Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mindig elkapják tekinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mindig elkapják tekintetüket, sose mosolyognak rám utcába/boltokba így hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sose kapok jelzést hogy mondjuk szemembe nézne aztán mosolyogna vagy odajönne hozzám, hogy találjon igy az ember párt magának?


Kicsit pocakos vagyok de kinézetemmel nincs gond szerintem , főleg téli időszakban ha mondjuk van rajtam pulóver vagy kabát és nem annyira látszódik ki a hasam mint pólóba


2022. jún. 22. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne vadidegenekkel, akikkel egy közös vonásotok van, a járat száma, amin utaztok.
2022. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1,Kivel ismerkedjek akkor szerinted?


2, Járatszám nem lehet közös vonás mivel nem közlekedek olyan dolgon aminek járat száma van.. autóval járok

2022. jún. 22. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A gyakori pocakos réme megérkezett. Jó szórakozást!
2022. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem nézel ki jól, innentől meg kínszenvedés ez a társkeresés nevű játék.
2022. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megtudod átkodat, áruld el, nekem hasznos lenne.


Megvan minden fogad?

Van e bajuszod és minek, ha igen?

Külön van szemöldököd egymástól?

Ilyesmik...

2022. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy.


Fiatal csajoknak nem vonzó a pocak. Az idősebbnek se, csak akkor már nincs más nagyon. Ez nem sértés, általában a nők nem bírják, ha egy férfin felesleg van, persze vannak kivételek vagy kompenzálhatsz mással, de vadidegeneknél az összbenyomás ami elsőre számít, ezt meg lerontja a súlyfelesleg.


Mondanám, hogy gyúrj, de szerintem ez nem old meg mindent. Viszont ha leadsz pár kilót, az lehet segít. Nem kell csont vékonynak lenni, csak ne legyen hasad.


Öltözz menőn, jó ruhákba. Ez költséges lesz.


Ha szemüveges vagy, akkor érdemes lehet kontakt lencsére váltani.


Legyen jó hajad, jól megnyírt szakállad vagy borotválkozz, ha úgy érzed inkább.


Legyen jogosítványod és kocsid. ez is gondolom vonzó.


Próbálkozz sokat és ne csak rámosolyogj, hanem menj oda valamivel aztán beszélj hozzá. Max. leppatint azzal meg ne törődj, ne add fel és kár keseregni előbb-utóbb bejön.

2022. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Foggyále!
2022. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!