Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok az élő bizonyíték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az élő bizonyíték arra, hogy mind1 mennyit keres egy férfi, ha nem néz ki jól, így is úgy is incel marad?

Figyelt kérdés

Kivéve ha valaki extrém gazdag, mondjuk Mészáros Lőrinc hiába néz ki ahogy kinéz, hiába hülye amennyire hülye, lesz nője, mert annyi pénzért már tényleg lehet venni nőt, és még szeretni is fog valamilyen szinten.

De én tényleg egyik pillanatról a másikra lettem totál csóróból viszonylag jómódú. Budapesten évekig nettó 200 ezret kaptam, aztán most Bécsben hirtelen nettó 1,1 millióért sikerült állást találnom, és még így is pályakezdő fizu ez ami még menni fog felfelé bőven, mivel sok magyar kollégám is van és tudom, hogy ők ilyen nettó 2-3 misi között kapnak akik már régebb óta ott vannak.

Hogy miért? Nem tudom. Bécsben élek jelenleg, de élhetnék akárhol mert HO.-ban dolgozok. Én ezt úgy fogom fel, hogy Nyugat és Kelet már csak ilyen, ilyen nagyok a különbségek. Pontosan nem értem miért, nekem is még csoda kategória ez az egész váltás. Fel sem fogtam, hogy jómódú vagyok. Annyira hozzá szoktam Budapesten a szegénységhez és csóróskodáshoz, hogy hiába van pénzem, nem nagyobbak a kiadásaim, mert mindenhol megtalálom az olcsó megoldásokat. Tehát végeredményben gyűlnek a számlámon a (forintba számított) milliók.

Viszont a külsőm nem változott, photofeeler alapján 10/3-4 es pasi vagyok, legeslegjobb képem is 10/5-ös lett, ami nagyon szar eredmény. És láss csodát, azóta is incel vagyok, semmit nem változtam a nők szemében (legyen az bármilyen nemzetiségű). Sok magyar csaj is dolgozik a cégnél, azok is átnéznek rajtam hiába vagyok magyar. Meg mondom, akárhova költözhetnék, hiába hangsúlyozom ezt a csajoknak, hogy a távolság nem lenne akadály, csak a külső számít.

Szóval akkor bebizonyítottam? Nem számít a pénz a nőknek (az extrém gazdagokat leszámítva), csak a külső?



2022. jún. 21. 17:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

Napi nettó egy Milla felett lehet e csajom típusú kérdés 🙄


Köszi


Használd fel a pénzed, építsd magadon blablablabla.


További jó anonim forumozàst

2022. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem incel vagy hanem Balf*asz


További jó nettózàst és licitet.

Farok mèretet ne felejtsétek írni a fizu mellé , szabály az N+1 hisz tudjátok

2022. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 harebell ***** válasza:
87%
Vannak más faktorok is a pénzen és a külsőn kívül (azon túl, hogy ez a kettő sem egyforma mértékben számít mindenkinek). Tehát abból, hogy pénz van, mégse jön össze barátnő, nem lehet egyenesen arra következtetni, hogy ennek csak a külső lehet az oka. Valószínűbb, ha valami más (is) hibádzik.
2022. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Minimálbér az mindenhol minimálbér.
2022. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit elegem van az ilyen csak a jómódu pasiknak van (szép)barátnője dologból. Én sok nagyon jó szakember, de melós közt mozgok. Ők vagy szakmunkások vagy technikusok(érettségi után1-2év). Kiszállítok nekik házhoz építőanyagot. Van hogy a pasi saját kezeivel építi/újítja a házat. Szép felesége szép családja van.
2022. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

#8

"Kint ez egy átlagfizu, semmi több. Itt mindenki jól él."

Nem tudom honnan veszitek ezt a hülyeséget.

1. ez nem átlagfizu, hanem igenis jónak számít. A Billában a kasszás, meg még nagyon sokan mások ennek a felét kapja, vagy még annyit se.

2. egyáltalán nem él itt se mindenki jól, csak azt hiszed, mert kijön a magadfajta és hirtelen megugrik az életszínvonala. Itt is élnek nagyon sokan létminimumból vagy az alatt. Kéregettek már itt is tölem a magyar ismeröseim, nem is egyszer. Kajára, nem luxuscikkre.


De ha már itt tartunk, valóban elárulhatnád nekünk tudatlanoknak, hogy milyen munkával lehet itt ezt az átlagfizut megkeresni, ami szerinted egyébként is csak pályakezdö bér. Az információt elöre is köszönöm.

2022. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

"A Billában a kasszás, meg még nagyon sokan mások ennek a felét kapja, vagy még annyit se."

Hát, az osztrák minimálbér ha úgy számolod az a 13. 14. havi fizuval, adókedvezménnyel, bónusszal együtt (amit törvény határoz meg, minden dolgozónak jár) azt ha leosztod 12 hónappal akkor kb. pont nettó 500 ezer forint jön ki. És az az osztrák minimálbér, tehát az egész országra vonatkozik, egy szlovén határ melletti kis falura is.

Bécsben szerintem nettó 600-650 ezer alatt senkit nem találsz semmilyen munkára.

2022. jún. 21. 19:39
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy te az egész éves fizetést mindennel együtt osztod 12-vel. Én csak a havi fizetésről beszélek. Hogy azt 14-szer kapod, az egy más kérdés. De maga a havi átlagos bér az biztos nem egy milla nettóban.
2022. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

A 13. 14. havi fizu benne van az egész éves bruttódba és annak kell venni a nettóját az adott adókulccsal és elosztani 12-vel, úgy jön ki az 1,1 milla pályakezdő fizu. De Budapesten meg nettó 200 ezer volt a havi fizetés, a szerződésembe is benne van, hogy 0 Ft éves bónusz járt, 13. 14. havi fizuról meg senki sem hallott arrafelé. Ennek közgazdasági okai vannak Ausztriában, hogy minél nagyobb legyen a fogyasztás nyáron és a téli ünnepek előtt, de ha nem költöd el, akkor ott marad a számládon.. miért kellene külön számolni?

Erről jut eszembe, a cég elégedettség esetén éves 10% bónuszt is ad, de azt nem az állam tartja számon, az céges megállapodást. Szóval ha még azt is beleszámolnám akkor még annyi lenne, nettó 1,2M+

2022. jún. 21. 20:14
 20/31 anonim ***** válasza:
27%

Nem.


Csak ott az a lóvé kevés, meg ha sokat is keresnél, te csak egy senki bevándorló leszel. Az osztrákok lenézik a magyart.

2022. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!