Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ettől a pillanattól fogva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ettől a pillanattól fogva az összes férfi passzívvá válna, az hogyan hatna a női társadalomra?

Figyelt kérdés

Próbáljunk meg teljesen globálisan gondolkodni, ne abból induljunk ki, hogy Józsi meg Gizi évek óta nem szexelt egymással, pedig Józsi akart volna még az elején, így itt nem oszt nem szoroz a dolog.


Vagy abból, hogy ha Pumped Gabo visszautasítja akármelyik instamodellt, akkor az majd elmegy VV Christofellel és van még a listában prémium férfi.


Hanem ha minden férfi ott ütné a nőt, ahol a legjobban fáj és ezt képletesen, erőszakmentesen értem.


Józsi közölné, hogy innentől megtartja magának a fizetését és Gizi vagy fizeti a ráeső részt, vagy kiadja a másik szobát egy egyetemistának, ő pedig távozhat vissza az anyjához vagy keresgélhet Badoon.


Mielőtt előhoznátok, hogy van, hogy a nőnek is van vagyona, egzisztenciája, ebben az esetben a férfi meg emelt fővel lelépne, sok szerencsét kívánna neki, hogy ebben az esetben a jövője biztosítva van, ő meg saját egzisztenciát épít önállóan, mert ez a kapcsolat nem építi többé.


Ha valakivel nem szexel az asszony, az nyíltan vállalná, hogy innentől ő prostituáltakra költi a fizetését, kizárná az asszonyt a lakásból és teljes természetességgel elnézést kérne, de éppen a szomszédasszony megadta neki azt, amit ő nem, de közben megéhezett, csinálhatna vacsorát, ha pedig még tovább üvölt, akkor a rendőrséggel dobatja ki, hiszen az ő lakása, neki ehhez semmi köze.


Röviden és tömören tököt növesztenének a férfiak, nem engednék magukat elnyomni. És nem hagynák magukat becsicskítani évek, évtizedek alatt olyan szituációba, hogy anyagilag a nő jöjjön ki belőle jól, ő tarthassa sakkban és még szapulhassa is mellé a párját.


Tehát lényegében amit most a nők 10-20%-a el tudott érni, azt ugyanúgy elvárnák a férfiak a maradék 80-90%-tól is. Nem lenne olyan se, hogy milliókkal megtámogatod a körmös vállalkozását aztán azon menőzik a csaj, hogy abba a munkát ő tette bele meg már visszafizette a pasinak és innentől ő igazi self-made-business-woman.


Mindent érjen el maga. Vissza lenne véve a "költözz hozzám ingyen drágám" is, piaci áron fizesse a bérleti díjat. Mutassa meg, hogy ebből a helyzetből hogyan boldogul. Tanúsítson önuralmat, miközben te kaviárt eszel szusival, de te a milliós fizetésedből megteheted, majd ha hisztizik, akkor közöld vele higgadtan, hogy igazából te adtál neki egy esélyt, mert nem akartad lenézni a szegénysége miatt, de azért mindennek van határa és te nem várnál tőle többet, mint amit te is nyújtani tudsz, így sem hánytorgattad fel neki, hogy neked millióid vannak a bankban, neki meg még megtakarítása sem, csak személyi kölcsönei. Mutassa meg, hogy ő is el tud érni sikereket az életben.


Amikor a házimunkára veri a mellét közöld vele, hogy egy ukrán menekült FÉRFI ennek a többszörösét megtette, az anyósának a komplett melléképületet felújították, füvet nyírtak, gazoltak, tetőt javítottak és nem méltatlankodtak, hogy "azért, mert ők menekültek kiszolgáltatott helyzetben", szívesen tették.


Vajon hány nőnek záródna vissza a csipája és sunnyogna hirtelen, mert rájönne, hogy mennyi mindent köszönhet a férfiaknak, közvetetten is (egy csomó semmittevős női munka)?


Vajon hányan értékelnék át, hogy inkább babáznak otthon, csak ne kelljen a versenyszféra valódi kihívásaival szembesülniük?



2022. jún. 23. 13:00
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
98%
De most komolyan, hétköznap délután van. Kinek van annyi ideje, hogy regényeket írjon egy anonim fórumra hogy vitatkozzon esetleg pár trollal? Nincs munkád, barátaid hogy ráérsz itt ilyenekre, Incel Vince?
2022. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
12%

#11


Ha akar írni, miért ne írjon?

Inkább ez mint latin-amerikai sorozatok, tiktok meg barátokközt

2022. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
97%
TikTokon legalább lehet tanulna is valamit, persze ha csak csöcsös lanyokat követne akkor nem:D
2022. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

#11: Volt idő, mikor még hittem benne, hogy majd egy lányért érdemes lesz megemberelnem magam, aki úgy szeret, ahogy én őt és ketten együtt, KÖZÖSEN haladunk előre az életben, nem tőlem akarja taktikával és trükközéssel kiszipolyozni a nehezen megkeresett erőforrásaimat, mert ezt a munkáltatóval szemben (aki egy idegen kapitalista féreg) is csak céllal tűröm el, hogy ha elértem az anyagi függetlenséget a pofájába röhöghessek, hogy hajtsa neki a jó édes k*va anyukája a mókuskereket éhbérért. De ha valakire páromként tekintek, ott fontos a bizalom, hogy ne akarjon rajtam élősködni, engem ugródeszkaként használni.


Úgyhogy igen, van időm, más is kipróbálhatja. A covid lezárások alatt sokan kaptak akaratlanul is ízelítőt belőle. Hihetetlen mennyi pénzed megmarad vagy éppen mennyi pénzért nem kell térden csúszva, lelkedet kidolgozva gürizned, ha csak a lakhatásodat és az élelmiszeredet meg a szükség esetén szükséges orvosi ellátás, használati eszközök és ruházkodás költségét kell csak megtermelned.


Nem kell többé luxy-fancy albérletet bérelni divatos bútorokkal.


Nem kell többé Starbucks kávékat inni, mekis kaját enni, koktélozgatni.


Lehet otthon is filmet és sorozatot nézni ingyen, nem kell ehhez még fizetni is, hogy vadbarmok szórják a nyakadba a popcornt.


Zenét is lehet hallgatni otthon vagy bluetooth eszközön kiülve valahova, nem kell törött poharakon meg szétlocsolt sörön járkálva tömegben másokhoz dörgölőzve fizetni érte koncerten.


Ha nem számít a divat, akár ingyen is hozzád vágnak ruhadarabokat, egészen tartós és minőségi darabokat, volt idő, amikor az embereknek még az életbenmaradást jelentette a ruházkodás, nem azt, hogy lecseréljük fél évente és kidobjuk, mert már amúgy is szétfoszlik, szétszakad a silány minőség. Vagy kapsz egy kicsivel jobbat, de ugyanúgy silány minőséget több tízezerért.


Ha kajában sem akarsz villogni és Instára feltölteni mit ettél, akkor egy májkrémes császárzsemle is ezerszer egészségesebb, mint bármilyen hulladék mekis kaja, árban meg töredéke. Ha nagyon az egészség a fontos is szusit veszel abból a pénzből, amiből adalékanyagos élelmiszeripari hulladékot. A zöldségből, gyümölcsből is jobban felszívódik a vitamin és olcsóbb, mint az ilyen-olyan felszívódású luxy étrendkiegészítőkből, amiket időnként betiltanak meg megbüntetnek, mert egészségre káros anyagokat találnak benne mert csak a profit a fontos.

2022. jún. 23. 14:22
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben piacra dobnám a házunkat, ami közös, az árából vennék egy kis lakást, és boldogan élnénk a kislányommal, ameddig meg nem halunk. Én lennék az új szomszéd asszony, aki jókat kefélget más férjével, ha úgy van kedvem. Kettőnkre nem is kellene főznöm, éttermi menü elég lenne (a férjem egyedül legalább kétszer annyit eszik, mint mi együtt) kicsi lakást könnyebben rendben tartanám egyedül is, mint most ketten a nagy házat, udvart. Szóval nem hiszem, hogy nagyon megérintene, ha átmenne gyökérbe.
2022. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
2%

Nyilván a női hipergámia teljesedne ki akkor.

A férfiak befolyása - aktivitásuk híján - teljesen megszűnne, és csak a felső 95%-ot kergetnék, míg a többi férfi ellenne magának

Most neméppen vannak így el, ezért nem így néz ki a helyzet

2022. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
97%
Az emberek szeretik a szexet, de az nem kapcsolat, ahol ha nincs szex, akkor a férfi megy a szomszédba. Legalábbis embereknél nem, férgeknél és patkányoknál nem tudom, hogy van.
2022. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%
Ja, te vagy az a húgyagyú, aki ha a hipotéziseire szánt idejét csajozással töltené, már rég lenne nője. Akkor nem találnál ki ilyen fárasztó baromságokat.
2022. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
96%

"#3: Amiről te beszélsz az az állami irodista munkahely. A versenyszférában az ilyeneket rövid időn belül kivágják, ha az egész részleg ilyen azt építik le vagy szervezik át."

Nem, én mindegyikről beszélek


"A felsővezetésnél valóban ezt látod, azért hívják menedzsmentnek, mert a menedzsernek abban áll a tehetsége, hogy pénzzel rendelkező embereket meggyőz arról, hogy fektessenek bele az ötletbe, projektbe és akkor mekkorát kaszálnak, miközben ő maga nem kockáztat semmit, vagy csak olyan, jogilag lepapírozott kockázatot vállal, ami probléma esetén semmit sem jelent, nem lát pénzt belőle a befektető, a másik oldalon pedig az ügyfeleket, fogyasztókat győzi meg arról, hogy ez a termék vagy projekt milyen jó és így próbál meg lavírozni mások pénzéből."


Fú öreg, ezt a corporate bullshitet.. te se jártál még versenyszférában, valószínűleg 1 percet se dolgoztál soha

Tudod kit győz meg egy manager? Max saját magát, h van értelme a munkájának. Mert amúgy nincs. 0. Ez az ügyfélnek eladom a hülyeséget meg bebeszélem ez a salesesek feladata amúgyis, és még ők se csinálnak semmit, mi Kis-India vagyunk, ide hozzák a németek a sz . r melót amit náluk nincs kedve az embereknek mehgcsinálni, mi meg térden csúszunk h csinálhassunk valami olyat, ami munkának tűnik



"Valójában ha valaki nem eredendően pszichopata, van lelkiismerete, akkor meglehetősen stresszes munka. Ha pedig pszichopata, akkor a határok mosódnak el, így vidáman kattan a bilincs vagy viszi el az adóhivatal a házát, Ferrariját, mindenét."


Aham, versenyszféra meg Ferrari, Dubaiban lehet, nálunk a versenyszférábana manager 20 év meló után örül ha megvan hitelre egy lerohadt ház az agglomerációban, meg a családi SUV.


Ne nézz ennyi hálivúdi filmet haver, átmossák az agyadat :D :D

Ferrariról hadoválsz meg ilyesmiről, amit magyar ember max filmen lát

2022. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én csipám nem záródna vissza, mert nem köszönhetek sokat a páromnak.

Mindketten dolgozunk, mindketten versenyszférában, és nagyjából ugyanannyit keresünk, mindketten a budapesti átlag felett (nettó 25 ezerrel keres nálam többet). A lakásunk közös, én örököltem, ő pedig hitelt vett fel a lakás másik felére, a tulajdonjogunk pedig 50-50%. Nem volt pénze önerőre, szóval úgy kapott hitelt, hogy az én lakásfelemen jelzálog van. De simán belementem, mert bízom benne. Együtt élünk, közös kasszán vagyunk, szóval engem is érint, hogy csomó pénz elmegy a törlesztőre és a lakástakarékra. Közösen teszünk félre, mindketten átutalunk egy bizonyos összeget a fizetésünkből egy olyan számlára, amit másra nem haszálunk. Én többet utalok, mert az ő számlájáról megy a hitel. Kocsija sincs, az is csak nekem van, de annyit használja, amennyit akarja.

A házimunkát közösen végezzük, én főzök, mosogatok, felmosok, fürdőszobát ganézok, vízkőtlenítek, ő pedig porszívózik, port töröl, intézi a szememtet, és ez esetek kb. 70%-ban ő tereget.

Annyiban vagyok csak rossz társ anyagilag, hogy költséges hobbim van, az ő hobbijai olcsóbbak.

De egyáltalán nem érzem úgy, hogy ezt a férfit én kihasználnám, lemarnám a bőrét, a hátán kapaszkodnék fel, meg egyebek.

Ha úgy gondolná, hogy nem fair a kapcsolatunk, és ő lelép, akkor meglepődnék és elszomorodnék, hiányozna, de nem anyagilag, hanem azért, mert nagyon szeretem őt, és ő a társam.

2022. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!