Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy reagálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy reagálnátok arra, ha egy huszonéves pasiról (akivel alakulóban van valami) kiderülne hogy szűz, sőt még kapcsolata se volt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 07:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
Becsülném érte, hogy nem vesztette el csak azért, hogy megfeleljen a tini elvárásoknak. Nekem nem fontos, hogy valaki tapasztalt legyen, majd belejönne úgyis. Gondolj bele, csak 1 hónap alatt mennyit lehet szexelni, máris belejön, annyira azért nem bonyolult dolog, nem olyan, mint az agysebészet. Túl van dimenzionálva a szüzesség és a tapasztalat az ágyban. Vannak férfiak, akik azt gondolják, hogy ettől lesznek ők nagy menők, hogy milyen tapasztaltak az ágyban... Hát az én szememben ennél több kell, hogy megfogjon egy pasi és adott esetben egy szűz is előrébb van nálam, mint egy bunkó arrogáns nőcsábász férfi.
2022. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%

Nem is a szex miatt irtam, amit.

Addig a szűz párommal volt a legjobb a szex, nem zavart, hogy szűz. Az viszont igen, hogy meg nem volt kapcsolata.

2022. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem csak az egyeteme miatt nem lehet egyszerű csajozni. Én évekig dolgoztam egy acélüzemben, na ott aztán nem voltak nők. 😀


Korai kelés, késői érkezés, nehéz fizikai munka. Ez a triumvirátus is libidógyilkos. Nem volt idő csajozni, meg erő se. Jó, mondjuk most sincs már, mert csak öregszem én is. 😀

2022. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
22%
Elég gáz, hagyni kéne.
2022. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnám a szürke kis egér az alfára rá ment és keményen befogja verni neki.
2022. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ hogy viselkedik, milyen a jelleme, karizmája, kisugárzása. Ha nincs benne férfiasság, csak parázik, nem kell. Ezen kellene gondolkodni, nem az éveket számolni.
2022. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én harmincasként voltam szűz, a barátnőmet még izgatta is a tudat :)
2022. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
22 van szexmentes kapcsolat is? Hát akkor több barátnőm volt mint egy rocksztárnak!
2022. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 NTBS ***** válasza:
Ez egyénfüggő, de nem akkora gond szerintem. Pasiként van ez a véleményem.
2022. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha tanult eddig, akkor normalis is lehet. Vannak olyan szakok, amit ha jol akarsz elvegezni, akkor nagyon keves szabadidod marad, amit nem biztos, hogy szexkapcsolatra akarsz hasznalni. Parkapcsolatra pedig nincs ido.


Masik lehetoseg, hogy szuleivel elt, mert penzt tett felre lakasra, mikozben kemenyen dolgozott.


Szerintem rengeteg olyan dolog lehet, ami eseten teljesen normalis ez.

2022. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!