Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok az élő bizonyíték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az élő bizonyíték arra, hogy mind1 mennyit keres egy férfi, ha nem néz ki jól, így is úgy is incel marad?

Figyelt kérdés

Kivéve ha valaki extrém gazdag, mondjuk Mészáros Lőrinc hiába néz ki ahogy kinéz, hiába hülye amennyire hülye, lesz nője, mert annyi pénzért már tényleg lehet venni nőt, és még szeretni is fog valamilyen szinten.

De én tényleg egyik pillanatról a másikra lettem totál csóróból viszonylag jómódú. Budapesten évekig nettó 200 ezret kaptam, aztán most Bécsben hirtelen nettó 1,1 millióért sikerült állást találnom, és még így is pályakezdő fizu ez ami még menni fog felfelé bőven, mivel sok magyar kollégám is van és tudom, hogy ők ilyen nettó 2-3 misi között kapnak akik már régebb óta ott vannak.

Hogy miért? Nem tudom. Bécsben élek jelenleg, de élhetnék akárhol mert HO.-ban dolgozok. Én ezt úgy fogom fel, hogy Nyugat és Kelet már csak ilyen, ilyen nagyok a különbségek. Pontosan nem értem miért, nekem is még csoda kategória ez az egész váltás. Fel sem fogtam, hogy jómódú vagyok. Annyira hozzá szoktam Budapesten a szegénységhez és csóróskodáshoz, hogy hiába van pénzem, nem nagyobbak a kiadásaim, mert mindenhol megtalálom az olcsó megoldásokat. Tehát végeredményben gyűlnek a számlámon a (forintba számított) milliók.

Viszont a külsőm nem változott, photofeeler alapján 10/3-4 es pasi vagyok, legeslegjobb képem is 10/5-ös lett, ami nagyon szar eredmény. És láss csodát, azóta is incel vagyok, semmit nem változtam a nők szemében (legyen az bármilyen nemzetiségű). Sok magyar csaj is dolgozik a cégnél, azok is átnéznek rajtam hiába vagyok magyar. Meg mondom, akárhova költözhetnék, hiába hangsúlyozom ezt a csajoknak, hogy a távolság nem lenne akadály, csak a külső számít.

Szóval akkor bebizonyítottam? Nem számít a pénz a nőknek (az extrém gazdagokat leszámítva), csak a külső?



2022. jún. 21. 17:25
1 2 3 4
 31/31 Woody2 ***** válasza:

Rá kellett keresnem, hogy mi a pitypangot jelent az a kifejezés, hogy incel. :/


1. Bécsben egyáltalán nem, de még itthon sem számítasz jómódúnak ezzel a keresettel.

2. Mit teszel általában azért, hogy vonzóbbnak tűnj a másik nem irányába? Hogyan próbálod felkelteni önmagad iránt a másik nem érdeklődését?

3. Az elmúlt egy évben hány alkalommal kezdeményeztél flörtöt? Hány alkalommal fordult elő, hogy egyértelműen kifejezted a tetszésedet egy-egy hölgy irányába?

3. Az elmúlt két évben hány alkalommal kértél randit egy-egy hölgytől aki megtetszett neked?


Mit teszel azért, hogy ne legyél incel azaz bal**sz? Már elnézést.


Elárulok egy titkot. Az egzisztencia valóban nem hátrány, de a legtöbb nő nem várja el, hogy milliárdos legyél. Ami a kinézetet illeti, nők szinte sosem a jóképű krapekot választják, hanem azt akinek jó a kiállása, udvarias, igényes, van önbizalma, képes kezdeményezni és bókolni és van humora. Ha barátnőt szeretnél akkor tegyél érte! Dolgozz magadon, és a dumádon! Merj kezdeményezni! Másképp nem megy.

2023. szept. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!