Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol szoktak ismerkedni azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktak ismerkedni azok a nők akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 13:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
A te korodban 6 év nem számít.
2022. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Azért számít,illetve még 35 év fölött is sokan bepróbálkoznak .
2022. jún. 16. 13:36
 13/32 anonim ***** válasza:
95%
Szexpartnerem pont 29 éves és nem akar gyereket
2022. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
75%
Sokaknak nem sikerül fiatalon és 35 felé már lemondanak róla.30 alatt meg kb.mindenki abban az időszakban van amikor gyereket akar.
2022. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Annyira jok ezek az ertelmi fogyatekos kerdesek.
2022. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Nincs konkrét hely. Én pl házibuliban ismertem meg a páromat, nem akarunk gyereket.
2022. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Akkor marad a szerencse :D
2022. jún. 16. 13:54
 18/32 anonim ***** válasza:
5%

Igazából a legnagyobb probléma, hogy a protekcionista, nemzetibb érzelmű politikai oldalon szinte minden nő akar gyereket, akinek nem lehet az meg beleőrül és kisállattal kompenzál.


A balliberális oldalon jóval több ilyen nő van, de ott meg gyomor kell ahhoz, hogy elviseld a dolgait. Még ha afelett túl is lendülsz, hogy volt már mindenfélével és remélhetőleg nem lappang benne majomhímlő ott van az exek pókhálója, ott már nem 1-2 ex van, ott már valóságos hálózat van abból, hogy ki kivel milyen felállásban szexelt, illetve hogyan változtak a társaságon belül a genderek ez idő alatt. Aztán egyszer kitalálja, hogy ő most innentől poliamor és engedélyt kér tőled, hogy szexelhessen azzal a cuki sráccal, akit megismert. És ha te erre nem adsz neki engedélyt, akkor birtokló, patriarcha típus vagy és ezért gondolkoznia kell a kapcsolatotokon, hogy hogyan tovább. Mert ő egy szabad szellem, aki nem hagyja, hogy korlátozzák.


És valójában ez azért van, mert igazából gyereket mindenki akar, aki azt állítja, hogy nem, annál a neveltetés írta felül az ösztönt. Ő gondolja úgy, hogy valami miatt nem férne bele az életébe, ő nem tartja magát megfelelő szülőnek vagy a társadalmi felelősségvállalás, hogy túlnépesedés van, stb.


De az ösztön mindenesetben abba az irányba húz, hogy legyen gyereked. Én is nehezen fogadtam el, de valójában én is szívesen szaporodnék, de csak úgy, mint Dzsingiz-kán vagy az arab sejkek. Esetleg ha egy feminista Szex és New York fan idejönne az ügyvédével, hogy szeretné velem megdugatni magát mert annyira jóképű adonisz vagyok és itt és itt írjam alá, hogy ha megfogan, akkor semmi közöm a gyerekhez.


Vagyis én belül alfa vagyok lélekben, ezért is vagyok incel. Én a gyereket nevelni nem akarom, én nem akarok ilyen kis babakocsitoló béta srác lenni, miközben tipeg a koca mellette a ZARA-s szatyorkával.


Úgyhogy a lelked mélyén te is akarnál gyereket, csak a vele járó macera miatt nem akarsz meg mert a törvény olyan, hogy a férfi húzza a rövidebbet a gyerektartás miatt, a nő pedig mindig jól jön ki az egészből.

2022. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarják mások megmondani hogy hogyan érez minden ember?

Miért hiszik mások hogy ők pontosan tudják mi zajlik le a másikban?

#18-as válasz alapján jöttek fel ezek a kérdések…

2022. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%
Lehet idővel te is akarsz majd, mikor a haverjaid elkezdenek szaporodni. Monkey see, monkey do.
2022. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!