Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak, ti hogy reagálnátok le, ha egy 14-16 éves lány őrülten szerelmes lenne belétek?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok róla, és mit tennétek?
2014. jún. 4. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Tini... nem venném komolyan, sőt lehet ki is használnám pár alkalomra, de nem venném komolyan. Szerintem egy 14-16 éves inkább csak sztárolhat egy húszonéves pasit. Ez alatt azt értem, h nemfeltétlen szerelmet érez hanem csak... fú de jó lenne egy ilyen pasival lenni... (nem jut eszembe az a szó ami ide illik.)
2014. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerelmes belém a 14 éves húgom barátnője aki szintén 14 éves.

Nem igazán foglalkozom vele, mert kislány, és nem érdekelnek a kislányok. Nekem ő csak egy a húgom barátnői közül. Még a nevét sem igazán jegyzem meg.

25/F

2014. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

hát azzal az a baj hogy inkább fellángolásnak tűnne mint komoly szándéknak! vagy kiábrándítanám szándékosan vagy megmutatnám milyen vagyok valójában és ha még pár hónapig tényleg érzem hogy elfogadna és én is el tudnám fogadni őt akkor talán megérné megpróbálni

21F

2014. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Semmit. Bár a hiúságomat azért nem kicsit legyezgetné, de valójában nincsen értelme belemenni.

Két külön világ vagyunk. Na most egy 16 éves lánynak szerelmet hazudni, hogy lefektethessem az meg nagyon görény dolog. Szóval jólesne de ez minden.

2014. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lefekudnek vele, ha megvan 15 minimum es nem csunya.
2014. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lenne akkor hagynám, ha csak szexmániás lenne és semmi többet nem akarna akkor viszont simán rámozdulnék.
2014. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudnék mit kezdeni a helyzettel.. Nem mennék bele a dologba, részben mert túl fiatal; és nem is használnám ki/csinálnék hülyét belőle, mert az nem az én műfajom.
2014. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha tetszik nekem is, meg jól érzem magam vele, akkor valószínűleg megpróbálnám a kapcsolatot.


ha úgy érezném, hogy ez csak ilyen gyerekes rajongás nála, akkor megszakítanék vele minden kapcsolatot.


ha egy ribi a csaj, akkor kihasználnám az érzéseit


21f

2014. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!