Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a neten találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a neten találkozni incelekkel?

Figyelt kérdés
Mert ha vesszük, még külföldön is a legtöbb incel fórum anonim, tehát eszerint még saját sorstársaik előtt se vállalják magukat. Ha szerintük ez már lassan társadalmi probléma, akkor miért bújnak meg az internet adta névtelenség mögött? Miért nem próbálják meg felhívni magukra a figyelmet, kezdve hogy felvállalják magukat? Mert ha az utóbbit is nézzük, talán a társadalom is jobban megbecsülné őket.

2022. jún. 21. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Meg is volt a napi incelezésed :D. Szólj anyunak, hogy keszíthet egy kakaót a lefekvéshez.


Amúgy miert van az, hogy csak itt találkozok az "incel" kifejezéssel? Pedig azert rendszeresen látogatok vagy 4-5 fórumot. Érdekes.

2022. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Én nem hiszem, hogy csak a neten léteznek. Csak itt hangosak. De amúgy szerintme itt-ott lehet találkozni olyanokkal, akik rondák, ápolatlanok, és közben Jannifer Anistont szidják, hogy a legújabb fotón ráncos a térde. Itt is volt egyszer egy pasi, aki leírta, hogy az ismerősi körében is van ilyen férfi, és a férfiak is ezt gondolják róla. A másik meg az, hogy az incelek a valóságban többnyire a férfiaknak sem "jönnek be", csak a valóságban enm incelnek, hanem ápolatlannak avyg életképtelennek hívják őket. Én is ismerek ilyen embert, de ő 40 éves.
2022. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%

3 -as vagyok. Nekem valójában mintha két részre szakadt volna a személyiségem. Van egy online incel, aki jól tud angolul és egy való életbeli, aki egyáltalán nem tud.


El kéne mennem pszichológushoz? Lehetséges, de legyen nagy melle és elégítsen ki szexuálisan is, más nem fog segíteni.

2022. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Mert élőben senki nem fog ilyen jellegű gondjairól beszélni, legalábbis nem úgy "nagyközönség" előtt.

Haverokkal, barátokkal egyébként szóba kerül elég gyakran a csajozás, barátnő (hiánya) téma, ahogy ismerősökkel és akár kollégákkal (akikkel nagyon jóba vagyok) is szoktam beszélgetni ilyen dolgokról. A megfogalmazás a lényeg. Az itteni "incelek" és az "ellentábor" valójában 99%-ban csak trollokból áll és köze sincs a valósághoz.

Sokszor leírtam már, de megteszem mégegyszer: az incel az aki önkéntelenül cölibátusban él. Tehát próbálkozik intim kapcsolatot kialakítani, de nem sikerül neki sehogyan sem. Ennyi. Ilyen szempontból nagyon sok incel van a "valóságban" is. Az itteni trollok pedig nem mérvadóak, főleg, hogy szerintem kb. 2-3 ember teszi fel ugyanazokat a fogyatékos kérdéseket a "témában"...

2022. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Valószínüleg azért mert komoly retorziók érnék a való életben. Ha például a munkahelyeden kiderül hogy szűz vagy, illetve problémáid vannak a társkereséssel akkor sosem fognak komolyan venni.
2022. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Ott vannak mindenhol. Ahogy említette itt eggyel? kettővel? fentebbi válaszoló, a legtöbben tök átlag fiatalemberek. Csak sehogyan sem sikerül nekik semmi. Én együttérzek velük. Már csak azért is, mert nagyon vékony határ választ el tőlük. Igazából nem rosszabb incelbek lenni, mint olyan embernek, aki évekig van egyedül két kapcsolat között. Amikor meg összejön valami, es elhagyják, akkor még jöhet a lélek kiskanállal összekapargatasa.
2022. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

Mert az incelség a sikertelenség mondjuk így része. Szerinted ki fog vele villogni?

Rólam se tudja senki, hogy az vagyok! Pedig az vagyok, csak ugye nem nézek ki elég jól meg nincs 18 centis dorongom. Emiatt aztán barátnőm sincsen, meg mostanra a sok csalódás miatt már fel is adtam az erőlködést, inkább lettem MGTOW.

Ettől függetlenül ha nem is vagyok gazdag de viszonylagos jó módban élek, szeretem a munkámat van egy rakás hobbim és barátom stb.

Szóval így mérlegeltem és rájöttem, hogy a nők elvárásai annyira elszakadtak a valóságtól, hogy inkább nem is fogok ezentúl erőlködni.

2022. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

17: Itt van a kezemben a 18 centis dingdingdongom, mellé a Chad állkapcsom is. Nem kellek senkinek, így a kezem marad így péntek este.


Nem trollkodtam, ez az igazság.

2022. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!