágatta a haját, és most mai szemmel "felső ligás". Nem a pénztől lesz valaki jobb, hanem a hozzáállásától a dolgokhoz. Egy "felső kategóriás" csaj, aki heti 4x jár edzeni, hogy bomba teste legyen, tanul, képzi magát, hogy haladjon az életben, az miért akarna olyat, aki arra képtelen, hogy foglalkozzon magával? Mindenki olyan emberhez vonzódik, aki stabil és jól van, ha egy ember problémás, azt mindenki rögtön megérzi, a nők még jobban is. Egy igazi felső kategóriás nőnek pedig pont az lesz a fontos, hogy a férfi olyan stabilan áljon a lábán, hogy ha másik 8 nekidől is talpon maradjon.
2022. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

#31 Nincs demokrácia, azt már nem kell eldobni, a társadalom már döntött, láthatóan és érezhetően nem tart igényt a jogállamra és a tényleges képviseletre.


#32 "Egy "felső kategóriás" csaj, aki heti 4x jár edzeni, hogy bomba teste legyen, tanul, képzi magát, hogy haladjon az életben,"


Ezek mindegyike nagyjából a nők 1 százalékáról mondható el, mit is akartál mondani?


"Csomó mindenen lehet változtatni, pl ha valaki kövér, le tud fogyni. "


Le tud fogyni (ha le tud), le tudja vágatni a haját (ha van neki), de azt kellene megérteni, hogy van akkora hátrány, amiből egyszerűen LEHETETLEN elfogadható szintre felhozni magad. NEM a világ legrondább emberére kell gondolni, elég egy valamennyire előnytelen arcú, korán kopaszodó, alkatilag gyenge vagy dagadt és összességében átlag alatti férfire gondolni. Ha valakinek az adottságai nem megfelelőek, akkor vége a játéknak, semmi esély nincs. Ha valaki önhibáján kívül nem volt szerencsés a genetikáját tekintve, akkor belebetegedhet, akkor sem fogják észrevenni a nők.


[link]


[link]


Akkor aki így néz ki az meg is dögölhet, soha senki nem fogja meghallani a szavukat?

2022. jún. 11. 21:05
 34/44 anonim ***** válasza:
91%

Az első, ha felszedne némi izmot, egész normálisan nézne ki...mert hiába kopasz, van akinek az jön be.


A második..hát. Nekem bőven kisfiúsnak tűnik (talán az is). Frizurát mindenképpen váltania kéne, meg növeszthetne arcszörzetet márha tud, meg ő is elkezdhetne kicsit gyúrni.

2022. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
78%

"Nincs demokrácia, azt már nem kell eldobni, a társadalom már döntött, láthatóan és érezhetően nem tart igényt a jogállamra és a tényleges képviseletre."


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

További jó álmodozást akkor.

2022. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, tegyük fel, hogy holnaptól mindenki csak saját ligában keresgélhet. Ami engem illet, ha nem találok olyan férfit, aki megfog, akkor egyedül a két macskámmal és a barátaimmal is remekül elvagyok. Én átlagos felső kategóriás vagyok, minimális az esélye, hogy ne találjak, de minden szinten vannak ilyen jók, sőt szerintem mi vagyunk többen. Honnan lesz így párkapcsolatra csúnya Gézának?
2022. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
84%

33

Hülye vagy? Az első képen levő férfi nekem kifejezetten bejön. Biztos nem utasítanám el, ha bepróbálkozna, tök jóképű. Az ront rajta, hogy szomorúan mered a kamerába. A második képen levő kissrácnak meg innen üzenném, hogy létezik sampon, kozmetikus és fogász. Ez a gyerek EGYÁLTALÁN nem nézne ki rosszul, csak kuurva igénytelen...

Szóval ez nem jött be. Lehet újrapróbálni.

2022. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az első képen szereplő férfi nem "alacsony szintű". Nekem mindig bejöttek a vékony, keskeny arcú, nagy barna szemű srácok. 😍 Nem állítom, hogy sosem láttam nála szebb embert (nyilván igen), de nekem abszolút ez a zsánerem. Tudjátok... a szépség még mindig relatív.


(Ja és a visszajelzések, meg a tökür alapján egészen jól nézek ki... 😉)

2022. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

#36, Nem kötelező folyamatosan részt venni, 10-12 éves periódusokon belül mindenkinek van mondjuk 2 éve, amit beoszthat, erre az időszakra következmények nélkül kiszállhat a rendszerből, ha úgy dönt.


Minden egyéb esetben súlyos adókkal (esetleg további szankciókkal) sújtjuk a részvételt elkerülő renitenseket. Az így beszedett adókat egyebek mellett a monogámia előnyeinek ismertetésére, az erkölcsösség és a család fontosságának propagálására költjük. De amúgy fogalmam sincs, ezt most találtam ki.


#37 Marha jó mindig ezeket a sztorikat itt olvasni, amikor a tipikus ronda lúzereket idealizálják a nők tét nélkül, de ettől még a valóságban az ilyen kaliberű paliknak nincs ám barátnőjük. Az igényesség sem számít feltétlenül, igényes ember is simán ronda maradhat.

2022. jún. 12. 00:54
 40/44 anonim ***** válasza:
0%
Én is felszopom magam, én nézek ki a legjobban :D
2022. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!