Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon meddig tartható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig tartható, hogy egyre több férfi sodródik tartós magányba a nők elszállt igényei miatt?

Figyelt kérdés

Sokan már a Tinder megjelenése után is figyelmeztettek, mert nyilvánvaló volt, hogy amit ott művelnek a nők, az előbb-utóbb elszabadul és a fizikai térben is megjelenik; ez meg is történt, ma már majdnem mindegy, hogy online társkeresőkön vagy személyesen ismerkedik egy átlag férfi, egyre nehezebb dolgunk van, mert a mérce irreálisan magasan van (semmi extra, sőt, ronda nőknél is, ami végképp teljesen indokolatlan), és nem lehet nem észrevenni, hogy a probléma minden nappal súlyosbodik.


Mikor jön el az a pont, amikor ezt a problémát többé már nem lehet a szőnyeg alá söpörni? Ha fiatal férfiak tömegei magányosan, kiábrándultan, céltalanul kényszerülnek élni az életüket, abból biztosan katasztrófa, valószínűleg háború lesz. Ez már rég nem az incelekről szól, ez a probléma már széles társadalmi rétegeket érint.



2022. jún. 28. 16:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
87%

De igen, abban a korosztályban és élethelyzetben pont így néz ki az átlag ismerkedés. Vonzalom alapján jönnek össze az emberek, az meg random, hogy kit tudnak jobban pénzelni a szülei. Könyörgöm, 19 volt a párom, én meg 21. Tinik voltunk még fejben, mi a francból fizette volna az éttermi zabálásomat... :D


És nem, nem fizetünk a szexért, minek kéne fizetni, mikor mindketten akarjuk.


Szánlak.

2022. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
80%

31# Miért nem vagy képes személyeskedés nélkül vitatkozni? Felnőtt embereknél ez alap dolog.


És egyértelmű hogy vonzalom alapján jönnek össze az emberek, de itt megint nem erről volt szó, te azt mondtad hogy a csóró srácot felszedi a csaj és viszi nyaralni, ezt állítottad be átlag ismerkedésnek, amikor tudjuk hogy nem így van.


"És nem, nem fizetünk a szexért, minek kéne fizetni, mikor mindketten akarjuk."


Attól hogy rázod a fejed hogy nem és nem, attól még tény marad hogy kapcsolatban is adsz ellenszolgáltatást szexért, ami nem feltétlen anyagi, kifejeződhet pl hogy lemondasz hétvégén a haverokról barátnőd kedvéért stb. De adsz ellenszolgáltatást, kvázi fizetsz érte. Ezek megint tények. Te gyakorlatilag azt állítod hogy simán örökké fog tartani egy olyan kapcsoalt is ahol a srác letojja a csaját.

2022. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
86%

""Mindenképpen fizetsz a szexért kapcsolatban is, ha nem is feltétlenül pénzzel, de a szabadidőddel, vagy lemondasz valamiről a kedvéért""


A másik fél is ugyanúgy, te híg agyú.

Ha nem tetszik, protizz.

2022. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
15%
33# De nem ez a lényeg hogy a nő is fizet e. Soha nem mondtam hogy nem, itt a férfiakról volt szó végig, ez az amit nem voltál képes értelmezni.
2022. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
72%

" te azt mondtad hogy a csóró srácot felszedi a csaj és viszi nyaralni"


Te az én kapcsolatomról nem beszélsz így.

Nem én szedtem fel, hanem normálisan megismerkedtünk. Elkezdett udvarolni, ismerkedni velem egy helyes srác, akivel aztán jól éreztük magunkat. Nem érdekelt annyi idősen, hogy mennyi pénze van (a szüleinek). És de, teljesen ez az átlag ilyen 15-22 éves kor körül.

Nem elvittem nyaralni, hanem felültünk a vonatra és elmentünk közösen, csak nekem többel hozzá tudtak járulni a szüleim, mint az ő szülei.


"Attól hogy rázod a fejed hogy nem és nem, attól még tény marad "


Attól, hogy erőszakosan hajtod a magadét, attól még tény marad, hogy vonzalomra, szeretetre alapuló párkapcsolatban nem fizetőeszköz, és nem is szolgáltatás a szex. Én is tudok így fogalmazni, és miért is ne tenném, egy kis kakibogyóval sem ér többet a te véleményed az enyémnél, és nem nevezhető jobban "ténynek", mint az enyém.


Ja, és nem nevezném ezt felnőtt, értelmes vitának, hanem csak annyiról van szó részemről, hogy helyreigazítok valakit (ez esetben téged).

Értelmes vitához kéne szellemi egyenrangúság.

2022. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem ezt a fizetős dolgot.

Ugyanúgy költünk egymásra, kb azonosan keresünk, mindkettőnknek van kocsija. Abszolút nem fizetünk, vagy nyújtunk szolgáltatást.

Ennyi erővel ezt mindenre rá lehetne húzni.

Az anyámnak szolgáltatást nyújtok ha néha elviszem vásárolni? A barátoknak szolgáltatást nyújtok mikor én vezetek, hogy ők ihassanak?

Nem, mert máskor meg más vezet. Anyám meg főz valami finomat olykor ha megyek.

Senki nem szolgáltat. A párkapcsolatban se a szexért fizetünk. A szex abból következik, hogy szeretjük egymást és jól esik, de legalábbis vonzódunk egymáshoz. Megette a fene ha úgy kell érte fizetni.

2022. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
82%
#36: nem véletlen nem kellenek senkinek. És azt hiszik azért, mert nincs vadászszemük XD
2022. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

35# Tudod a szellemi egyenrangúság és a felnőttek közti párbeszéd ott kezdődik hogy nem sértegeted a másikat csak mert nem értesz vele egyet. Ráadásul már 2 napja vitázunk és még mindig nem sikerült felfognod amit írok, össze vissza beszélsz mindenről amit én sose mondtam, ki se tértem rá.


Mi volt a kezdeti állításom? A szex kapcsolatban sincs ingyen, fizetsz érte, nem feltétlen anyagi javakkal. Ezt először elismerted, aztán már nem ismerted el. Kapcsolatban a szexet azzal váltja ki a pasi ha törődik a párjával, ahogy azt már korábban elmondtam. Ha nem törődne, nem sokáig járnának. Ez tény.

2022. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
89%

Egyetlen egyszer sem ismertem el. A kapcsolat nem a fizetőeszköz a szexért, a szex pedig nem egy termék. Ha így tekint rá valaki, akkor van egy jó hírem, méghozzá az, hogy nekik találták fel a prostikat.

Kapcsolatban meg nem azért törődnek egymással, hogy aztán szex legyen belőle.

2022. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
78%
38: nem én vagyok az a válaszoló, de értelmes ember, aki nem szexagyú, ebbe ele sem gondol, hogy a szex az üzlet meg fizetőeszköz kapcsolatban, azért csinálják az emberek, mert szeretik egymást (kívül-belül) és vonzódnak egymáshoz. Igen, van, hogy van egy mosolyszünet, és akkor nincs, de az nem azért van, mert a másikkal való törődés fizetőeszköz a szexért, hanem mert sok ember, ha csalódik a párjában, úgy viselkedik vele az, ami nem megérdemelt / jogos / illő, akkor kicsit kevésbé szereti akkor és nem úgy kívánja.
2022. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!