Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon meddig tartható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig tartható, hogy egyre több férfi sodródik tartós magányba a nők elszállt igényei miatt?

Figyelt kérdés

Sokan már a Tinder megjelenése után is figyelmeztettek, mert nyilvánvaló volt, hogy amit ott művelnek a nők, az előbb-utóbb elszabadul és a fizikai térben is megjelenik; ez meg is történt, ma már majdnem mindegy, hogy online társkeresőkön vagy személyesen ismerkedik egy átlag férfi, egyre nehezebb dolgunk van, mert a mérce irreálisan magasan van (semmi extra, sőt, ronda nőknél is, ami végképp teljesen indokolatlan), és nem lehet nem észrevenni, hogy a probléma minden nappal súlyosbodik.


Mikor jön el az a pont, amikor ezt a problémát többé már nem lehet a szőnyeg alá söpörni? Ha fiatal férfiak tömegei magányosan, kiábrándultan, céltalanul kényszerülnek élni az életüket, abból biztosan katasztrófa, valószínűleg háború lesz. Ez már rég nem az incelekről szól, ez a probléma már széles társadalmi rétegeket érint.



2022. jún. 28. 16:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
74%

"ha csalódik a párjában, úgy viselkedik vele az, ami nem megérdemelt / jogos / illő, akkor kicsit kevésbé szereti akkor és nem úgy kívánja."


Én még eddig sem megyek el általában, hanem egyszerűen csak feszült vagyok, meg vagyok bántódva (de nem szeretem kevésbé), és ilyenkor nincs hangulatom szexelni egyáltalán. A párom is így van ezzel.

2022. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
85%

"Kapcsolatban a szexet azzal váltja ki a pasi ha törődik a párjával, ahogy azt már korábban elmondtam. Ha nem törődne, nem sokáig járnának. Ez tény."


Te lelki nyomorék!

Nem azért törődik valaki a párjával, hogy tudjon dugni, hanem mert szereti és jól esik neki vele lenni. Nők és férfiak is.

2022. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

>Nem azért törődik valaki a párjával, hogy tudjon dugni, hanem mert szereti és jól esik neki vele lenni. Nők és férfiak is.


Vagy csak jól színészkedik/manipulál, azért ilyesmit ilyen egyértelműen kijelenteni nem szerencsés. A férfi ha kell, akkor kompromisszumot fog kötni, és a szexért belemegy egy számára kevésbé előnyös kapcsolatba is, ez létező dolog.

2022. jún. 29. 20:11
 44/45 anonim ***** válasza:
89%
43: jó, igen, vannak ilyen jellemszenny emberek is, de hála jóégnek nem a nagy többség.
2022. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
3%
A szexért akkor kell ellenszolgáltatás adni ha nem vagy Chad. Ha Chad vagy akkor ingyenes. Sőt gyakran a nő tart el. Genetika függő. Vannak a kedvezményezettek és azok akik megszívták.
2022. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!