Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ettől a pillanattól fogva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ettől a pillanattól fogva az összes férfi passzívvá válna, az hogyan hatna a női társadalomra?

Figyelt kérdés

Próbáljunk meg teljesen globálisan gondolkodni, ne abból induljunk ki, hogy Józsi meg Gizi évek óta nem szexelt egymással, pedig Józsi akart volna még az elején, így itt nem oszt nem szoroz a dolog.


Vagy abból, hogy ha Pumped Gabo visszautasítja akármelyik instamodellt, akkor az majd elmegy VV Christofellel és van még a listában prémium férfi.


Hanem ha minden férfi ott ütné a nőt, ahol a legjobban fáj és ezt képletesen, erőszakmentesen értem.


Józsi közölné, hogy innentől megtartja magának a fizetését és Gizi vagy fizeti a ráeső részt, vagy kiadja a másik szobát egy egyetemistának, ő pedig távozhat vissza az anyjához vagy keresgélhet Badoon.


Mielőtt előhoznátok, hogy van, hogy a nőnek is van vagyona, egzisztenciája, ebben az esetben a férfi meg emelt fővel lelépne, sok szerencsét kívánna neki, hogy ebben az esetben a jövője biztosítva van, ő meg saját egzisztenciát épít önállóan, mert ez a kapcsolat nem építi többé.


Ha valakivel nem szexel az asszony, az nyíltan vállalná, hogy innentől ő prostituáltakra költi a fizetését, kizárná az asszonyt a lakásból és teljes természetességgel elnézést kérne, de éppen a szomszédasszony megadta neki azt, amit ő nem, de közben megéhezett, csinálhatna vacsorát, ha pedig még tovább üvölt, akkor a rendőrséggel dobatja ki, hiszen az ő lakása, neki ehhez semmi köze.


Röviden és tömören tököt növesztenének a férfiak, nem engednék magukat elnyomni. És nem hagynák magukat becsicskítani évek, évtizedek alatt olyan szituációba, hogy anyagilag a nő jöjjön ki belőle jól, ő tarthassa sakkban és még szapulhassa is mellé a párját.


Tehát lényegében amit most a nők 10-20%-a el tudott érni, azt ugyanúgy elvárnák a férfiak a maradék 80-90%-tól is. Nem lenne olyan se, hogy milliókkal megtámogatod a körmös vállalkozását aztán azon menőzik a csaj, hogy abba a munkát ő tette bele meg már visszafizette a pasinak és innentől ő igazi self-made-business-woman.


Mindent érjen el maga. Vissza lenne véve a "költözz hozzám ingyen drágám" is, piaci áron fizesse a bérleti díjat. Mutassa meg, hogy ebből a helyzetből hogyan boldogul. Tanúsítson önuralmat, miközben te kaviárt eszel szusival, de te a milliós fizetésedből megteheted, majd ha hisztizik, akkor közöld vele higgadtan, hogy igazából te adtál neki egy esélyt, mert nem akartad lenézni a szegénysége miatt, de azért mindennek van határa és te nem várnál tőle többet, mint amit te is nyújtani tudsz, így sem hánytorgattad fel neki, hogy neked millióid vannak a bankban, neki meg még megtakarítása sem, csak személyi kölcsönei. Mutassa meg, hogy ő is el tud érni sikereket az életben.


Amikor a házimunkára veri a mellét közöld vele, hogy egy ukrán menekült FÉRFI ennek a többszörösét megtette, az anyósának a komplett melléképületet felújították, füvet nyírtak, gazoltak, tetőt javítottak és nem méltatlankodtak, hogy "azért, mert ők menekültek kiszolgáltatott helyzetben", szívesen tették.


Vajon hány nőnek záródna vissza a csipája és sunnyogna hirtelen, mert rájönne, hogy mennyi mindent köszönhet a férfiaknak, közvetetten is (egy csomó semmittevős női munka)?


Vajon hányan értékelnék át, hogy inkább babáznak otthon, csak ne kelljen a versenyszféra valódi kihívásaival szembesülniük?



2022. jún. 23. 13:00
1 2 3 4 5
 21/42 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Maga a tény, hogy a férfi kezdeményez, a férfi a menő, az agresszor, a kezdeményező, az ellátó, a pénzelő, a hdító ésanő meg pislog szépen az nem férfielnyomás. Ez pont, hogy a férfiak által létrehozott és presszionált és fenntartott társadalmi rendszer szüleménye, nem értem, hogy sikerült ebből azt kikerekítened, hogy a férfiakat a nők csicskítják be :DDDDD Nem vagy túl okos.


Ez a modell azért tud még a mai napig is fennmaradni, mert öszességében azért mégiscsak a férfiaknak kedvez.

Felőlem legyetek passzívak nyugodtan, szerintem a nők ugyanúgy megállják a helyüket, mint tettük eddig is :D

2022. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

#17: "de az nem kapcsolat, ahol ha nincs szex, akkor a férfi megy a szomszédba."


És az kapcsolat, ahol ha nem növekszik az életszínvonal infláció felett x mértékben, ahogy a nő a kapcsolat elején ezt gondolta, akkor megcsal/lelép?


Az kapcsolat, ahol a nő az első vagy többedik hullámvölgyben azért megy félre, mert pont akkor jött az a megfelelő ember, akivel fellobbant egy láng? Utána meg esetleg sokáig még titkolja is, vagy a mit sem sejtő férj sosem tudja meg a "románcot"?


Az kapcsolat, ahol a fiatal mai generációs lányok már eleve több randit szerveznek le 1-1 napra úgy castingolva a férfiakat, mintha valami HR-esek lennének, ahol már a kapcsolat még el se kezdődött, de már rendezik át az életüket úgy, mintha valami részvényportfólió lenne? A be nem vallott szexkapcsolatokat sutyiban leépítik (hiszen amíg nem dugtak az új pasival, addig az nem mondható kapcsolatnak), majd ha stabilizálódik az új kapcsolat, összeköltözés, pipa minden, akkor meg biztonságban érezve magukat keresgélnek a magasabb polcról?


Az kapcsolat, ahol úgy használnak nők férfiakat, mint egy eldobható vigaszláda rongyot, miközben sosem lesznek túl az exükön, de önmaguknak is tagadják?


Az kapcsolat, ahol anyu/barátnő/pszichológus tanácsára jössz össze olyannal kísérleti jelleggel, aki nem is tetszik igazán, aztán neki kell harapófogóval kihúzni belőled, hogy miért vagy folyamatosan egykedvű, fancsali, meg miért vonakodsz egyre inkább a szextől is, ami bevallásod szerint jó, de a nonverbális reakcióid nem erről árulkodnak, aztán a baráti köröd bizonyos tagjai kotyogják el egy iszogatós összejövetelen, hogy valójában te nem ilyen vagy, de most így belegondolva nem is illik össze a párod az eddigi partnereiddel, mert szöges ellentéte külsőre és/vagy személyiségre is, persze ez nem sértés, mert te ezerszer jobb ember vagy, végre nem vered/csalod/húzod le anyagilag a lányt, de hát ő sosem ezt a típust szerette, a lényeg, hogy már több hónapja boldogok vagytok.


Majd rájössz, hogy valójában egy hatalmas hazugságban éltél és nem értetted, hogy veled van-e a baj.


Számtalan ilyesmit tudnék sorolni, a nők sem angyalabbak semmivel.


#19: "Tudod kit győz meg egy manager? Max saját magát, h van értelme a munkájának. Mert amúgy nincs. 0. Ez az ügyfélnek eladom a hülyeséget meg bebeszélem ez a salesesek feladata amúgyis, és még ők se csinálnak semmit, mi Kis-India vagyunk, ide hozzák a németek a sz . r melót amit náluk nincs kedve az embereknek mehgcsinálni, mi meg térden csúszunk h csinálhassunk valami olyat, ami munkának tűnik"


Ezek az általad említett pozíciók olyanok, mint Colombo felesége, mindenki hallott róla, de sosem látta még senki.


A gyárimunkás bácsinál még elfogadom, hogy neki az informatikus se csinál semmit, csak gombokat nyomogat, de te ennél azért műveltebb vagy. Igen, akadnak pénzszivattyú cégek meg célzottan csalásra épülő startup projektek, amik esetleg olyan jól fel vannak építve, hogy még öreg róka befektetőket is megtévesztenek, de ezek tiszavirágéletűek, csak neked, kívülállónak tűnik úgy, hogy mindig újratermelődnek, mint a hangyák vagy a szúnyogok.


De ez nem vigasztalja a bebebukott láncszemeket, akik maximum pár évig éltek jól, aztán akkor már nem látod őket, amikor eljárás indul ellenük vagy úgy gatyásodnak le, hogy továbbra is fizetniük kéne a lakáshitelt, autóhitelt, telefonrészletet, amivel egész eddig villogtak, most meg a maximum amit elérhetnek, egy Aldi munkatárs, de töredéke az eddigi jövedelmének és hajtani is kell cserébe, így még a magánpszichológusra sincs pénz. Rossz, mikor magasról esik nagyot az ember. Ne csak azt nézd, hogy jókor volt jó helyen, hamar felismerte, hogy lehet ügyeskedni és tartott addig, amíg átszervezés nem volt.


"Ferrariról hadoválsz meg ilyesmiről, amit magyar ember max filmen lát"


Sétálj már egyszer-kétszer a belvárosban Budapesten. Azt is nézd, hogy kik ülnek a volán mögött, sokszor ránézésre kis 20-onéves taknyok, meg fiatal lányok. Némelyik azokból is lehet prosti, de egy prosti hogyan vezet diplomatarendszámos autót? Azért ott keményen bukna, mint Borkai meg Szájer, ilyen szakmában hiába van korrupció, azért ilyeneket átvilágítanak. Na? Adj rá magyarázatot!


De mondok jobbat. Kik tartják el a Váci utcai boltokat, amiknek csak a bérleti díja több millió forint havonta? Mert a covid óta nagyon kevés zárt be és az is átköltözött pár hellyel arrébb, akkor meg sokáig külföldiek se jöttek.


Kik vásárolják az egyre növekvő ingatlanokat, amik még fel sincsenek épülve, csak látványtervek vannak, de már majdnem az összes lakás elkelt?


Kik népesítették be luxus-kertvárosi ingatlanokkal az egész Budai régiót meg a 16-17. kerületeket? Nekem eléggé fehéreknek tűnnek és többségük magyarul is beszél. Kipát sem láttam egyiken sem meg pajeszuk sincs.


Szóval?

2022. jún. 23. 17:43
 23/42 anonim ***** válasza:
20%

#21


Ennek csak a férfiak a veszteseik. Nem hiába az öngyilkosok, drogfüggők, alkoholisták stb nagy része mind férfi.


Az a helyzet, hogy én férfiként sosem hittem ebben és sosem voltam ilyen férfi. Magyarországon sose egyetlen egy nő nem mutatott érdeklődést felém, Magyarországon mindig is incel voltam.

Szóval a férfiak felső 20%-ának valóban kedvez ez. De a többieknek mint pl nekem csak vesztesei vagyunk ennek.


Ha olyan nagyon nem kedvezne ez a nőknek akkor nem lenne az a helyzet, hogy azokat a férfiakat akik nem ilyenek nagyívbe lesz*rják

2022. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
98%
Incelpince napi liturgiáját hallottátok 😃😃
2022. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
98%

Rendben, akkor fordítsuk meg: mi történne hasonló esetben azzal a rengeteg férfival, aki nem képes egy tányért elrakni maga után? Mi történne azokkal a férfiakkal, akik ha a nőjük nem tesz eléjük ételt, inkább nem esznek?

Mi történne azokkal, akik azt sem tudják, hol a felmosórongy, megenné őket a kosz meg a mocsok?

Mi történne azokkal, akik soha nem vettek maguknak egy normális ruhadarabot sem, mert miután elköltöztek anyucitól, a nőjének volt arra is gondja, hogy legyen mit felvennie, az alkalomhoz illő legyen és tiszta is legyen?

Mi történne azzal a rengeteg férfival, akik a saját gyereküket eddig nem nevelték, nem gondoskodtak róluk, de most nekik is fel kell hozzájuk kelni éjszaka többször is, és egyenlő mértékben kell gondoskodniuk mind az érzelmi, mind a fizikai szükségleteikről?

Mi történne a férfiakkal, ha válás után náluk maradnának a gyerekek és nekik kellene egyedülálló szülőként boldogulniuk, a nő meg jobb esetben utalná a 30 ezer forintos viccösszeg gyerektartást?

Mi történne velük, ha nekik kéne megoldani az egész nyári szünetet, a gyerek betegsége alatt minden egyes napot kivenni, bejárni szülőire, fogadóórákra stb?

Mi történne azokkal a férfiakkal, akiket eltart a nőjük, mert nem képesek elmenni dolgozni ilyen-olyan kifogásokkal, vagy ha el is mennek, két hónap után lesz valami bajuk és megint otthon kell munka nélkül tengődni huzamosabb ideig?

Mi történne a férfiakkal, ha a nők nem hagynák magukat kizsákmányolni és nem mennének el a legszarabbul fizető munkákat elvégezni? Ki tanítani a gyerekedet? Ki vigyázna rájuk? Ki ápolna a kórházban, amikor beteg és kiszolgáltatott vagy?


Sorolhatnám még napestig, de a te bajodon nem a logika fog segíteni, hanem a pszichoterápia, de az egyértelműen átjön, hogy szerinted neked semmi bajod, hanem a 8 milliárd ember fele a hülye és a társadalom úgy szar, ahogy van. Bezzeg te nagyon okos vagy. Tudjuk...

2022. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
50%

"Sétálj már egyszer-kétszer a belvárosban Budapesten. Azt is nézd, hogy kik ülnek a volán mögött, sokszor ránézésre kis 20-onéves taknyok, meg fiatal lányok."


Sétálok én eleget, akkora trágyadomb Pest mint egy ház. Ott kezdődik a sztori hogy Ferrarival be se tudsz jönni, mert akkora kátyúk vannak mint egy ház, a Ferrarit meg nem kátyús útra tervezték. Karigeri ezt legalább elintézte nekünk, h ne jöjjön ide sportkocsi


amit én látok 20 éves műmájerek ülnek a használt bömösben, veszik a benzint 5000 Ft-ért. Te sztem ezt érted félre, és azt hiszed jó életük van, holott... igencsak szomorú az életük ezeknek a népeknek


"De mondok jobbat. Kik tartják el a Váci utcai boltokat, amiknek csak a bérleti díja több millió forint havonta? Mert a covid óta nagyon kevés zárt be és az is átköltözött pár hellyel arrébb, akkor meg sokáig külföldiek se jöttek."


A mafia. Ez részben külföldi részben magyar alvilág, meg a politikusok akik benne vannak. Pénzmosásra vannak. Ha meg ilyen Zara meg ilyesmi boltra gondolsz, hát nyilván van egy svéd f .szi akinek annyi pénze van hogy megveheti a Holdat is. Most komolyan a felső tízezerrel kell példálózni?


"Kik vásárolják az egyre növekvő ingatlanokat, amik még fel sincsenek épülve, csak látványtervek vannak, de már majdnem az összes lakás elkelt?"


Francia, arab, izraeli, kínai befektetők.


"Kik népesítették be luxus-kertvárosi ingatlanokkal az egész Budai régiót meg a 16-17. kerületeket?"


Ha luxus a te szemedben az hogy egy rozzant Kádárkockát "felújítasz" úgy h beleraksz vmi pöcsöm nagy ablakot meg ráraksz egy tetőt amitől majd 15 év múlva szépen statikailag megroggyan, akkor jah, ezek biztos a managerek voltak.. de amúgy nem.. egy csomó közülük pl. kínai, aki kínai piacos, meg vannak orvosok, mérnökök.. biztos van egy-két manager, de komolyan, a te szemedben ez nagy dolog? Egy roggyant Kádár kocka? Miközben egyes embereknek már annyi pénze van, hogy szigeteket vesznek meg, meg űrutazást tesznek?

Ez nem luxus, ez a minimál élet, szánalom igazából.. elcseszed a pénzed hülyeségre. Közben mások meggazdagodnak belőled, mert te hülye vagy.. ők a MArsra mennek, neked meg itt hagynak egy 50 fokra hevült, kiszáradt Földet, roggyant Kádár kockákkal :D Hát ez az ilyen ember akarsz lenni?

2022. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

#25: Megmondjam mi történne? Végre kiderülne, hogy tényleg ilyen sok ilyen férfi létezik-e, vagy ezek a felsorolt tulajdonságok csak arra a jó külsejű felső 20%-ra korlátozódik, akiknek mivel még ezt is elnézik a nők némi zsörtölődéssel, ezért "megtehetik".


Egyet viszont tudok. Rám hiába egyik sem igaz, mégsincs sikerem a nőknél, ellenben az általad felsorolt tulajdonságok nőknél is szép számmal előfordulnak a ruházkodásos dolgot kivéve.


#26: " de komolyan, a te szemedben ez nagy dolog? Egy roggyant Kádár kocka?"


Ha lusta vagy arra járni, Google Streetview a barátod. Magad is megnézheted (már ha frissek a fotók, nem 2008-asak, alul ezt látod) mennyit fejlődött az ingatlanpiac. Meg a pázsitra és a kocsibeállóra is érdemes figyelmet szentelned, mintha valami amerikai luxuskertvárosban lennél, az asztalt is sok helyen olyan, mint a németeknél. Igen, a főút az már olyan, amilyen, de a mellékutcákon hibátlan.

2022. jún. 24. 10:49
 28/42 anonim ***** válasza:
83%

"Meg a pázsitra és a kocsibeállóra is érdemes figyelmet szentelned, mintha valami amerikai luxuskertvárosban lennél, az asztalt is sok helyen olyan, mint a németeknél. Igen, a főút az már olyan, amilyen, de a mellékutcákon hibátlan."


Ezeket az őrültségeket nem tudom honnan veszed, de az ilyesmi az amivel aláásod a többi mondanivalódat és emiatt komolytalannak tűnsz.

Pázsit meg kocsibeálló már a 60-as években is volt..


"az asztalt is sok helyen olyan, mint a németeknél."


Komolyan? Jártál te már Németországban? Pont ma jártam a 17 kerben, előttem szlalomozott egy ürge vmi roggyant Suzukival, mert kerülgetni próbálta a b . szom nagy kátyúkat. Akkorák a kátyúk h egy kisebb autó simán el is tűnik benne.

Köszönjük meg persze karigerinek.

Budáról meg annyit, h van a Rózsadomb, ahol lakik Gyurcsány meg a f . sztudjaki nagy politikusok, meg van a Vár ahol Orbán haverjai laknak, aztán minden más egy lepukkant sz . r. A felhypolt Gazdagrét ahova ezek a wannabe menőgyerekek költöznek, olyan mint egy kisfalu vidéken..

2022. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Én átnyergelnék a nőkre. Szerintem ha a férjemmel egyszer elválnánk, akkor már amúgy sem kéne más férfi. Pláne ha hirtelen mind ilyen idióta hímsovi söpredékké válna. Na ne. Inkább összejönnék egy szexi csajjal.
2022. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
84%

Dolgoztam Üröm-ön építkezésen.

De ott olyan világba csöppentem, hogy úgy éreztem mintha nem is Magyarországon lennék. Sokkal inkább éreztem azt, hogy Ausztriában vagyok.

Eleve a ház ahol dolgoztam ott a falon volt vagy 3-4 klíma kültéri egység, ráadásul Mitzubishi, ami a legdrágábbak közt van.

De a ház többi része is hasonló méregdrága kategória (csak épületgépészként nyilván ez tűnik fel legelőször). Meg 2-3 újfajta Bmw vagy Porsche is gyakori volt a garázsokban.

Szóval vannak Magyarországon bőven gazdagok akik osztrák vagy német színvonalon élnek.

Az ilyen dúsgazdag vállalkozók, bankárok stb már mind az agglomerációban építenek házakat.

A Belvárost inkább kínai vagy egyéb külföldi befektetők vásároljak fel (az V. kerületben már több a külföldi ingatlan tulajdonos mint magyar).

2022. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!