Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt minden nő nettó 600-at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden nő nettó 600-at kereső Wellness királynő, akik az átlagos férfiakat már nem tudnák maguk mellé társnak elfogadni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 18:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Itt a válaszoló nők fele minimum frusztrált férfi, aki a "700ezret keresek takarítóként 4 órában" hülyeségeket nyomja női válaszként. Egy percig se vedd komolyan, hogy ezek valódi átlag nők :D
2022. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

#1


Szerintem van az több is mint 50% :). Mi több az itt magát nőnek kiadó kérdezők is hasonló arányban kukis nénik. Meg persze a kérdések nagy része mese egy képzeletbeli szituációról vagy épp válaszból "lopott" kérdésként tálalt történet...

2022. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
Én még egy ilyen választ se láttam itt, ez melyik rovatban van? 🤔
2022. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
82%

#3


Sok ilyen van, fél perc alatt találtam is egyet, ha több kell azt viszont már magadnak kell keresni :).


12-es hozzászólás

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
75%

Én is láttam itt több olyan női kommentet, hogy azt írják, hogy jól keresnek. Van, aki még azt is írta, hogy neki Angliában van lakása.


Amúgy volt már téma ez az oldalon. Számos női kommentelő arról beszél itt, hogy ő szép, jól keres, diplomás, és boldog párkapcsolatban van. Részemről felmerült a kérdés, hogy akinek ennyire szuper élete van, az mit keres ebben a rovatban. Mert ide rendszerint azok jönnek, akik boldogtalanok.

2022. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
77%

Miért? Talán nem kereshet egy nő jól? Hol éltek ki?

Ja, nő vagyok, jól keresek, mérnök vagyok.

AKi nem hiszi, ő dolga, lesz.rom.

2022. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki nagyon jól keres csak nem mindenki talál :)


Netto 600???


Hát van egy két állás programozó, mérnök, közép-felsővezetők, jol menő válalkozások, hostes extrákkal stb de az átlag nők is örülnek a netto plafon 200 nak vidéken meg plafon netto 150 nek.

Leszámítva pár hipermulti bélkihajtó autógyárat ahol valamivel jobb a fizetés még.


"Isten hozott öcsém ez a való világ..."

Hogy egy klasszikust idézzek..

2022. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
73%
7es voltam még amnyi hogy a külföldi meló netto 600e ft körüli fizuját meg hagyjuk, mert kint a pénz is jobban tud menni, elég ha csak az albérletből indulok ki
2022. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
79%
Csak az ismerősi körömből tudok 5 szingli, 30-34 éves nőt mondani, akik 1-2M nettó között keresnek. És ez le is fedi a szingli csaj ismerőseim kb. 80%-át, mivel nem sokat ismerek...
2022. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
34%

Budapesten sima multinál sima alkalmazottként, nettó napi nagyonmax 2 óra munkárt kapok 560 nettót. Semmi spéci tudás nem kellett hozzá, elvégeztem egy tök piacképtelen képzést az egyetemen, hogy meglegyen a diplomám, és beszélek két nyelvet (angol az alap, meg mellé németül). Kb ennyi a nagy truváj, amit megfizetnek. Oké, nem 600, ez tény :D De azért nem egyedi dolog ez, hogy sima alkalmazottként jól éljen az ember lánya.

Az meg, hogy annak ellenére, hogy jól keresek és történetesen boldog párkapcsolatom van, az miért jelentené, hogy nem jöhetek fel ide? Az, hogy az életem bizonyos aspektusai jól állnak nem jelenti azt, hogy minden tökéletes, hobbim pl nincs, szóval pihenésképp itt szoktam kikapcsolni és olvasgatni mások problémáit. Nekem ez a szórakozás, másnak meg a horgászás, kinek mi.

2022. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!