Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akiknek a belső értékek fontosak és nem csak a külső, hogy mondjuk kicsit pocakos a férfi?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 17:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
98%
Az én férjem pocakos, bár szépen eloszlik rajta, nem hájpacni, de azért van pocakja. Nem jelent gondot. Én ugyan vékony vagyok, de az én hasam se tökéletes. Ha épp nem figyelek oda az étrendemre pl ünnepekkor, nyaraláskor, akkor bizony meglátszik a pocin, oda megy elsőnek a felesleg (sajnos). Őt ez soha nem zavarta. Együtt szoktunk diétázni is, ha arra van szükség. De hát emberek vagyunk és nem tökéletesek. Kompromisszum mindenképp kell. Az úgy nem járja hogy a pökhendi, pocakos pasas falja a zsíros kajáit, én meg egyek salátát mert neki a lapos has az elvárása.
2022. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem kicsit vagy pocakos, kövér vagy.

Ezt nem rosszindulatból mondom.

Ideális testsúly kalkulátor 67-74 kg-ot ad a magasságodhoz.

Ehhez viszonyítva rajtad kb 30 kg túlsúly van.

Másik kérdésnél is leírtam ezt, ahol 153/66 nőről volt szó, ott persze fel voltak csattanva és le is pontoztak.

2022. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben engem nem zavarna de azután a kommented után hogy egy nőnél más a pocakos mint egy férfinél azután nagyon is zavar. Meg is érdemled hogy zavarjon mást is
2022. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

12-es 153/66-os nő túlsúlyos, de egyáltalán nem kövér.

A kérdező viszont barokkosan túlzott a kis pocakkal ekkora felesleggel. Ettől függetlenül neki sem lehetetlen párt találnia!

2022. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Párom 168 cm magas, 86 kilósan már kövér volt. Most 80, így is bőven a pocakos kategória, pedig sok izom is van rajta. Nem kérdés, hogy 100 kilósan erősen túlsúlyos lenne és számomra kifejezetten taszító.

Én a 168 cm magasságomhoz most 69 kiló vagyok és látom, érzem, hogy ez már sok. Pedig arányos a testalkatom, jól oszlik el a felesleg. Mozgással és az étkezésre való odafigyeléssel fokozatosan igyekszem visszatérni 60 kilóra, vagy inkább alá.

A kicsit pocakos és a 102 kiló a 170 cm magassághoz, köszönő viszonyban sincs.

2022. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Nálam is ha lenne egy csinos barátnőm és megkérne akkor tudnék fogyni de így ha nem kapok nőt így se úgy se akkor minek sanyargassam magam diétával meg kondiba járással
2022. jún. 19. 19:46
 17/38 anonim ***** válasza:
96%
De neked nem lesz csinos barátnőd. Szexista dagadt ocsmányság vagy.
2022. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Hát sajnos valószínűleg nem mivel csak a külső érdekel titeket a belső értékek nem
2022. jún. 19. 20:07
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem a páromban leginkább a belső értékei, a jelleme fogott meg. 15-ös vagyok. De, ez azért történhetett meg, mert nem volt taszító számomra a külseje, csak semleges. Ha valaki nem tetszik, nem fog érdekelni, mint férfi.

Ami a fogyást illeti, ha másért csinálod, felesleges is, mert időleges lesz. Én se a páromért teszem és ő se azért állt neki, mert szóltam.

Direkt nem piszkáltam. Vagy azért állsz neki, mert zavar, ahogy kinézel, zavar, hogy nehezen mozogsz, hogy hamar fáradsz, stb., tehát belső motiváció miatt, vagy felesleges az egész.

De, ami engem illet, ez alapján, amit itt írtál, a jelleme se fogott meg.

Kiderült, hogy lusta vagy, mástól várod a motivációt, direkt csúsztatsz, vagy erősen hibás a külsődről alkotott képed, kettős mércét alkalmazol a nőkkel szemben, ujjal mutogatsz, negatívan általánosítasz, mert sérti az önérzeted, hogy nem tartanak vonzónak és hárítod a felelősséget. Ez így azért elég negatívum lenne még egy jó külső mellett is ahhoz, hogy ne kérjek belőled.

2022. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

16 és 18, vannak gondok a toronyban!

Fogynod magad miatt kellene, ezzel a mentalitással meg tényleg nem lesz barátnőd, és ennek a külsődhöz semmi köze nincs. Ez a tipikus hozzáállása annak, aki várja a csodát, de gondolom még beszélgetni sem mersz, még véletlenül sem teszel egy fűszálat sem magadért. Mindenki hibás, csak te nem...

2022. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!