Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék úgy ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék úgy ismerkedni, hogy ne okozzon problémákat az, hogy nekem férfiként mély érzelmek kellenek, hogy valakivel jól működjön az ágyban?

Figyelt kérdés

Sajna nagyon sokan az ilyen tipic férfi sztereotípiából indulnak ki, hogy egy férfi mindig szexelni akar bárhol bárkivel bármikor.

Na most rám abszolút nem igaz ez a sztereotípia, olyannyira nem, hogy konkrétan merevedési zavarok jönnek elő, ha nem kötődöm eléggé érzelmileg ahhoz a lányhoz,aki le akar éppen feküdni velem. Ez pedig sok kellemetlen élményt okozott már. A legtöbben igénylik,h néhány héten belül már történjen meg a dolog, nekem meg több idő kell, mire kialakul,és ha érzem,h elvárják még be is feszülök, így gyakran nem jön össze, vagy csak nagy nehezen. Aztán azt hiszik, h nem is érdeklődöm irántuk eléggé, vagy más lányok után megyek és szemrehányást tesznek,amitől még kevésbé működik a dolog.

Ha pedig leszögzem pár hét után, h én még nem állok készen rá, még szeretném előtte jobban megismerni,akkor általában keresnek valaki mást.


2022. jún. 12. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha most ismerkednék, akkor ez ideális lenne nekem.
2022. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
#7: Légy vele óvatos. Néha feljön és előadja ezt a kérdést, mindig egy picit más formában. A konkrét kérdéseknél mindig megbukik, mert át sem gondolja rendesen a meséjét. Szimplán ezzel a "jaj, érzelmes vagyok" szöveggel akar csajokat bepalizni.
2022. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
12. Igen ezek a nagyon érzelmes vagyok és sírva fakadok ha le veszi a bugyiját a lány , féle palikkal van valami gond.. Valójában ha valamelyik férfinak nem áll fel rendesen az a zavartól van , lassabban megy nála a megismerés ami alatt eltudja engedni magát . Tehát egy zavarban lévő férfi nem a hatalmas érzelmiségű személyt takarja , ha nem egy gátlásosabb embert aki nehezen oldódik szexuálisan egy kevésbé ismert nő esetén.
2022. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meglepődve a válaszokon, mert a valóságban se akarják sokan elhinni, h ilyen létezik. Sőt eleinte én is szimplán balf..nak éreztem magam.


Pedig van, nekem a pszichológusom beszélt erről:


[link]

2022. jún. 12. 16:17
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#14


Amúgy véletlenül nem az a valós gond, hogy kicsi a kukid?

2022. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok meglepődve a válaszokon, mert a valóságban se akarják sokan elhinni, h ilyen létezik. Sőt eleinte én is szimplán balf..nak éreztem magam."

Ezt a szöveget már betoltad a régebbi kérdésednél is.

2022. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12# Nem jelzett, szóval nyugalom. 😂
2022. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!