Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a társkereső oldalakon tényleg 500 ezer havi nettó a belépőszint egy átlagos nőhöz?

Figyelt kérdés

Ismerőseim beszélnek ilyet,én valahogy nem tudom elhinni,igaz most nem is ismerkedem.Itt Kelet-Magyarországon örülhet valaki ha havi nettó 160-180 ezret hazavisz a hónap végén.

Hol keres egy átlag ember ebben az országban 500 ezret,és hogy lehet a valóságban ilyen elvárása a nőknek ismerkedéskor?


2022. jún. 12. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

#8: A barátnőm gyönyörű, mégsem került pénzbe és nem keresek nettó 500-at, hanem kb. a felét.

Értelemszerűen minőségi nő, minőségi férfit választ. Ha neked csak a pénz lenne minőség, az más kérdés és prostid lenne.

2022. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nettó 650/hó jön be, biztos, j nem tudnék olyannal lenni, aki ezalatt van. Ha én hozom a szintet, akkor ő is hozzá már.
2022. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Valaki itt nagyon frusztrált.Ha szánalmas sugardaddy akarsz lenni ahhoz édeskevés.Ha meg szarul nézel ki és nem vagy férfias még pénzért sem fogsz kelleni,mert a legalja aranybányász is át fog b@szni.
2022. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Egy jellemtelen kiégett f€szt melyik nő viselné el hosszútávon?
2022. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%
A nőknek semmi nem elég! Tudják hogy a szex miatt (nekik nem kell úgy) ők vannak előnyben. És ezt ki is használják.
2022. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Tőlem még egy nő sem kérdezte meg mennyit keresek.
2022. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy MLM hálózatezető a kétszeresét megkeresi, időnként passzív bevételként.
2022. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor társkereső, vagy prostiszolgálat? Az első nem fizetés kérdése.

Mikor a páromat megismertem netes társkeresőn, még melója sem volt, csak időnként diákmunka, iskola mellett. A kapcsolatunk alatt lett munkája ahogy nekem is, miután a sulival végeztünk, akkor költöztünk össze. Most, 12 év után keres netto 280 ezer körül. Még 2 éve is csak 170 volt a fizetése.

2022. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Több lesz az. Infláció is van ám.
2022. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!