Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon para lenne?

Figyelt kérdés
Munkahelyemre olykor szokott jönni egy lány aki az egyik partnerünk futára, de csak nagyon ritkán jár arra, kb. havonta 1x. Kicsit beszélgettem már vele, nagyon kedves és szimpi volt, és bizony nem kicsit jön be. Várom már egy ideje, hogy mikor jön legközelebb a cégünkhöz, hogy elhívhassam akár egy italra, sétára stb. De az elmúlt két alkalommal mindig elszalasztottam amikor itt volt. Viszont mivel tudom, hogy hol dolgozik, kb. 2 perc volt megtalálni őt Facebookon. Szeretnék ráírni, közeledni valahogy felé, de mivel igazából nem mutatkoztunk még be és én bár tudom a nevét ő az enyém nem, így nem tudom mennyire lenne para ha így a neten ráírnék? Nagyon rémisztő lehet ha valaki így kitúrta a másikat a netről és ráír ismerkedési céllal? Nem akarom elriasztani, de sosem csináltam még ilyet és nem tudom, hogy ez mennyire lehet rémisztő. :/

2022. jún. 13. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az ég világon semmi para nincs ebben, sokaknak még tetszene is, hogy ennyit böngésztél, hogy rátalálj. Közösségi oldalról beszélünk, ahol bárki meg tud keresni bárkit, aki fent van, nem a lakásába törsz be 😀
2022. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
En a szemelyes talalkozot jobbnak velem, neten a legtobb no ignoralja a megkereseseket.
2022. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

szerintem ez így nagyon para. te leszel a sötét szobájában gubbasztó számítógépb.zi titkosügynök, aki az első lányról, aki visszaköszön neki, rögtön lekáderez mindent.

én egyszer egy közös eseményen részt vevő lányt kerestem meg facebookon úgy, hogy csak a keresztnevünket tudtuk egymásról, és még ő is elismerte, hogy elég creepy (rögtön a megkeresés után szóba hoztam, mert én is éreztem, hogy kissé para, már ez is)

normál esetben, ha nem is cseréltek számot, legalább elhangzik valamiféle utalás rá, hogy jelölj be facebookon, vagy hasonló

2022. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem rémisztő, csak egyszerűen nem szimpatikus dolog. Várd meg amíg személyesen tudsz vele beszélgetni.
2022. jún. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 14. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!