Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is sokkal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal több kettősmérce van a nők javára mint forditva?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 19:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
17%

Egy nőnél gusztustalan,ha több férfivel volt,mint csillag az égen.

A legősibb mesterség.

Egy férfi miért lenne nagy bika,ha sok nővel volt?

Minek kell az ilyen tévhiteket táplálni?

Az piszoksul nem férfias,ha valakinek csak ennyire futja.

Ha normális párkapcsolatra alkalmatlan nagyon,vagy annyira gyerekes hogy csak erre tud gondolni mikor egy nőre gondol.

Majd 10 év múlva meg sír,hogy nincs mellette egy hűséges nő,akinek van normális gerince,meg ilyenek.

2022. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

#20 De igen, ez kettős mérce a férfiak "előnyére". Csak hát ez kb az egyetlen.

Ki gondolta volna hogy ti nők ezt ennyire irigylitek.

2022. jún. 14. 00:15
 23/40 anonim ***** válasza:
81%

"A férfi hozza le a csillagokat az égről a nőnek"



Mikozben telemegy a pofaja Csillagporral....



38F incel

2022. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed sugalmazó.

Szerintem amúgy nem.

2022. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
62%

Mi az, hogy ez az egyetlen? A legfontosabb. Sok országban a mai napig szűzen kell férjhez menni.

De amúgy többet is sorolhatnék, pl. elvárt, hogy egy nő szülés után másnap már jól nézzen ki, sőt 50 évesen is. Egy férfi ha elhagyja magát, pocakos, ápolatlan, az nem gond, nekik lehet. Egy nő tudjon főzni, legyen csinos, járjon el dolgozni, legyen házias stb. Egy férfitől jóval kevesebbet várnak el.

2022. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

#25 Jaj te kis butus. Hogy lenne ez a legfontosabb? Ennyire pocsék az értékrended? Persze a férfiaktól senki nem várja el hogy dolgozni járjanak, és hogy ápoltak legyenek.

Az hogy te beéred az ilyen férfiakkal az már a te bajod. Kb 100-ból 1 nő néz ki igazán jól 50 évesen sajnos.

Te idén fejezted az elemit?

2022. jún. 14. 20:56
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfi ha elhagyja magát, pocakos, ápolatlan, az nem gond, nekik lehet.


Mikor kezd nő egy ápolatlan büdös palival?

Ha meg is ismernéd,és tudnád,hogy a csapba psál ha nem akar elmenni a wc-hez megint fürdés utáni fogmosásnál,akkor talán nem lenne ilyen a szitu.

2022. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
82%

25-ös vagyok, már értem miért nem állnak veled szóba a nők.

Mi ez a stílus? Normálisan válaszoltam. 47 éves vagyok, és férjnél vagyok, szóval engem nem kell sajnálni, és az értékrendemet sem. Viszont látom, amit látok. Ha egy nő 1-nél több férfival lefeküdt már, az baj a legtöbb férfi szemében. Nem az én értékrendemmel van baj, hanem a világgal. Ahogy írtam sok országban a mai napig szüzen mennek férjhez a lányok. Miután a férfi már természetesen a kupikban kiélte magát.

A férfiaktól elvárják, hogy dolgozni járjanak, és mosakodjanak, de nagyjából ennyi. A házimunka és a gyereknevelés viszont a nők dolga. Tehát a nők sokkal többet dolgoznak, mint a férfiak, és emellett még elvárt, hogy mindegyik topmodell legyen. Persze érted te mit akarok mondani, csak szándékosan tetteted magad hülyének.

Szóval én továbbra is azt mondom, hogy elég sok a kettős mérce, de pont hogy a nők ellen.

2022. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
7%

Mivel dolgoznak többet?

Egyenlőséget akarsz akkor is,mikor a legrosszabb munkákat kell végezni?

Egyenlő felelősséget akarsz akkor is,amikor olyan munkákat kell végezni,amik nagyon rossz körülmények között folynak,de szükségesek azokhoz az alapokhoz,amikre mindenkinek szüksége van az egészséges,normális élethez?



A férfiaktól elvárják, hogy dolgozni járjanak, és mosakodjanak, de nagyjából ennyi.


Na itt bukott a mutatvány,ez nagyon kimutatja,hogy mennyi eszed van.

Gondolkodj már egészségesen,és itt nem a kérdezőt akarom támogatni.

De tényleg!

Ugyanis ő sokkal kritkusabb,de azért te is mondasz nagy baromságokat.

2022. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

#28 De nagyon is veled van a baj ha így álsz a dolgokhoz. Miért kellene egy nőnek szétkeféltetnie magát mielőtt férjhez megy? Másik pedig hogy nem minden férfi jár át egy komplett falun. Max a lúzerek akik ebben lelik a boldogságukat, és ettől tartják magukat értékesnek.


Mivel ugye egyenjogúság van ezért normál esetben egyenlően kellene kivennie a részét mindkét félnek a házimunkában. Nem de? Vagy szegény nőknek fegyvert tartanak a fejükhöz hogy otthon szolgálják napestig a férjüket?

2022. jún. 14. 22:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!