Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérdés elsősorban huszonéves...

Kérdés elsősorban huszonéves lányokhoz. Ha egy korábbi "semleges" osztálytársatok felkeresne titeket magánéleti ügyben, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Főleg 20-30 közti lányok álláspontja érdekel. Valós a szituáció, nem tudom meg merjem-e lépni, igencsak segítségre van szükségem magánéleti téren, kellemetlen, lelombozó helyzetbe kerültem egy szintén volt osztálytárs lánnyal, aki nagyon kedves számomra, nem tudom merre tovább, emiatt hetek óta gyakorlatilag depressziós vagyok, és szükségem volna egy közös ismerős segítségére aki megbízható plusz valamennyire ismer mindkettőnket.

Szóval gondoltam rá hogy írok ezügyben az egyik lánynak, akivel amolyan semleges a kapcsolatunk, kedves meg végülis ha találkozunk nagy ritkán akkor jóban vagyunk, de nem vagyunk egymás barátja, nem keressük egymás társaságát, elég régen is beszéltünk. Viszont a közös ismeretség (a szóban forgó lány akivel bajban vagyok neki barátnője) + megbízhatóság + hozzáállás miatt úgy érzem ő lenne a legalkalmasabb erre. Nem szeretném kihasználni, de valakivel muszáj beszélnem és tanácsot kérnem mert megbolondulok és már az életkedvem is elmegy lassan annyira bánt ez a dolog.

Egy szó mint száz, ha nektek a semmiből írna egy korábbi osztálytárs srác akivel nem vagytok közeli kapcsolatban, és a segítségeteket kérné, akár személyesen, akár Messengeren hogy tudjon veletek beszélni és tanácsot kérni, szánjatok rá egy kis idő ha tudtok, hogyan reagálnátok? Elhajtanátok a fenébe, ignorálnátok, meghallgatnátok, segítenétek neki, beköpnétek az adott lánynál, vagy egyéb opció?



2022. máj. 11. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kellemetlen lenne, mert azt érezném, megkerülöm a barátnőmet.
2022. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég szánalmasnak tartanám. Elmondanám a lánynak, utána azt kezd vele amit akar. Remélhetőleg semmit. Az ilyen balf4sz mindig kitárgyalná a dolgaikat, jönne "sírni a vállamon".
2022. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Meglepődnék, az biztos, de persze, szánnék rá időt hogy meghallgassam és ha tudok segítek is neki.


22/L

2022. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Először biztosan meglepődnék én is, ha ilyen miatt keresne fel egyik volt osztálytársam, pláne ennyi év után. Viszont, ha nem a barátnőm szapulása lenne a cél, akkor meghallgatnám és valahogy próbálnék segíteni.

21/L

2022. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!