Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon meddig tartható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig tartható, hogy egyre több férfi sodródik tartós magányba a nők elszállt igényei miatt?

Figyelt kérdés

Sokan már a Tinder megjelenése után is figyelmeztettek, mert nyilvánvaló volt, hogy amit ott művelnek a nők, az előbb-utóbb elszabadul és a fizikai térben is megjelenik; ez meg is történt, ma már majdnem mindegy, hogy online társkeresőkön vagy személyesen ismerkedik egy átlag férfi, egyre nehezebb dolgunk van, mert a mérce irreálisan magasan van (semmi extra, sőt, ronda nőknél is, ami végképp teljesen indokolatlan), és nem lehet nem észrevenni, hogy a probléma minden nappal súlyosbodik.


Mikor jön el az a pont, amikor ezt a problémát többé már nem lehet a szőnyeg alá söpörni? Ha fiatal férfiak tömegei magányosan, kiábrándultan, céltalanul kényszerülnek élni az életüket, abból biztosan katasztrófa, valószínűleg háború lesz. Ez már rég nem az incelekről szól, ez a probléma már széles társadalmi rétegeket érint.



2022. jún. 28. 16:38
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
96%
Napi incel kérdés kiírva.
2022. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
94%

Én rengeteg jóképű sportos férfit látok az utcán! A párom is nyilván ilyen.


Úgy gondolom a jelenlegi korban több a testével foglakozó személy (férfi,nő) mint a régebbi időkben. Szóval a férfiak külseje is egyre igényesebb a nagyobb részükben. És persze vannak azok (mondjuk 40% nak) akik letojják a tudatos étkezést és a napi mozgást. És dagadtak vagy olyan semmilyenek. De még ezzel se lenne probléma ha ezek a nők és ferfiak egymásra találnának. A gond az hogy mindenkinek a csinos nő vagy izmos szálkásan vékony férfi kellene. Ebből persze elutasitasok lesznek.

2022. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
19%

21# Egy kapcsolatban is ugyanúgy fizetsz a szexért, persze ez hivatalosan nincs kimondva, de fizetsz. Elviszed időnként nyaralni, vacsorázni, fuvarozod, ajándék stb, ezek nélkül nem is járnátok sokáig. Bárkinek aki volt kapcsolatban ismerős a szöveg amikor a csaj szexel zsarol hogy csináld ezt meg azt. A nők tudják hogy p*ncival el tudnak érni dolgokat/ellenszolgáltatást és ezt tudatosan használják.

Egyébként incelség lehet párkapcsolati sikertelenség, ha az illető akar párkapcsolatot de nem jön neki össze. Viszont ha nem akar, azt nehezen lehet incelnek nevezni.

2022. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%

24


9 éve élek kapcsolatban. Hát... én is keresek pénzt, ráadásul ugyanannyit, mint a párom. Nem "elvisz" nyaralni, hanem elmegyünk nyaralni. Nem fuvaroz, hanem van saját kocsim. Ajándékot pedig én is vettem neki ugyanannyiszor.

A kapcsolatunk elején egyetemisták voltunk, ő csóró koleszos volt, tipikusan olyan, aki hó végén már üres kenyeret evett, vonatjegyre alig volt pénze, nyáron meg a balatoni nyaralásra 40 000 Ft volt a keret, amivel be tudott szállni.

Szóval rohadtul nem fizetett a szexért, zsarolni meg eszemben sem lenne, mivel én is meg vagyok veszve a szexért.

Teljes tévedésben vagy.

2022. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
67%

25# Oké ez a te történeted, azért ne gondold hogy ez az általános hogy a szárazkenyeret evő koleszos srác majd összejön egy csajjal aki fizeti a nyaralása jó részét. Ezt remélem te se gondolod komolyan, hogy ilyen egy átlagos kapcsolat.

Persze ki lehet ragadni ritka példákat, de alapvetően egy összejövetel úgy zajlik, hogy a srác elviszi a csajt randizni mondjuk egy étterembe, vagy főz neki valamit (az is pénz), ha mondjuk összejönnek akkor néha meglepi ajándékkal, vagy szívességeket tesz neki stb. Mindenképpen fizetsz a szexért kapcsolatban is, ha nem is feltétlenül pénzzel, de a szabadidőddel, vagy lemondasz valamiről a kedvéért. Mert ettől érzi a nő a törődést ha megleped valamivel vagy áldozatot hozol érte. Ha egy pasi letojik a párjára abból nem lesz hosszú kapcsolat.

Tulajdonképpen egy k*rva és egy barátnő között annyi a különbség hogy az előbbi nyíltan mondja az árat, a másiknál meg ilyen soft módon romantikusan és társadalmilag elfogadott módon fizetsz. De ugyanúgy fizetsz.

2022. jún. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
68%

"Mindenképpen fizetsz a szexért kapcsolatban is, ha nem is feltétlenül pénzzel, de a szabadidőddel, vagy lemondasz valamiről a kedvéért"

Hát oda ne rohanjak, hogy időt áldoz rá, hogy megd...jon micsoda önfeláldozás, de tényleg.

Akkor nekem is ki kellene számláznom azt az időt, amit ráfordítok a páromra? Pl mikor szabit vettem ki, hogy ápoljam és hasonlók?

Nem, mert egymásért teszünk meg dolgokat egy kapcsolatban, nem egyoldalú a dolog.

Te kevered a párkapcsolatot a sugar baby-séggel mikor nincs érzelem és a pasi pénzeli a nőt.

Én majd 150 ezerrel többet keresek mint a párom, marhára nem kell pénzelnie és kocsim is van, lévén 2022 van, nem 100ból egy nő vezet bármilyen meglepő.

2022. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
91%
27# Nem keverek semmit, nekem csupán annyi volt az állításom hogy a szexért mindig ellenszolgáltatást kell adni, akár kapcsolatban történik akár nem. Ennyi csak, ezt tulajdonképpen te is elismered. Aztán írtál hosszú sorokat olyasmikről amikbe én bele se mentem, nem is állítottam.
2022. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
96%
Nektek szerintem az a bajotok, hogy totálisan elszálltak az igenyeitek. Le merem fogadni, hogy egy szép, csini 30-ast is elutasítanátok, mer'hogy már öreg... nem baj, lehet hajtani a 22-23 éves egyetemista csajokat, ismerek 40-est, aki ezt csinálja, esett is már pofára nem egyszer, csúnyán leoltva. Csak akkor fejet felszeg, megy tovább, nem pedig hisztizni, hogy de gonoszak a nők.
2022. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%

" ne gondold hogy ez az általános hogy a szárazkenyeret evő koleszos srác majd összejön egy csajjal aki fizeti a nyaralása jó részét. Ezt remélem te se gondolod komolyan, hogy ilyen egy átlagos kapcsolat."


Akkori koroszályunkban és köreinkben teljesen átlagos volt. A legtöbb barátnőm, csoporttársam összeállt valami szintén egyetemista sráccal, és igen, volt, aki csóró koleszos volt, és csomót lógtak a srác koliszobájában, és ott filmeztek, stb. Semmiféle étterem nem volt. Az döntötte el, hogy mire mennyit tudnak költeni, hogy ki tud épp diákmunkázni, vagy kinek a szülei mennyit adnak.

Nekem is jó nagy h.ülyeség lett volna kihagyni a páromat - egy helyes, értelmes, rendes srácot (majd FÉRFIT) - azért, mert csóró kolis volt, mivel azóta befejeztük az egyetemet, elkezdtünk dolgozni, és kifejezetten jó életszínvonalon élünk.


"a szabadidőddel, vagy lemondasz valamiről a kedvéért. "


A kapcsolat ugyanúgy igényli az én szabadidőmet, én lemondásaimat, én is pont ugyanúgy hozok érte áldozatot.


Szóval nem, normális kapcsolatban nem burkoltan qrva a nő, és nem fizet senki sem a szexért.

2022. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

29# Értem, ettől még ez nagyon nem általános sztori hogy a csóró kolis srác összejön egy csajjal aki fizeti a nyaralását is. Egy átlag ismerkedés nem így néz ki, hiába próbálod annak beállítani.


"A kapcsolat ugyanúgy igényli az én szabadidőmet, én lemondásaimat, én is pont ugyanúgy hozok érte áldozatot."


Ezt soha nem vitattam el, egyáltalán nem ez volt a felvetésem. Én azt mondtam hogy fizetsz kapcsolatban is a szexért, nem feltétlen pénzel hanem szívességgel, áldozatokkal, kompromisszummal, ez pedig igaz.

2022. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!