Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol szoktak ismerkedni azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktak ismerkedni azok a nők akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 13:02
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Én nem akarok soha gyereket,ez nem fog változni :)
2022. jún. 16. 15:01
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
Én sem, de a pasik közt nagyon sok a "fence sitter", aki könnyen meggondolja magát, vagy mindegy neki, hogy van-e gyereke.
2022. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
11%

#19: Ugyanazért, amiért a tudósok és az orvosok is meg akarják mondani, hogy nem tesz jót neked a dohányzás, alkohol, drogok, stb. Akkor sem, ha a dédnagyanyád is csinálta és 90 éves koráig élt a szomszéd fiú meg 30 évesen sportolóként meghalt.


Vagy amiért a racionális emberek vagy mentális betegségekkel foglalkozók is meg akarják mondani, hogy tök jó, hogy Jézus megjelent a vajaskenyéren vagy a földönkívüliekkel, halottakkal beszélgetsz, de ha arra utasítanak, hogy pusztíts el valakit vagy ugorj ki az ablakon, nem eshet bántódásod, akkor ott már gondok vannak.


Mert az egyik mögött egy komoly tudományos konszenzus áll, amely több évezrede halmozza fel a tudást és folyamatosan teszteli. A tudás valóságtartalma az érdeke, nem az, hogy megmondja a tutit. Ő az igazságot, a tényeket keresi, nem a saját vélt igazát akarja másokra erőltetni.


A másik mögött meg személyes, szubjektív érzések vannak.


Az egyik bizonyítható, ismételhető, mérhető, a másik pedig önbevalláson alapuló katyvasz, ahol az alany sem tudja igazából, hogy merre van arccal, csak valami érzésnek megpróbál szavakat találni.


Például melyik a jobb? Ha a fejedre kötött tappancsokkal mérik az agyad fájdalomközpontjának aktivitását, vagy ha te személyesen, szubjektíven elmondod, hogy neked olyan borzalmasan fáj, hogy nem is tudsz holnap dolgozni menni, vagy épp ellenkezőleg. Neked egyáltalán nem fáj, katonadolog, nehogy már emiatt le kelljen mondanod az előre tervezett programot.


Sokkal jobb, ha van egy skála és azon látszik, hogy hány százalékos is valójában az a fájdalom. Aztán lehet hozzá már egyéni fájdalomküszöböt társítani, minthogy valaki egyáltalán nem szereti a csípőset más meg kétpofára eszi az erőspaprikát, de akkor is kell egy objektív pont, amihez viszonyítani tudsz.


Az objektív pont pedig itt az, hogy szeretünk szexelni (élvezetből is), az agyunk, tudatalattink folyamatosan megpróbál rávenni, hogy csináljuk, mert jól eső érzéssel tölt el, abból pedig védekezés nélkül gyerek születik. A nőknél pedig szintén, hogy depresszióba esnek sokan, ha nem tudják bizonyos életkorig (amikor már haldoklanak a petesejtek) megélni a terhesség érzését, hogy valami növekszik bennük.


A kivétel az ritkaság, pár százaléka a populációnak.

2022. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
Buta vagy, incel. Azt sem tudom, hol kellene elkezdeni magyarázni neked a dolgokat. Mint azoknak a tökkelütötteknek az Észbontókban.
2022. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%
!8-as. Az tuti, hogy te lelekben sem vagy alfa. Egy irigykedo, felelosseget nem vallalo kisfiu inkabb. De meg lehet ok is feletted allnak.
2022. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

Akárhol megismerhetsz ilyen embereket, egyre többen vagyunk.

Én soha nem akartam gyereket. Netes társkeresőn ismertem meg a férjemet. ( 12 éve vagyunk együtt). Nem volt külön erre szűrő beállítva, egyszerűen mázlim van. :)

Ő sokáig azt hitte, hogy majd lesz gyereke miután megtalálta a nagy őt, és megházasodott, hisz többnyire egyszerűen ez a szokás.

De abszolut nem volt ez neki létszükséglet, valójában a gyerek utáni olthatatlan vágy nincs meg benne sem. Bele sem gondolt abba, hogy saját döntés alapján bárki élheti szabadabban az életét gyerekmentesen, és nem kell mindenképp, kötelezően mindenkinek gyerek, nem kell a nyakába venni egy olyan terhet, amire nem vágyik szívvel- lélekkel. 36/N

2022. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a többiek, csak első randin vagy a bemutatkozásomban közöltem ezt az infót, hogy ne vesztegessük egymás idejét.
2022. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
33%
Olyanok között találhatsz nagyobb eséllyel, akinek már van gyereke, de elvált a férjétől és már minimum 40 éves.
2022. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%

Mi tortent hogy nem szeretnel gyereket?


Nekem pl tobb testverem van es emiatt nem fogok valoszinu vallalni,anyam egyedul maradt velunk egesz eletere es meg a nagyszulok vertek a nyalukat hogy minket latni akarnak,de segitseget nem adtak.Ezekbol tanulva en egy bajt meg akarok elozni es nem belemenni.

2022. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
9. Hülyeség. Aki komolyan nem akar, annak az álláspontja nem fog megváltozni. Inkàbb élvezik a szerelmüket kettesben.
2022. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!