Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy igazán jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán jóképű férfi egyszerre hány nőt tarthat a markában?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Amennyit csak szeretne.
2022. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Az attól függ, hogy milyen személyiség húzódik meg mögötte. Nameg kinek mi a jóképű.
2022. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha az exemből indulok ki, akár minden napra mást
2022. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
2: Na ne vicceljünk már. A személyiség nem számít.
2022. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3
2022. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem 4-5 nővel tud kapcsolatban lenni, egyidőben.Lebukástól nem kell tartania,ugyanis a nők tisztában vannak vele,hogy nem csak őket kezelgeti. Nekik így is megfelel ha kivárják a sorukat.
2022. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

“Szerintem 4-5 nővel tud kapcsolatban lenni, egyidőben.“


Álomvilág. Számold bele az arra fordított időt is, hogy “jó pasi” is maradj. Edzés, diéta, külsőre vonatkozó kozmetikai teendők. Plusz az agyadat is karban kell tartanod, ha egy normális hölgyet szeretnél magadhoz édesgetni, szóval egyetem/mesterképzés végzés és folyamatos sodródás az életben, minden nap tanulni valami újat. “Jó pasi” attól is jó, hogy nem ugrik fejest minden lyukba. Valami pont attól kelendőbb, hogy nem elérhető mindenki számára.


Még ha csak szexkapcsolatban gondolkodsz, kb. abból is kettő az, ami minőségileg fenntartható. 3 már sok.

2022. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha van gerince, akkor csak egyet. (21l)
2022. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Szexkapcsolatra sem tud sokat, fentebb már kifejtették, komolyra meg egyet.
2022. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Jóképű haverjaim max. 3-4 nővel szoktak. Rengeteg idő. Fizikailag lehetne több, de ők is akarnak egyedül lenni, dolgozniuk is kell illetve újakat is le kell vadászni. Elég fárasztó szerintük. Én ilyenkor eléggé irigykedem mondjuk.
2022. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!